Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Griparna Nyköping 4
4 : 2
2 Gnistorna Malmoe
  • Magnus Zetterstroem 3
  • Timo Lahti 2
  • Tomasz Gapiński 1
  • Mirosław Jabłoński 0
Gospodarze wygrali 47:43.
Bieg 11
Griparna Nyköping 15
4 : 2
15 Gnistorna Malmoe
  • Daniel Pytel 3
  • Oskar Thulin 0
  • Andreas Westlund 1
  • Eric Ashede 2
Bieg 10
Griparna Nyköping 11
4 : 2
13 Gnistorna Malmoe
  • Oskar Thulin 0
  • Andreas Westlund 1
  • Mikael Max 2
  • Magnus Zetterstroem 3
Bieg 9
Griparna Nyköping 7
2 : 4
11 Gnistorna Malmoe
  • Tomasz Gapiński 2
  • Mathias Thoernblom 1
  • Daniel Pytel 0
  • Timo Lahti 3
Bieg 8
Griparna Nyköping 5
4 : 2
7 Gnistorna Malmoe
  • Alexander Edberg Zastępstwo zawodnika za John Lindman 1
  • Eric Ashede 0
  • Tomasz Gapiński Rezerwa taktyczna za Daniel Jeleniewski 3
  • Mikael Max 2
Gapiński za Jeleniewskiego jako rezerwa taktyczna, Edberg za Lindmana jako zastępstwo zawodnika.
Bieg 7
Griparna Nyköping 1
1 : 5
5 Gnistorna Malmoe
  • Oliver Berntzon 2
  • Magnus Zetterstroem 0
  • Mirosław Jabłoński 3
  • Alexander Edberg 1
Bieg 4
Griparna Nyköping 13
5 : 1
11 Gnistorna Malmoe
  • Mikael Max 1
  • Tomasz Gapiński 2
  • Eric Ashede 0
  • Daniel Pytel 3
Bieg 3
Griparna Nyköping 8
1 : 5
10 Gnistorna Malmoe
  • Daniel Jeleniewski 0
  • Mirosław Jabłoński 3
  • Andreas Westlund Zastępstwo zawodnika za John Lindman 1
  • Oliver Berntzon 2
Westlund za Lindmana jako zastępstwo zawodnika.
Bieg 2
Griparna Nyköping 7
4 : 2
5 Gnistorna Malmoe
  • Eric Ashede 2
  • Daniel Pytel 3
  • Oskar Thulin 0
  • Andreas Westlund 1
Bieg 1
Griparna Nyköping 3
3 : 3
3 Gnistorna Malmoe
  • Alexander Edberg 3
  • Timo Lahti 1
  • Magnus Zetterstroem 0
  • Mathias Thoernblom 2
Składy potwierdzone. Relacja na podstawie svemo.se.
Nadchodzące biegi
Bieg 5
  • Daniel Pytel Rezerwa zwykła za Andreas Westlund 3
  • Oliver Berntzon 2
  • Alexander Edberg t
  • Oskar Thulin 1
Pytel za Westlunda jako rezerwa zwykła.
Bieg 6
  • Mathias Thoernblom 2
  • Daniel Jeleniewski 1
  • Timo Lahti 3
  • Daniel Pytel Zastępstwo zawodnika za John Lindman d
Pytel za Lindmana jako zastępstwo zawodnika.
Bieg 12
  • Mirosław Jabłoński 2
  • Daniel Pytel Taśma Daniel Jeleniewski u
  • Mathias Thoernblom 1
  • Tomasz Gapiński 3
Jeleniewski jako zastępstwo zawodnika. Jeleniewski dotknął taśmy, za niego Pytel. Pytel upadł na tor.
Bieg 13
  • Timo Lahti 3
  • Alexander Edberg 1
  • Oliver Berntzon d
  • Daniel Jeleniewski 2
Bieg 14
  • Magnus Zetterstroem 3
  • Mikael Max w
  • Tomasz Gapiński 2
  • Mirosław Jabłoński 1
Mikael Max przekroczył czas dwóch minut.
Zobacz również
    Griparna Nyköping Griparna Nyköping 47
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Magnus Zetterstroem M. Zetterstroem Magnus Zetterstroem 0 0 3 3 3 9
    10 Alexander Edberg A. Edberg Alexander Edberg 3 t 1 1 1* 6 +1
    11 Daniel Jeleniewski D. Jeleniewski Daniel Jeleniewski 0 1 - t 2 3
    12 John Lindman J. Lindman John Lindman 0
    13 Tomasz Gapiński T. Gapiński Tomasz Gapiński 2* 3 2 3 2* 1 13 +2
    14 Daniel Pytel D. Pytel Daniel Pytel 3 3 3 d 0 3 u 12
    15 Andreas Westlund A. Westlund Andreas Westlund 1 1 - 1 1 4
    Gnistorna Malmoe Gnistorna Malmoe 43
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 1* 3 3 3 2 12 +1
    2 Mathias Thoernblom M. Thoernblom Mathias Thoernblom 2 2* 1 1* 6 +2
    3 Mirosław Jabłoński M. Jabłoński Mirosław Jabłoński 3 3 2 1 0 9
    4 Oliver Berntzon O. Berntzon Oliver Berntzon 2* 2 2* d 6 +2
    5 Mikael Max M. Max Mikael Max 1 2 2 w 5
    6 Oskar  Thulin O. Thulin Oskar Thulin 0 1* 0 0 1 +1
    7 Eric Ashede E. Ashede Eric Ashede 2 0 0 2 4