Bieg 13
43
4 : 2
23

Czas wyścigu: 69,13 s. Madsen atomowo wychodzi ze startu i na dystansie jest poza zasięgiem rywali. Jonsson mija przy krawężniku Hancocka.

0

Janowski za Gomólskiego, a Dudek w ramach rezerwy taktycznej za Łukasza Jankowskiego. Czas dwóch minut dla zawodników włączony. Start wygrywa Davidsson, ale jeszcze na pierwszym okrążeniu Szwed spada na trzecie miejsce. Dominacja tarnowian trwa. Czas wyścigu: 68,97 s.

Bieg 9
34
5 : 1
20
2

Janowski za Gomólskiego, jako rezerwa zwykła. Janowski wygrywa start, a po szerokiej dołącza do niego Hancock. Przewaga gospodarzy nie podlega żadnej dyskusji. Czas wyścigu: 69,24 s.

Bieg 8
29
4 : 2
19

Zawodnicy wyjechali na tor. Czas wyścigu: 68,46 s. Na torze utworzyły się dwie pary. Protasiewicz walczył o wygraną z Kołodziejem. Jamróg wychodzi najgorzej ze startu, ale na drugim wirażu drugiego okrążenia atakiem przy krawężniku mija Davidssona.

Bieg 7
25
3 : 3
17

Zawodnicy wyjechali do biegu. Czas wyścigu: 68,52 s. Hancock wygrał start i zwyciężył. Na ostatnim okrążeniu zbliżył się do niego Jonsson. Gomólski przez moment był blisko pary z Zielonej Góry. Trwa równanie toru.

Bieg 6
22
5 : 1
14

Zawodnicy na torze. Czas wyścigu: 68,73 s. Tarnowianie ponownie najlepsi ze startu. Łoktajew na pierwszym wirażu walczył z Kołodziejem.

Bieg 5
17
5 : 1
13

Czas dwóch minut włączony, zawodnicy na torze. Atomowy start pary gospodarzy, którzy nie dali nic do powiedzenia rywalom. Czas wyścigu: 69,17 s.

Bieg 4
12
3 : 3
12

Zawodnicy obu ekip już na torze. Kołodziej wygrywa start i na pierwszym łuku wypchnął Strzelca. Potem Kołodziej powiększał swoją przewagę. Jamróg zbliżał się do Strzelca, ale nie dał rady go wyprzedzić. Czas wyścigu: 68,83 s. Trwa równanie toru.

Bieg 3
9
5 : 1
9

Zawodnicy wyjechali do biegu. Tarnowianie tym razem z przodu po starcie. Madsen odjechał od Vaculika, który kontrolował sytuację. Goście nie byli w stanie zagrozić tarnowianom. Czas wyścigu: 69,21 s.

Bieg 2
4
1 : 5
8

Zawodnicy już na torze. Goście wygrywają start. Protasiewicz asekurował prowadzącego Davidssona. Na ostatnim okrążeniu Hancock zbliżył się do Protasiewicza, ale jego atak okazał się nieskuteczny. Czas biegu: 69,64 s.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Początek zawodów o godzinie 19:30. W pierwszym spotkaniu rozegranym w Zielonej Górze padł rezultat remisowy. Obiekt w Tarnowie wypełniony niemalże po brzegi. Tor w bardzo dobrym stanie. Rozpoczyna się prezentacja. Składy potwierdzone. Sędziuje Wojciech Grodzki z Opola. Jedziemy według drugiego zestawu. Zawodnicy wyjeżdżają już do pierwszego wyścigu. Znakomita walka Janowskiego ze Strzelcem na pierwszym okrążeniu. Zawodnik z Tarnowa powiększał później swoją przewagę. Jamróg próbował atakować Dudka. Czas wyścigu: 69,45 s.

Bieg 10

Ogromny pech Jonssona, który na dystansie minął Madsena i był blisko Vaculika. Na drugiej pozycji Szwed notuje defekt. Czas wyścigu: 69,11 s. Trwa równanie toru.

Bieg 12

Krótka przerwa dla Macieja Janowskiego, który jedzie wyścig po wyścigu. Czas wyścigu: 68,54 s. Dudek na pierwszym łuku przy krawężniku mija obu rywali, ale Vaculik szybko wychodzi na prowadzenie. Janowski walczył z Protasiewiczem, któremu na trzecim okrążeniu defektuje motocykl.

Bieg 14
Andreas Jonsson Rezerwa taktyczna za Aleksandr Łoktajew
2
Patryk Dudek Rezerwa zwykła za Łukasz Jankowski
t

Dudek dotyka taśmy. Zielonogórzanin wykluczony z powtórki. Czas wyścigu: 68,87 s. Jonsson atakował Hancocka, ale bezskutecznie.

Bieg 15

Krótka przerwa dla Andreasa Jonssona. Czas wyścigu: 69,79 s. Ogromny pech Jonssona, któremu na prowadzeniu defektuje motocykl. Chwilę później defekt notuje także jadący na trzecim miejscu Protasiewicz.