Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Valsarna Hagfors 3
3 : 3
3 Gnistorna Malmoe
  • Linus Sundstroem 2
  • Timo Lahti 3
  • Ludvig Lindgren 1
  • Mathias Thoernblom 0
Valsarna wygrała 48:41.
Bieg 13
Valsarna Hagfors 1
1 : 5
5 Gnistorna Malmoe
  • Timo Lahti 3
  • Anton Rosen 1
  • Oskar Fajfer 2
  • Victor Palovaara 0
Bieg 11
Valsarna Hagfors 7
3 : 3
11 Gnistorna Malmoe
  • Dennis Jonsson 3
  • Jonas Engdahl 1
  • Jonathan Ejnermark 0
  • Maksymilian Bogdanowicz 2
Bieg 10
Valsarna Hagfors 4
1 : 5
8 Gnistorna Malmoe
  • Oskar Fajfer Rezerwa taktyczna za Jonas Engdahl 2
  • Jonathan Ejnermark 0
  • Mathias Thoernblom 3
  • Linus Sundstroem 1
Fajfer jako rezerwa taktyczna za Engdahla.
Bieg 9
Valsarna Hagfors 3
3 : 3
3 Gnistorna Malmoe
  • Ludvig Lindgren 2
  • Mathias Thoernblom Rezerwa taktyczna za Daniel Henderson 3
  • Dennis Jonsson 1
  • Maksymilian Bogdanowicz Rezerwa zwykła za Timo Lahti 0
Podwójna zmiana w zespole gości. Thoernblom za Hendersona, Bogdanowicz za Lahtiego.
Bieg 7
Valsarna Hagfors 18
5 : 1
12 Gnistorna Malmoe
  • Oskar Fajfer 0
  • Linus Sundstroem 3
  • Robin Aspegren 1
  • Anton Rosen 2
Bieg 6
Valsarna Hagfors 13
5 : 1
11 Gnistorna Malmoe
  • Daniel Henderson 1
  • Victor Palovaara 3
  • Timo Lahti 0
  • Robin Toernqvist 2
Ze względu na opady zawody zostały wstrzymane. Organizatorzy chcą je wznowić.
Bieg 5
Valsarna Hagfors 8
3 : 3
10 Gnistorna Malmoe
  • Dennis Jonsson Rezerwa zwykła za Jonathan Ejnermark 2
  • Oskar Fajfer 3
  • Anton Rosen 1
  • Jonas Engdahl 0
Jonsson za Ejnermarka jako rezerwa zwykła.
Bieg 4
Valsarna Hagfors 5
3 : 3
7 Gnistorna Malmoe
  • Mathias Thoernblom 3
  • Ludvig Lindgren 2
  • Maksymilian Bogdanowicz 0
  • Dennis Jonsson 1
Bieg 3
Valsarna Hagfors 2
2 : 4
4 Gnistorna Malmoe
  • Victor Palovaara 2
  • Robin Aspegren 1
  • Robin Toernqvist 0
  • Oskar Fajfer 3
Bieg 1
Valsarna Hagfors 3
3 : 3
3 Gnistorna Malmoe
  • Anton Rosen 1
  • Timo Lahti 3
  • Linus Sundstroem 2
  • Daniel Henderson 0
Relacja na podstawie svemo.se.
Nadchodzące biegi
Bieg 2
  • Maksymilian Bogdanowicz d
  • Dennis Jonsson 3
  • Jonas Engdahl 1
  • Jonathan Ejnermark 2
Bieg 8
  • Robin Toernqvist d
  • Timo Lahti Rezerwa taktyczna za Maksymilian Bogdanowicz 2
  • Victor Palovaara 1
  • Mathias Thoernblom 3
Lahti za Bogdanowicza jako rezerwa taktyczna.
Bieg 12
  • Robin Aspegren w
  • Robin Toernqvist 3
  • Daniel Henderson w
  • Ludvig Lindgren 2
Bieg 14
  • Linus Sundstroem 3
  • Mathias Thoernblom 1
  • Ludvig Lindgren 2
  • Robin Aspegren w
Zobacz również
    Valsarna Hagfors Valsarna Hagfors 48
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Linus Sundstroem L. Sundstroem Linus Sundstroem 2 3 1 3 2 11
    10 Anton Rosen A. Rosen Anton Rosen 1* 1* 2* 1 5 +3
    11 Victor Palovaara V. Palovaara Victor Palovaara 2 3 1 0 6
    12 Robin Toernqvist R. Toernqvist Robin Toernqvist 0 2* d 3 5 +1
    13 Ludvig Lindgren L. Lindgren Ludvig Lindgren 2 2 2* 2* 1* 9 +3
    14 Dennis Jonsson D. Jonsson Dennis Jonsson 3 1* 2 1* 3 10 +2
    15 Jonathan Ejnermark J. Ejnermark Jonathan Ejnermark 2* - 0 0 2 +1
    Gnistorna Malmoe Gnistorna Malmoe 41
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 3 0 2* - 3 3 11 +1
    2 Daniel Henderson D. Henderson Daniel Henderson 0 1 - w 1
    3 Robin Aspegren R. Aspegren Robin Aspegren 1 1 w w 2
    4 Oskar Fajfer O. Fajfer Oskar Fajfer 3 3 0 2* 2* 10 +2
    5 Mathias Thoernblom M. Thoernblom Mathias Thoernblom 3 3 3 3 1 0 13
    6 Jonas Engdahl J. Engdahl Jonas Engdahl 1 0 - 1* 2 +1
    7 Maksymilian Bogdanowicz M. Bogdanowicz Maksymilian Bogdanowicz d 0 - 0 2 2