2 : 4
30
Mads Korneliussen Rezerwa taktyczna za Jason Doyle
3

Po raz kolejny kibice oglądali nudny wyścig, w którym zawodnicy powalczyli tylko na pierwszym łuku.

Bieg 13
40
4 : 2
26

Davidsson popisał się atomowym startem i wygrał z dużą przewagą. Przerwa na kosmetykę toru.

Damian Gapiński: Ekstraliga będzie miała "bata" na kluby

Bieg 12
36
3 : 3
24

O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

20

Adamczak i Doyle niemal równo wyszli ze startu i stoczyli walkę o pierwszą pozycję. Obaj zawodnicy jechali bark w bark na przeciwległej prostej. Wówczas Doyle zaliczył defekt i zjechał z toru. Przerwa na równanie toru.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 9
23
3 : 3
19

Gomólski na pierwszym łuku wywiózł łodzian i zrobił miejsce dla Davidssona, ale Szwed był zbyt wolny i nie utrzymał drugiej pozycji.

Bieg 8
20
2 : 4
16

Zetterstroem skutecznie bronił się przed Pedersenem.

Bieg 7
18
5 : 1
12

Co za pech Doyle'a! Australijczyk pewnie prowadził, ale na ostatnim łuku zanotował defekt. Skorzystali na tym Gomólski i Davidsson, którzy wyprzedzili zawodnika Orła. Doyle dojechał do mety na zdefektowanym motocyklu. Zupełnie w stawce nie liczył się Drabik. Przerwa na kosmetykę toru.

Szukasz żużlowych materiałów wideo? Zapraszamy na serwis Speedway.TV!

Bieg 5
13
3 : 3
11

Ostrą walkę o trzecią lokatę stoczyli Zetterstroem i Tarasienko. Na dystansie Szwed uporał się z Rosjaninem. Pewne zwycięstwo Adamczaka.

Bieg 4
10
3 : 3
8

Pewne zwycięstwo Doyle'a. Bieg bez emocji. Duże odległości pomiędzy zawodnikami. Przerwa na kosmetykę toru.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 3
7
2 : 4
5

O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku. Na trybunach około 6 tysięcy kibiców.

Bieg 2
5
5 : 1
1

Gała na dystansie wyprzedził Drabika.

Bieg 1

Gomólski spowodował upadek Jamroga i został wykluczony z powtórki. W niej Jamróg i Davidsson stoczyli zaciętą walkę o drugą pozycję.

14:02 - koniec prezentacji. Zawody rozegrane zostaną według II zestawu startowego.

13:50 - rozpoczęła się prezentacja.

13:40 - koniec próby toru.

13:35 - w próbie toru udział biorą Jamróg, Doyle, Piosicki i Gała.

13:09 - składy potwierdzone. W zespole gości doszło do dwóch zmian. W miejsce Matyjasa pojedzie Zetterstroem, a Lunne zastąpił Doyle.

12:53 - w Gnieźnie ciepła, słoneczna pogoda. Mecz odbędzie się bez żadnych przeszkód.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?
-> Typy Bartłomieja Czekańskiego
-> Typy Krzysztofa Cegielskiego
-> Typy Jacka Gajewskiego
-> Typy Mariana Maślanki
-> Typy SportoweFakty.pl

Polecamy także:
-> Pojedynek Orłów z podtekstami w tle (zapowiedź)
-> Najlepszy początek Carbon Startu Gniezno od lat
-> Łodzianie nie mają czym straszyć Startu?
-> Robert Łukasik dziękuje Skrzydlewskiej

Bieg 6

Piosicki dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. Korneliussen wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia.