KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
I finał Indywidualnych Mistrzostw Australii w Gillman
1 Jason Doyle Jason Doyle 14+3
2 Rohan Tungate Rohan Tungate 14+1
3 Dakota North Dakota North 13+0
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 6 Jason Doyle J. Doyle Jason Doyle 2 3 3 3 3 14 +3
2 13 Rohan Tungate R. Tungate Rohan Tungate 3 3 3 3 2 14 +1
3 5 Dakota North D. North Dakota North 3 2 2 3 3 13 +0
4 14 Josh Grajczonek J. Grajczonek Josh Grajczonek 2 2 3 3 1 11 +0
5 12 Justin Sedgmen J. Sedgmen Justin Sedgmen 2 3 3 2 1 11 +2,3
6 1 Max Fricke M. Fricke Max Fricke 3 1 2 1 3 10 +2
7 2 Chris Holder C. Holder Chris Holder 2 0 1 2 3 8 +1
8 10 Tyson Nelson T. Nelson Tyson Nelson 3 1 1 2 1 8
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 8 Sam Masters S. Masters Sam Masters 1 2 2 1 2 8
10 15 Jake Allen J. Allen Jake Allen 1 3 w 2 0 6
11 4 Jack Holder J. Holder Jack Holder 1 1 2 w 2 6
12 16 Kieran Sproule K. Sproule Kieran Sproule 0 0 1 d 2 3
13 9 Brodie Waters B. Waters Brodie Waters 0 0 1 1 1 3
14 7 Joey Ringwood J. Ringwood Joey Ringwood 0 2 0 0 0 2
15 11 Jack Fallon J. Fallon Jack Fallon 1 1 0 d 0 2
16 3 Josh Coyne J. Coyne Josh Coyne 0 0 0 1 0 1
Finał A
  • Dakota North 0
  • Jason Doyle 3
  • Rohan Tungate 1
  • Justin Sedgmen 2
North upadł w pierwszym łuku. Powtórka odbędzie się w czteroosobowej obsadzie.
Finał B
  • Max Fricke 2
  • Justin Sedgmen 3
  • Josh Grajczonek 0
  • Chris Holder 1
Sedgmen dzięki zwycięstwu awansował do Finału A.
Bieg 20
  • Dakota North 3
  • Josh Grajczonek 1
  • Jack Fallon 0
  • Jack Holder 2
Bieg 19
  • Josh Coyne 0
  • Justin Sedgmen 1
  • Rohan Tungate 2
  • Jason Doyle 3
Bieg 18
  • Brodie Waters 1
  • Chris Holder 3
  • Joey Ringwood 0
  • Kieran Sproule 2
Bieg 17
  • Max Fricke 3
  • Sam Masters 2
  • Jake Allen 0
  • Tyson Nelson 1
Bieg 16
  • Brodie Waters 1
  • Jason Doyle 3
  • Jack Holder w
  • Jake Allen 2
Holder upadł i został wykluczony z powtórki.
Bieg 15
  • Kieran Sproule d
  • Josh Coyne 1
  • Tyson Nelson 2
  • Dakota North 3
Bieg 14
  • Chris Holder 2
  • Rohan Tungate 3
  • Sam Masters 1
  • Jack Fallon d
Nierówny start. Wyścig zostanie powtórzony w pełnej obsadzie.
Bieg 13
  • Joey Ringwood 0
  • Justin Sedgmen 2
  • Josh Grajczonek 3
  • Max Fricke 1
Bieg 12
  • Rohan Tungate 3
  • Jack Holder 2
  • Tyson Nelson 1
  • Joey Ringwood 0
Po 12. biegu rozpoczęła się kosmetyka nawierzchni.
Bieg 11
  • Sam Masters 2
  • Brodie Waters 1
  • Josh Coyne 0
  • Josh Grajczonek 3
Bieg 10
  • Justin Sedgmen 3
  • Dakota North 2
  • Jake Allen w
  • Chris Holder 1
Allen upadł i został wykluczony z powtórki.
