2 Dawid Stachyra 2 2 2 w d 6
3 Kacper Gomólski 2 1 2 1 2 8
4 Adrian Miedziński 1 u 3 2 2 8
Bieg 20

Pieszczek wygrał start i mimo ataków Zorra, dojechał na pierwszej pozycji. Młode Gwiazdy zdobyły Puchar Św. Dominika.

Kossakowski za Kudriaszowa jako rezerwa toru.

Bieg 18

Biełousow wyprzedził Pedersena na drugim okrążeniu, a na kolejnym kółku rozprawił się z Miedzińskim, Beśko dojechał daleko za resztą stawki. Czas wyścigu: 64,47

Beśko jako rezerwa toru za odczuwającego skutki upadku Krcmara.

Bieg 14

Kossakowski wygrał start przez 2,5 okrążenia prowadził z wyraźną przewagą. Zetterstroem na drugim okrążeniu wyprzedził Gomólskiego. Junior Wybrzeża na kolejnym kółku popełnił błąd i "Zorro" wyprzedził również jego. Punkty Kossakowskiego nie liczą się do wyniku drużyny. Czas wyścigu: 64,98.

Dominik Kossakowski za Renata Gafurowa jako rezerwa toru.

Bieg 13

Szymon Woźniak najlepiej rozegrał pierwszy łuk i wygrał bieg z dużą przewagą. O trzecią pozycję walczyli Biełousow z Pedersenem. Ostatecznie punkt zdobył Rosjanin.

Bieg 10

Kudriaszow wygrał start. Wydawało się, że od razu minie go Holta, jednak Rosjanin nie dał się wyprzedzić. Na czwartym okrążeniu Holta na chwilę awansował na pierwsze miejsce, ale po sekundzie Kudriaszow wrócił na prowadzenie. We wszystko wplątał się jeszcze Gomólski, który tuż przed metą awansował na drugą pozycję. Czas wyścigu: 65,47.

Bieg 7

Świetna akcja Karpowa na pierwszym łuku. Ukrainiec powalczył na łokcie z dwoma rywalami i wyszedł na pierwsze miejsce, którego nie oddał do samego końca. Czas wyścigu: 63,71.

Bieg 6

Na przeciwległej prostej Miśkowiak wyprzedził jadącego na drugiej pozycji Watta. Woźniak wygrał z pewną przewagą. Czas wyścigu: 64,31.

Bieg 5

Po wyjściu z pierwszego łuku Stachyra wyszedł na chwilę na prowadzenie, jednak szybszy był Holta i dowiózł trzy punkty. Stachyrę starał się wyprzedzić Huckenbeck, jednak do końca wyścigu nic już się nie zmieniło. Czas wyścigu: 65,06.

Bieg 4

Gomólski wygrał start, ale Pieszczek minął go na przeciwległej prostej. Na drugim wirażu pierwszego okrążenia na trzecie miejsce wyszedł Biełousow, którego na kolejnym kółku minął Watt. Jak na razie bardzo duże emocje na gdańskim torze. Czas wyścigu: 64,63. Aktualnie na gdańskich trybunach oraz na festynie rodzinnym przebywa 2 200 widzów.

Bieg 2

Od startu prowadził Zetterstroem, jednak przez cztery okrążenia musiał odpierać ataki Stachyry. Czas wyścigu: 64,80.

Bieg 1

Pedersen wygrał start, ale na przeciwległej prostej wyprzedził go Kudriaszow. Ci dwaj żużlowcy stoczyli pasjonujący pojedynek. Ostatecznie szybszy był Duńczyk. Na trzecim okrążeniu mocno do Kudriaszowa zbliżył się Miśkowiak, jednak nie zdołał przeprowadzić skutecznego ataku. Czas wyścigu: 63,09.

16:30 - Wylosowano numery startowe. Dominik Kossakowski i Patryk Beśko jadą jako rezerwa toru.

16:17 - Na tor wyjechały zabytkowe samochody.

16:10 - W Gdańsku jest piękna pogoda. Na razie na stadionie nie przebywa wiele osób, gdyż wiele korzysta z atrakcji festynu rodzinnego. Wkrótce losowanie numerów startowych.

