Kokpit Kibice
40:50
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Rene Vidner R. Vidner Rene Vidner 1* - - 0 - 1 +1
10 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 2 0 1 2 1 6
11 David Sterovsky D. Sterovsky David Sterovsky - 0 - - - 0
12 Ben Barker B. Barker Ben Barker 3 0 2 3 1 0 0 9
13 Lukas Dryml L. Dryml Lukas Dryml 3 1 2 2* 3 3 1 15 +1
14 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 2* 1* 1* 4 +3
15 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 2 1* 2 0 0 5 +1
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 0 0 - 1 0 1
2 Rafał Okoniewski R. Okoniewski Rafał Okoniewski 3 3 3 1 2 2* 14 +1
3 Ondrej  Veverka O. Veverka Ondrej Veverka 3 1* 0 0 - - 4 +1
4 Matej Kus M. Kus Matej Kus 2 2* - 0 4 +1
5 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 0 - - - - 0
6 Josef Franc J. Franc Josef Franc 1 3 3 1 2* 1* 11 +2
7 Nicki Pedersen N. Pedersen Nicki Pedersen 2* 3 3 3 2 3 16 +1
Bieg 15
Zlata Prilba Pardubice 40
1 : 5
50 AK Marketa Praga
  • Ben Barker 0
  • Nicki Pedersen 3
  • Lukas Dryml 1
  • Rafał Okoniewski 2
Bieg 14
Zlata Prilba Pardubice 39
3 : 3
45 AK Marketa Praga
  • Nicki Pedersen 2
  • Lukas Dryml 3
  • Josef Franc 1
  • Ben Barker 0
Bieg 13
Zlata Prilba Pardubice 36
1 : 5
42 AK Marketa Praga
  • Tomas Suchanek 1
  • Nicki Pedersen Rezerwa zwykła za Martin Gavenda 3
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Rene Vidner 0
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Ondrej Veverka 2
Bieg 12
Zlata Prilba Pardubice 35
4 : 2
37 AK Marketa Praga
  • Zdenek Holub 0
  • Lukas Dryml 3
  • Rafał Okoniewski 2
  • Ben Barker 1
Bieg 11
Zlata Prilba Pardubice 31
5 : 1
35 AK Marketa Praga
  • Ben Barker 3
  • Matej Kus 0
  • Lukas Dryml 2
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Martin Gavenda 1
Bieg 10
Zlata Prilba Pardubice 26
2 : 4
34 AK Marketa Praga
  • Tomas Suchanek 2
  • Rafał Okoniewski 1
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za David Sterovsky 0
  • Nicki Pedersen Rezerwa zwykła za Ondrej Veverka 3
Okoniewski dotknął taśmy i w powtórce wystartuje 15 metrów za resztą stawki.
Bieg 9
Zlata Prilba Pardubice 24
2 : 4
30 AK Marketa Praga
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Matej Kus 3
  • Ben Barker 2
  • Zdenek Holub 1
  • Rene Vidner 0
Bieg 8
Zlata Prilba Pardubice 22
3 : 3
26 AK Marketa Praga
  • Lukas Dryml 2
  • Nicki Pedersen Rezerwa zwykła za Martin Gavenda 3
  • Ales Dryml Rezerwa zwykła za David Sterovsky 1
  • Ondrej Veverka 0
Bieg 7
Zlata Prilba Pardubice 19
1 : 5
23 AK Marketa Praga
  • Rafał Okoniewski 3
  • Ben Barker 0
  • Matej Kus 2
  • Tomas Suchanek 1
Bieg 6
Zlata Prilba Pardubice 18
3 : 3
18 AK Marketa Praga
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za David Sterovsky 2
  • Ondrej Veverka 0
  • Ales Dryml Rezerwa zwykła za Rene Vidner 1
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Zdenek Holub 3
Bieg 5
Zlata Prilba Pardubice 15
1 : 5
15 AK Marketa Praga
  • Nicki Pedersen Rezerwa zwykła za Martin Gavenda 2
  • Tomas Suchanek 0
  • Rafał Okoniewski 3
  • Lukas Dryml 1
Bieg 4
Zlata Prilba Pardubice 14
3 : 3
10 AK Marketa Praga
  • Ondrej Veverka 1
  • David Sterovsky 0
  • Matej Kus 2
  • Ben Barker 3
Bieg 3
Zlata Prilba Pardubice 11
3 : 3
7 AK Marketa Praga
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Rene Vidner 1
  • Zdenek Holub 0
  • Tomas Suchanek 2
  • Rafał Okoniewski 3
Bieg 2
Zlata Prilba Pardubice 8
5 : 1
4 AK Marketa Praga
  • Lukas Dryml 3
  • Martin Gavenda 0
  • Ales Dryml 2
  • Josef Franc 1
Bieg 1
Zlata Prilba Pardubice 3
3 : 3
3 AK Marketa Praga
  • Ondrej Veverka 3
  • Rene Vidner 1
  • Zdenek Holub 0
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za David Sterovsky 2
Relacja na podstawie speedwaylive.eu.
Zobacz również
    Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 40
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Rene Vidner R. Vidner Rene Vidner 1* - - 0 - 1 +1
    10 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 2 0 1 2 1 6
    11 David Sterovsky D. Sterovsky David Sterovsky - 0 - - - 0
    12 Ben Barker B. Barker Ben Barker 3 0 2 3 1 0 0 9
    13 Lukas Dryml L. Dryml Lukas Dryml 3 1 2 2* 3 3 1 15 +1
    14 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 2* 1* 1* 4 +3
    15 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 2 1* 2 0 0 5 +1
    AK Marketa Praga AK Marketa Praga 50
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 0 0 - 1 0 1
    2 Rafał Okoniewski R. Okoniewski Rafał Okoniewski 3 3 3 1 2 2* 14 +1
    3 Ondrej  Veverka O. Veverka Ondrej Veverka 3 1* 0 0 - - 4 +1
    4 Matej Kus M. Kus Matej Kus 2 2* - 0 4 +1
    5 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 0 - - - - 0
    6 Josef Franc J. Franc Josef Franc 1 3 3 1 2* 1* 11 +2
    7 Nicki Pedersen N. Pedersen Nicki Pedersen 2* 3 3 3 2 3 16 +1