Bieg 9
  • Jason Doyle 3
  • Kieran Sproule 1
  • Max Fricke 2
  • Jack Fallon 0
Jason Doyle ustanowił nowy rekord toru.
Bieg 8
  • Jack Holder 1
  • Sam Masters 2
  • Justin Sedgmen 3
  • Kieran Sproule 0
Po 8. biegu rozpoczęła się kosmetyka toru.
Bieg 7
  • Jack Fallon 1
  • Jake Allen 3
  • Joey Ringwood 2
  • Josh Coyne 0
Bieg 6
  • Josh Grajczonek 2
  • Tyson Nelson 1
  • Chris Holder 0
  • Jason Doyle 3
Nierówny start. Wyścig zostanie powtórzony.
Bieg 5
  • Rohan Tungate 3
  • Max Fricke 1
  • Dakota North 2
  • Brodie Waters 0
Bieg 4
  • Jake Allen 1
  • Josh Grajczonek 2
  • Kieran Sproule 0
  • Rohan Tungate 3
Bieg 3
  • Tyson Nelson 3
  • Jack Fallon 1
  • Brodie Waters 0
  • Justin Sedgmen 2
Bieg 2
  • Dakota North 3
  • Joey Ringwood 0
  • Jason Doyle 2
  • Sam Masters 1
Bieg 1
  • Max Fricke 3
  • Chris Holder 2
  • Josh Coyne 0
  • Jack Holder 1
9:50 - w Gillman jest bardzo gorąco. Zawody nie są zagrożone.

Relacja na podstawie speedwayupdates.proboards.com. Po 20. biegach rozegrane zostaną finały B i A. Triumfator tego pierwszego wyścigu awansuje do wielkiego finału, w którym czekać na niego będą trzej najwyżej sklasyfikowani zawodnicy po rundzie zasadniczej.

Terminarz IM Australii:
1. finał - 3 stycznia - Adelajda Gillman Speedway: tor dł. 300 m
2. finał - 5 stycznia - Mildura Olympic Park Speedway: tor dł. 300 m
3. finał - 7 stycznia - Undera Speedway: tor dł. 270 m
4. finał - 10 stycznia - Kurri Kurri Loxford Park Speedway: tor dł. 320 m
Zobacz również
    M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 6 Jason Doyle J. Doyle Jason Doyle 2 3 3 3 3 14 +3
    2 13 Rohan Tungate R. Tungate Rohan Tungate 3 3 3 3 2 14 +1
    3 5 Dakota North D. North Dakota North 3 2 2 3 3 13 +0
    4 14 Josh Grajczonek J. Grajczonek Josh Grajczonek 2 2 3 3 1 11 +0
    5 12 Justin Sedgmen J. Sedgmen Justin Sedgmen 2 3 3 2 1 11 +2,3
    6 1 Max Fricke M. Fricke Max Fricke 3 1 2 1 3 10 +2
    7 2 Chris Holder C. Holder Chris Holder 2 0 1 2 3 8 +1
    8 10 Tyson Nelson T. Nelson Tyson Nelson 3 1 1 2 1 8
    9 8 Sam Masters S. Masters Sam Masters 1 2 2 1 2 8
    10 15 Jake Allen J. Allen Jake Allen 1 3 w 2 0 6
    11 4 Jack Holder J. Holder Jack Holder 1 1 2 w 2 6
    12 16 Kieran Sproule K. Sproule Kieran Sproule 0 0 1 d 2 3
    13 9 Brodie Waters B. Waters Brodie Waters 0 0 1 1 1 3
    14 7 Joey Ringwood J. Ringwood Joey Ringwood 0 2 0 0 0 2
    15 11 Jack Fallon J. Fallon Jack Fallon 1 1 0 d 0 2
    16 3 Josh Coyne J. Coyne Josh Coyne 0 0 0 1 0 1