16:08 - Od godziny 12:00 trwa festyn rodzinny, podczas którego najmłodsi mieli do dyspozycji wiele aktywności. Właśnie skończył się mecz gwiazd. Pierwsze miejsce zajęła w nim drużyna sponsorów, którzy wygrali po rzutach karnych z gwiazdami sportu. Trzecie miejsce zajęli dziennikarze, a czwarte księża.

Bieg 3

Wszyscy żużlowcy równo wyszli ze startu, jednak Eduard Krcmar pojechał bardzo odważnie i wywiózł Holtę. Następnie żużlowiec Wybrzeża odpierał ataki Holty. Wydawało się, że Norweg z polskim paszportem przeprowadzi skuteczny atak na pół okrążenia przed końcem, jednak Czech skontrował i minął Holtę na kresce. Gafurow zanotował defekt na ostatnim miejscu. Czas wyścigu: 64,59.

Bieg 8

Tym razem świetnie wystartował Zetterstroem, który nie dał szans rywalom. Na drugim okrążeniu upadł jadący na ostatniej pozycji Adrian Miedziński, jednak szybko pozbierał się z toru. Czas wyścigu: 63,87.

Bieg 9

Na drugim okrążeniu Karpow skutecznie zaatakował po wewnętrznej Watta. Na kolejnym kółku motor Australijczyka odmówił posłuszeństwa. Pewne zwycięstwo Miedzińskiego. Czas wyścigu: 64,50.

Bieg 11

Po przeciętnym starcie Eduard Krcmar znakomicie rozegrał pierwszy łuk i wygrał niezagrożenie. Biełousow musiał odpierać ataki Miśkowiaka. Zetterstroem miał problemy z motocyklem i przez trzy okrążenia jechał w spacerowym tempie, po czym nie dojechał na metę. Czas wyścigu: 64,34.

Na pierwszym wirażu nastąpił "efekt domina". Zabrakło miejsca dla Biełousowa, który uderzył w dmuchaną bandę. Rosjanin szybko wstał. Powtórka w pełnym składzie.

Bieg 12

Gafurowowi zdefektował motocykl tuż po starcie. Pieszczek przez trzy kółka odpierał ataki Stachyry, aż w końcu zawodnik KSM-u Krosno zakopał się na wirażu i stracił kilkadziesiąt metrów. Czas wyścigu: 64,50. równanie toru.

Bieg 15

Pewne zwycięstwo Watta. Czas wyścigu: 66,69.

Krcmar nie stawił się na starcie. Za niego Beśko.

Czech jest zdolny do dalszej jazdy.

Po kilku minutach Krcmar wstał z toru i opuścił go o własnych siłach.

Kudriaszow został wykluczony z powtórki.

Koszmarny wypadek! Na przeciwległej prostej zderzyli się Kudriaszow i Krcmar. Rosjanin uderzył w dmuchaną bandę i szybko wstał, natomiast Czech przeleciał kilka metrów i uderzył tylną częścią ciała w tor. Wyjechała karetka.

Najlepszym refleksem popisał się Watt i pewnie prowadził przez trzy okrążenia. Na trzecim kółku upadł jadący na czwartej pozycji Dawid Stachyra i został wykluczony z powtórki.

Bieg 16

Miśkowiak zamknął Pieszczka na pierwszym łuku i wyszedł na prowadzenie. Starał się go atakować Holta, ale na drugim okrążeniu popełnił błąd i wyprzedził go Pieszczek. Karpow na trzecim kółku zjechał z toru jadąc na ostatniej pozycji. Czas wyścigu: 65,03. Równanie toru.

Bieg 17

Po przegranym starcie Kossakowski ściął do wewnętrznej i wyprzedził Watta na pierwszym łuku. Huckenbeck odpierał ataki Gomólskiego, Watt zjechał z toru na trzecim okrążeniu. Czas wyścigu: 64,40.

Kossakowski za Gafurowa jako rezerwa toru.

Bieg 19

Holta popisał się świetnym atakiem na pierwszym łuku i pewnie dowiózł trzy punkty. Woźniak odpierał ataki Karpowa. Stachyra nie dojechał do mety. Czas wyścigu: 64,66.

Holta ukradł start. Powtórka w pełnym składzie.