• Alex Zgardziński 1
  • Mike Trzensiok 0
  • Patryk Dudek 2
  • Tomasz Jędrzejak 3
Startujący z czwartego pola Tomasz Jędrzejak założył całą stawkę rywali i wyjechał na prowadzenie, którego nie oddał do samej mety, mimo, że za wygraną nie dawał Patryk Dudek.
  • Krzysztof Jabłoński 0
Dobrze ze startu Zbigniew Suchecki, który obronił się przed atakami w pierwszym łuku Adama Strzelca. W dalszej fazie wyścigu to młodzieżowiec SPAR Falubazu musiał odpierać naciski ze strony Juricy Pavlica.
  • Patryk Dolny 0
Po raz kolejny lepiej od gospodarzy ze startu wyjechali przyjezdni. Tomasz Jędrzejak w pierwszej fazie wyścigu próbował nawiązać walkę, jednak rywale byli nieuchwytni. Przerwa.

Ciasno w pierwszym wirażu. Ostrą walkę stoczyli Tomasz Jędrzejak i Aleksandr Łokatajew. Zawodnik SPAR Falubazu upadł na tor, ale szybciutko się z niego podniósł. Bieg jednak został przerwany.

http://www.sportowefak...snic-sie-w ">Koniec sprawy Okoniewskiego już wkrótce? Półtorak: Wszystko powinno wyjaśnić się w tym tygodniu
  • Patryk Dudek 1
Ze startu najlepiej wyjechał Patryk Malitowski. Junior Betard Sparty od razu objął prowadzenie i nie oddał go do mety. W pierwszym łuku o trzecią lokatę walczyli Adam Strzelec i Jurica Pavlic.

Ponownie na torze meldują się adepci obu ekip.
  • Alex Zgardziński 0
Aleksandr Łoktajew uporał się z Maciejem Janowskim zaraz po starcie. Zawodnik SPAR Falubazu jadąc szerzej był szybszy od wychowanka Sparty Wrocław. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 5
5 : 1
1 Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
  • Patryk Dolny 3
  • Tomasz Jędrzejak 2
  • Adam Strzelec 0
Gospodarze lepiej wyjechali ze startu i znakomicie rozegrali pierwszy łuk. Patryk Dudek był bez szans.

Gonitwę numer 5 poprzedzi bieg adeptów Betard Sparty i SPAR Falubazu. W czasie tego wyścigu dwukrotnie na tor upadł Marcin Nowak, adept wrocławskiej szkółki, ale wygląda na to, że na szczęście nic mu się nie stało.
Bieg 1
3 : 3
  • Patryk Dudek 3
Patryk Dudek najlepiej wyjechał ze startu i nie dał szans rywalom. Z kolei Zbigniew Suchecki na dystansie poradził sobie z Adamem Strzelcem.

16:02 - Trwa próba toru wrocławian.

15:58 - Próba toru zawodników Falubazu. Wyjechali na nią Rafał Okoniewski oraz zielonogórscy juniorzy.

15:04 - we Wrocławiu ciepło i słonecznie. Zawody nie są w żaden sposób zagrożone.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!
Nadchodzące biegi
Bieg 2
  • Patryk Malitowski d
  • Alex Zgardziński 2
  • Mike Trzensiok 1
Dobrze ze startu wyjechał Patryk Malitowski, ale młodego wrocławianina dosięgnął pech w postaci defektu motocykla na prowadzeniu. W stawce kompletnie nie liczył się Mike Trzensiok.
Bieg 3
  • Krzysztof Jabłoński 2
  • Patryk Dolny 1
  • Rafał Okoniewski d
Rafał Okoniewski zanotował defekt motocykla tuż po zwolnieniu taśmy startowej.
Bieg 4
  • Patryk Malitowski 1
  • Kamil Adamczewski 2
  • Jurica Pavlic d
Po raz trzeci z rzędu defekt motocykla powoduje, że do mety dojeżdża tylko trzech zawodników. Tym razem pech spotkał Juricę Pavlica. Chorwatowi maszyna odmówiła posłuszeństwa na starcie. Wyścig bez większych emocji. Przerwa.

Bieg 6
  • Jurica Pavlic 3
Najlepiej ze startu wyjechał Krzysztof Jabłoński, ale w pierwszym łuku jadący szerzej Jurica Pavlic zdołał go wyprzedzić. Z kolei Mike Trzensiok zjechał do krawężnika na wyjeździe z pierwszego wirażu i minął Rafała Okoniewskiego. "Okoń" biegu nie ukończył notując defekt na ostatniej pozycji.
Bieg 9
  • Rafał Okoniewski 2
  • Krzysztof Jabłoński 3
  • Maciej Janowski d
Bardzo dobrze w pierwszym łuku zachowała się para SPAR Falubazu. Maciej Janowski zanotował defekt motocykla na ostatnim miejscu.
Bieg 13
  • Aleksandr Łoktajew 1
Najlepiej sprzed taśmy wyjechał Patryk Dolny, który na szeroką w pierwszym łuku wypchnął parę gości. Na jego manewrze skorzystał Maciej Janowski, który bronił się przed Rafałem Okoniewskim i Aleksandrem Łoktajewem. "Okoń" zanotował defekt motocykla na trzecim miejscu. Przerwa.

Bieg 14
Patryk Dolny najlepiej rozegrał pierwszy łuk. Z kolei Jurica Pavlic zanotował defekt motocykla na wyjeździe z tego samego wirażu na czwartej pozycji.