• Jason Doyle 1
  • Michael Jepsen Jensen 2
  • Peter Kildemand 3
  • Nicki Pedersen 0
Doyle świetnie wyszedł ze startu, ale na trzecim kółku Kildemand i Jensen wyprzedzili Australijczyka.
Bieg 20
  • Tai Woffinden 3
  • Andreas Jonsson 2
  • Mikkel Michelsen 1
  • Chris Harris 0
Woffinden na pierwszym okrążeniu odparł atak rywali. Za jego plecami trwała zacięta walka o dwa punkty między Jonssonem i Michelsenem. Na mecie lepszy był Szwed. Po zakończeniu wyścigu doszło do słownej utarczki pomiędzy Jonssonem i Michelsenem. Przerwa na równanie toru i wybór pól startowych.
Bieg 19
  • Greg Hancock 3
  • Jason Doyle 2
  • Troy Batchelor 0
  • Niels Kristian Iversen 1
Pewne zwycięstwo Hancocka, który prowadził od startu do mety.
Bieg 18
  • Maciej Janowski 3
  • Nicki Pedersen 1
  • Peter Kildemand 2
  • Matej Zagar 0
Koszmarna kraksa na wyjściu z pierwszego wirażu! Na torze leżą Pedersen, Kildemand i Zagar. Stadion w Horsens zamarł. Na wyjściu z łuku Pedersen próbował ściąć do krawężnika, ale zahaczył o tylne koło motocykla Kildemanda, który poszerzył swój tor jazdy. Pedersen "katapultował" się z motocykla i uderzył w maszynę Zagara. Słoweniec upadł na obojczyk i długo nie podnosił się z toru. Cała trójka o własnych siłach udała się do parkingu. Powtórka odbędzie się w pełnym zestawieniu.

W powtórce Janowski przez dwa okrążenia odpierał ataki Kildemanda.
Bieg 16
  • Niels Kristian Iversen 2
  • Chris Holder 1
Janowski nie dał szans rywalom. Harris próbował wyprzedzić Iversena, ale na trzecim kółku minął go Holder. Przerwa na kosmetykę toru.
-> Tarnowski atak z ukrycia. Kilka klubów pod presją
Bieg 15
  • Matej Zagar 3
  • Greg Hancock 2
  • Tomas H. Jonasson 1
  • Tai Woffinden 0
Woffinden na wyjściu z pierwszego łuku został zablokowany i stracił kilka metrów do rywali. Z dużą przewagą zwyciężył Zagar, a Jonasson i Hancock walczyli o dwa punkty.
Bieg 14
  • Nicki Pedersen 3
  • Michael Jepsen Jensen 1
  • Mikkel Michelsen 2
Pedersen wygrał start i pognał do mety po trzy punkty. Za jego plecami trwała zacięta walka pomiędzy Jensenem i Michelsenem. Na trzecim kółku "Liglad" popełnił błąd, wyniosło go pod bandę i spadł na koniec stawki, lecz na ostatnim wirażu minął Batchelora.
Bieg 13
  • Andreas Jonsson 1
  • Krzysztof Kasprzak 0
Świetny start Kildemanda, który już na wyjściu z pierwszego łuku miał kilkumetrową przewagę nad rywalami. Doyle na przeciwległej prostej uporał się z Jonssonem.
Bieg 11
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Maciej Janowski 2
  • Greg Hancock 0
Świetny wyścig! Na wyjściu z pierwszego łuku Jensen odparł atak Janowskiego, ale na drugim łuku Polak wyprzedził Duńczyka. Ten nie zamierzał zadowolić się drugą lokatą i za chwilę minął Polaka. Obaj zawodnicy kilka razy zmieniali się na prowadzeniu.
Bieg 10
  • Jason Doyle 3
  • Tai Woffinden 1
  • Chris Holder 2
Doyle prowadził od startu do mety. Woffinden próbował atakować Holdera. Pedersen na drugim okrążeniu musiał ratować się przed upadkiem.
Bieg 9
  • Niels Kristian Iversen 3
  • Matej Zagar 1
  • Krzysztof Kasprzak 2
  • Mikkel Michelsen 0
Kapitalny start Iversena, który przed tym biegiem zmienił motocykl. "PUK" wygrał z dużą przewagą. Za jego plecami trwałą walka pomiędzy pozostałymi zawodnikami. Kasprzak ostrym atakiem minął Zagara, który musiał bronić się przed Michelsenem.
Bieg 8
Harris dobrze wyszedł spod taśmy, ale na łukach popełnił błędy i spadł na koniec stawki. Pewne zwycięstwo Zagara. Jensen na drugim kółku minął Doyle'a. Przerwa na kosmetykę toru.
-> Falubaz nie bez szans w Gorzowie. Chomski: Do każdego trzeba podchodzić z respektem
Bieg 7
  • Mikkel Michelsen 3
  • Peter Kildemand 0
  • Greg Hancock 1
Michelsen dobrze wyszedł sprzed taśmy, a na pierwszym okrążeniu odparł atak Holdera. Australijczyk do końca atakował startującego z dziką kartą Duńczyka. Kildemand i Hancock stoczyli walkę o punkt.
Bieg 5
  • Troy Batchelor 1
  • Tai Woffinden 2
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. W powtórce na przeciwległej prostej świetną szarżą popisał się Janowski, który nabrał prędkości i przemknął obok rywali.
Bieg 4
  • Chris Holder 3
  • Andreas Jonsson 0
  • Troy Batchelor 2
Bieg został przerwany z powodu nierównego startu. W powtórce Holder na wejściu w pierwszy łuk nie zostawił miejsca dla Jonssona, a ten spadł na koniec stawki. Zagar przez cały wyścig atakował Batchelora, ale jednocześnie musiał uważać na napędzającego się Jonssona. Przerwa na kosmetykę toru.
-> Żużlowiec okradziony w Opolu
Bieg 3
  • Tomas H. Jonasson 2
  • Maciej Janowski 1
Doyle świetnie rozegrał pierwszy łuk, przedarł się na prowadzenie i do mety nie oddał pierwszej lokaty. Jonasson na dystansie obronił drugą lokatę.
Bieg 2
  • Niels Kristian Iversen 0
Kildemand na wejściu w pierwszy łuk zamknął Woffindena. Na wirażu Brytyjczyk odparł atak Jensena, a następnie rzucił się w pogoń za Kildemandem.
Bieg 1
Dobry start Pedersena, który do mety nie oddał prowadzenia. Kasprzak najpierw trzymał się blisko Duńczyka, a następnie musiał bronić się przed atakami Hancocka.

