Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Ornarna Mariestad 13
4 : 2
11 Griparna Nyköping
  • Magnus Karlsson 3
  • Magnus Zetterstroem 0
  • Andriej Karpow 1
  • Tomasz Gapiński 2
Gospodarze wygrali 47:43.
Bieg 14
Ornarna Mariestad 9
3 : 3
9 Griparna Nyköping
  • Linus Ekloef Rezerwa zwykła za Peter Karlsson 2
  • Tomasz Gapiński 3
  • Andriej Karpow 1
  • Daniel Jeleniewski 0
Ekloef za Karlssona jako rezerwa zwykła.
Bieg 13
Ornarna Mariestad 6
3 : 3
6 Griparna Nyköping
  • Magnus Zetterstroem 3
  • Daniel Henderson 1
  • Alexander Edberg Rezerwa zwykła za John Lindman 0
  • Magnus Karlsson 2
Edberg za Lindmana jako rezerwa zwykła.
Bieg 12
Ornarna Mariestad 3
3 : 3
3 Griparna Nyköping
  • Daniel Jeleniewski 1
  • Jesper Soegaard 0
  • Magnus Zetterstroem Zastępstwo zawodnika za Kim Nilsson 2
  • Andriej Karpow 3
Zetterstroem za Nilssona jako zastępstwo zawodnika.
Bieg 10
Ornarna Mariestad 4
2 : 4
8 Griparna Nyköping
  • Alexander Edberg Rezerwa zwykła za Andreas Westlund 1
  • Christoffer Selvin 0
  • Tomasz Gapiński 3
  • Peter Karlsson 2
Edberg jako rezerwa zwykła za Westlunda.
Bieg 9
Ornarna Mariestad 2
2 : 4
4 Griparna Nyköping
  • Andriej Karpow 2
  • Daniel Jeleniewski Rezerwa taktyczna za Andreas Westlund 3
  • Linus Ekloef 0
  • Magnus Zetterstroem 1
Westlund za Nilssona jako zastępstwo zawodnika, Jeleniewski za Westlunda jako rezerwa taktyczna.
Bieg 7
Ornarna Mariestad 10
3 : 3
8 Griparna Nyköping
  • Tomasz Gapiński Rezerwa taktyczna za John Lindman 3
  • Peter Karlsson 1
  • Daniel Jeleniewski 0
  • Daniel Henderson 2
Gapiński za Lindmana jako rezerwa taktyczna.
Bieg 6
Ornarna Mariestad 7
3 : 3
5 Griparna Nyköping
  • Daniel Jeleniewski Zastępstwo zawodnika za Kim Nilsson 1
  • Magnus Karlsson 3
  • Magnus Zetterstroem 2
  • Jesper Soegaard 0
Jeleniewski za Nilssona jako zastępstwo zawodnika.
Bieg 5
Ornarna Mariestad 4
4 : 2
2 Griparna Nyköping
  • Christoffer Selvin 1
  • Alexander Edberg Rezerwa zwykła za John Lindman 2
  • Daniel Henderson 3
  • Andreas Westlund 0
Edberg jako rezerwa zwykła za Lindmana.
Bieg 3
Ornarna Mariestad 10
4 : 2
8 Griparna Nyköping
  • Magnus Karlsson 3
  • Daniel Jeleniewski 2
  • Jesper Soegaard 1
  • Andreas Westlund Taśma John Lindman 0
Lindman dotknął taśmy. Za niego Westlund.
Bieg 2
Ornarna Mariestad 6
3 : 3
6 Griparna Nyköping
  • Alexander Edberg 2
  • Linus Ekloef 3
  • Andreas Westlund 1
  • Christoffer Selvin 0
Bieg 1
Ornarna Mariestad 3
3 : 3
3 Griparna Nyköping
  • Daniel Henderson 2
  • Magnus Zetterstroem 0
  • Peter Karlsson 1
  • Tomasz Gapiński Zastępstwo zawodnika za Kim Nilsson 3
Składy potwierdzone. Jesper Soegaard pojedzie za Artura Czaję. Relacja na podstawie svemo.se. Gapiński jako zastępstwo zawodnika za Nilssona.
Nadchodzące biegi
Bieg 4
  • Tomasz Gapiński d
  • Andriej Karpow 2
  • Alexander Edberg 1
  • Linus Ekloef 3
Defekt Gapińskiego na prowadzeniu podczas, gdy miał dużą przewagę nad rywalami.
Bieg 8
  • Jesper Soegaard 2
  • Magnus Zetterstroem Rezerwa taktyczna za Alexander Edberg 3
  • Magnus Karlsson u
  • Tomasz Gapiński 1
Zetterstroem za Edberga jako rezerwa taktyczna.
Bieg 11
  • Linus Ekloef 3
  • Andreas Westlund 1
  • Christoffer Selvin u
  • Alexander Edberg 2

Zobacz również

    Ornarna Mariestad Ornarna Mariestad 47
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Peter Karlsson P. Karlsson Peter Karlsson 1* 1* 2 - 4 +2
    10 Daniel Henderson D. Henderson Daniel Henderson 2 3 2 1* 8 +1
    11 Magnus Karlsson M. Karlsson Magnus Karlsson 3 3 u 2 3 11
    12 Jesper Soegaard J. Soegaard Jesper Soegaard 1 0 2 0 3
    13 Andriej Karpow A. Karpow Andriej Karpow 2* 2 3 1* 1 9 +2
    14 Linus Ekloef L. Ekloef Linus Ekloef 3 3 0 3 2 11
    15 Christoffer Selvin C. Selvin Christoffer Selvin 0 1 0 u 1
    Griparna Nyköping Griparna Nyköping 43
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Magnus Zetterstroem M. Zetterstroem Magnus Zetterstroem 0 2 3 1 2 3 0 11
    2 Kim Nilsson K. Nilsson Kim Nilsson 0
    3 Daniel Jeleniewski D. Jeleniewski Daniel Jeleniewski 2 1* 0 3 1* 0 7 +2
    4 John Lindman J. Lindman John Lindman t - - - 0
    5 Tomasz Gapiński T. Gapiński Tomasz Gapiński 3 d 3 1 3 3 2 15
    6 Andreas Westlund A. Westlund Andreas Westlund 1* 0 0 - - 1* 2 +2
    7 Alexander Edberg A. Edberg Alexander Edberg 2 1 2 - 1 2 0 8