Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 14
Gnistorna Malmoe 6
3 : 3
6 Griparna Nyköping
  • Timo Lahti 1
  • Tomasz Gapiński 3
  • Mikael Max 2
  • Daniel Jeleniewski 0
Bieg 13
Gnistorna Malmoe 3
3 : 3
3 Griparna Nyköping
  • Magnus Zetterstroem 3
  • Mathias Thoernblom 1
  • John Lindman 0
  • Mirosław Jabłoński 2
Bieg 11
Gnistorna Malmoe 4
1 : 5
8 Griparna Nyköping
  • Oskar Thulin 0
  • Andreas Westlund 3
  • Maksymilian Bogdanowicz 1
  • Alexander Edberg 2
Bieg 10
Gnistorna Malmoe 3
3 : 3
3 Griparna Nyköping
  • Andreas Westlund 0
  • Maksymilian Bogdanowicz 1
  • Tomasz Gapiński 3
  • Timo Lahti 2
Bieg 8
Gnistorna Malmoe 26
5 : 1
22 Griparna Nyköping
  • Oliver Berntzon 2
  • Alexander Edberg 0
  • Mirosław Jabłoński 3
  • Tomasz Gapiński 1
Bieg 7
Gnistorna Malmoe 21
3 : 3
21 Griparna Nyköping
  • John Lindman 1
  • Timo Lahti 3
  • Daniel Jeleniewski 2
  • Mathias Thoernblom 0
Bieg 6
Gnistorna Malmoe 18
3 : 3
18 Griparna Nyköping
  • Daniel Jeleniewski Zastępstwo zawodnika za Kim Nilsson 3
  • Mirosław Jabłoński 2
  • Magnus Zetterstroem 0
  • Oliver Berntzon 1
Daniel Jeleniewski jako zastępstwo zawodnika.
Bieg 5
Gnistorna Malmoe 15
4 : 2
15 Griparna Nyköping
  • Maksymilian Bogdanowicz 1
  • John Lindman 2
  • Mathias Thoernblom 3
  • Andreas Westlund 0
Bieg 4
Gnistorna Malmoe 11
2 : 4
13 Griparna Nyköping
  • Tomasz Gapiński 3
  • Mikael Max 2
  • Alexander Edberg 1
  • Oskar Thulin 0
Bieg 3
Gnistorna Malmoe 9
5 : 1
9 Griparna Nyköping
  • Mirosław Jabłoński 3
  • Daniel Jeleniewski 1
  • Oliver Berntzon w
  • John Lindman 0
Bieg 2
Gnistorna Malmoe 4
1 : 5
8 Griparna Nyköping
  • Alexander Edberg 2
  • Oskar Thulin 0
  • Andreas Westlund 3
  • Maksymilian Bogdanowicz 1
Bieg 1
Gnistorna Malmoe 3
3 : 3
3 Griparna Nyköping
  • Mathias Thoernblom 1
  • Magnus Zetterstroem 3
  • Timo Lahti 2
  • Tomasz Gapiński Zastępstwo zawodnika za Kim Nilsson 0
Gapiński jako zastępstwo zawodnika. Relacja na podstawie svemo.se.
Nadchodzące biegi
Bieg 9
  • Mikael Max 2
  • John Lindman Zastępstwo zawodnika za Kim Nilsson 1
  • Oskar Thulin d
  • Magnus Zetterstroem 3
Lindman jako zastępstwo zawodnika za Nilssona.
Bieg 12
  • Daniel Jeleniewski d
  • Oliver Berntzon 1
  • Magnus Zetterstroem Zastępstwo zawodnika za Kim Nilsson 3
  • Mikael Max 2
Zetterstroem jako zastępstwo zawodnika za Nilssona.
Bieg 15
  • Timo Lahti 2
  • Magnus Zetterstroem 1
  • Mirosław Jabłoński 3
  • Tomasz Gapiński d
Rzutem na taśmę Gnistorna wygrała 46:44
Zobacz również
    Gnistorna Malmoe Gnistorna Malmoe 46
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 2 3 2 1* 2* 10 +2
    10 Mathias Thoernblom M. Thoernblom Mathias Thoernblom 1* 3 0 1* 5 +2
    11 Mirosław Jabłoński M. Jabłoński Mirosław Jabłoński 3 2 3 2 3 13
    12 Oliver Berntzon O. Berntzon Oliver Berntzon w* 1* 2* 1* 6 +4
    13 Mikael Max M. Max Mikael Max 2 2 2 2 8
    14 Oskar  Thulin O. Thulin Oskar Thulin 0 0 d 0 0
    15 Maksymilian Bogdanowicz M. Bogdanowicz Maksymilian Bogdanowicz 1 1 1* 1 4 +1
    Griparna Nyköping Griparna Nyköping 44
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Magnus Zetterstroem M. Zetterstroem Magnus Zetterstroem 3 0 3 3 3 1 13
    2 Kim Nilsson K. Nilsson Kim Nilsson 0
    3 Daniel Jeleniewski D. Jeleniewski Daniel Jeleniewski 1 3 2 d 0 6
    4 John Lindman J. Lindman John Lindman 0 2 1* 1 0 4 +1
    5 Tomasz Gapiński T. Gapiński Tomasz Gapiński 0 3 1 3 3 d 10
    6 Andreas Westlund A. Westlund Andreas Westlund 3 0 0 3 6
    7 Alexander Edberg A. Edberg Alexander Edberg 2* 1 0 2* 5 +2