Grand Prix Danii w Horsens rozegrane zostanie po raz pierwszy w historii. W Danii piękna, słoneczna pogoda. O godzinie 18:50 rozpoczęła się prezentacja.

Jak Grand Prix Szwecji typują eksperci SportoweFakty.pl?
  • Nicki Pedersen w
Na pierwszym łuku motocykla nie opanował Pedersen, który zanotował upadek. Wcześniej Duńczyk został wypchnięty na szeroką przez Jonssona. "Power" został wykluczony z powtórki. Na szczęście Duńczyk wstał i o własnych siłach udał się do parku maszyn.

W powtórce Jonasson atakował Jonssona, ale starszy ze szwedów skutecznie odpierał te próby.
Bieg 12
  • Troy Batchelor 3
  • Chris Harris 2
  • Peter Kildemand w
Kildemand na wejściu w drugi łuk zanotował upadek. Duńczyk nie zamierzał odpuszczać Harrisowi i zabrakło dla niego miejsca pod bandą. Kildemand został wykluczony. Duńczyk o własnych siłach udał się do parku maszyn.

W powtórce Batchelor wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia. Z kolei Jonasson do końca atakował Harrisa.
-> KS Toruń uważa na lidera. Jacek Gajewski: Nie widzę, by Unia miała zadyszkę
Bieg 17
  • Krzysztof Kasprzak d
Kasprzak dobrze wyszedł spod taśmy, ale miał problemy z motocyklem i już na drugim kółku był ostatni, a następnie zanotował defekt. Pewny triumf Jensena.
Półfinał nr 1
  • Maciej Janowski w
  • Chris Holder w
  • Matej Zagar 2
Na drugim łuku upadek zanotował jadący na czwartym miejscu Holder. Australijczyk został wykluczony z powtórki. W niej janowski wygrał start, ale na drugim okrążeniu wyprzedził go Woffinden. Na trzeci kółku Janowski z trudem opanował motocykl, co wykorzystał Zagar, który dogonił Polaka, a na pierwszym łuku ostatniego kółka wszedł pod jego łokieć i wyprzedził go. Janowski po ataku Słoweńca upadł na tor. Polak został wykluczony, a wyniki zaliczone.
Finał
  • Tai Woffinden w
Zagar kapitalnie wyszedł spod taśmy. Na drugim wirażu trzeci tego dnia upadek zaliczył Kildemand. Pod Duńczyka wszedł Woffinden. Sędzia uznał, że Brytyjczyk spowodował upadek rywala i wykluczył go. W powtórce Kildemand najlepiej rozegrał pierwszy łuk i pognał do mety po trzy punkty. Zagar na ostatnim kółku minął Jensena. To premierowee zwycięstwo Duńczyka w Grand Prix.