Bieg 15
52
4 : 2
38

Zawodnicy Swindon Robins dobrze wyjechali ze startu, ale Iversen minął Tungate'a. Batchelor zrezygnował z jazdy na trzecim okrążeniu.

Bieg 14
48
5 : 1
36

Świetny start gospodarzy. Lambert próbował wyprzedzić Grajczonka, ale ten dobrze obierał trasę.

Bieg 13
43
2 : 4
35

Znakomity start zawodników gości. Doyle wjechał pod Batchelora na ostatnim okrążeniu i wyprzedził rodaka o błysk szprychy.

Bieg 12
41
4 : 2
31

Wright wygrał start. Drugi był Meat, ale Jakobsen poradził sobie z nim na dystansie.

Rose stracił panowanie nad motocyklem w drugim łuku pierwszego okrążenia i upadł. Zawodnik gości wykluczony z powtórki.

Bieg 11
37
3 : 3
29

Gwiazdy początkowo wyszły na 5:1, ale Tungate znalazł dobrą ścieżkę i wysunął się na prowadzenie w drugim łuku.

Bieg 10
34
5 : 1
26

Kolejny świetny start gospodarzy. Iversen atakował do samej kreski, ale nie udało mu się wyprzedzić Sedgmena. Kerr ponownie zrezygnował z jazdy na czwartym okrążeniu. Dłuższa przerwa na równanie toru, a podczas niej kibice będą mogli zobaczyć Darcy'ego Warda.

Bieg 9
29
5 : 1
25
Nikolaj Busk Jakobsen Rezerwa zwykła za Lewis Rose
1

Świetny start Rudzików. O trzecią pozycję próbował z kolegą walczyć Schlein, ale bez skutku.

Ostrzeżenie dla Tungate'a za utrudnianie startu. Powtórka w pełnej obsadzie.

0

Wygrana Grajczonka po dobrym starcie. Wright nieskutecznie atakował drugą pozycję.

Bieg 7
20
3 : 3
22

Ekipa ze Swindon wyjechała na 4:2, ale Lambert wyprzedził potem Sedgmena, który chwilę później zjechał z toru. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 6
17
4 : 2
19

Iversen wykręcił bączka i upadł pod koniec trzeciego okrążenia.

Bieg 5
13
5 : 1
17

Wszystko jasne było po starcie. Kerr znów z problemami, ale tym razem dojechał do mety.

Bieg 4
8
2 : 4
16

Gwiazdy znów prowadziły podwójnie, ale do samego końca atakował Grajczonek i to się opłaciło. Równanie toru.