Bieg 15
39
1 : 5
39

Świetny start gości, którzy nie oddali prowadzenia do samego końca. Punkt bonusowy trafił na konto Lechmy Startu.

Bieg 14
38
2 : 4
34
Scott Nicholls Rezerwa taktyczna za Adam Skórnicki
1

W pierwszym spotkaniu 50:40 dla Lechmy Startu. Nicholls do samego końca atakował Sundstroema.

Bieg 13
36
2 : 4
30

Goście po starcie prowadzili podwójnie, jednak Szczepaniak wyprzedził Skórnickiego. Skórnicki musiał bronić się przed atakami Sundstroema. Pedersen wygrał z dużą przewagą.

Bieg 12
34
4 : 2
26

Dobry start gospodarzy, którzy prowadzili podwójnie. Na przeciwległej prostej Lindbaeck wyprzedził Jamroga. Fajfer nie liczył się w stawce.

1

Dobry start Nichollsa, jednak szybko wyprzedził go Kildemand. Brytyjczyk atakował Duńczyka, jednak bez efektu.

Bieg 10
27
3 : 3
21

Świetny start Pedersena. Zawodnicy jechali w dużych odległościach od siebie. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 9
24
2 : 4
18
Bjarne Pedersen Rezerwa taktyczna za Adam Skórnicki
3

Dobry start Pedersena. Nicholls przez chwilę jechał drugi, ale szybko minął go Sundstroem. Gusstafsson nie liczył się w stawce.

Bieg 8
22
5 : 1
14
Oskar Fajfer Rezerwa taktyczna za Magnus Zetterstroem
0

Świetny start gospodarzy. Lindbaeck przez 4 okrążenia atakował Adamczaka, jednak bezskutecznie.

Bieg 7
17
4 : 2
13

Pedersen po starcie prowadził, jednak szybko wyprzedził go Sundstroem. Fajfer nie liczył się w stawce. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 6
13
4 : 2
11

Słaby start gości. Nicholls zdołał wyprzedzić Jamroga.

Bieg 5
9
5 : 1
9

Najlepiej ze startu łodzianie, którzy wyszli na podwójne prowadzenie i nie oddali go do samej mety.

Bieg 4
4
1 : 5
8

Świetny start Fajfera, który zamknął rywali. Za jego plecami szybko znalazł się Pedersen. Kildemand nie był w stanie przeprowadzić skutecznego ataku. Adamczak jechał daleko z tyłu. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 3
3
3 : 3
3

Świetny start gości, którzy wyszli na podwójne prowadzenie. Szczepaniak na drugim łuku jednym atakiem wyprzedził obu rywali.

Bieg 1

W Łodzi ładna, słoneczna pogoda. Jakub Jamróg zastąpił w składzie gospodarzy Marcina Wawrzyniaka. Prezentacja dobiegła końca. II zestaw startowy. Adamczak wykluczony za dotknięcie taśmy. Bardzo dobry start gości. Jamróg na trzecim okrążeniu wyprzedził M. Fajfera. Na początku ostatniego "kółka" wyprzedził jeszcze O. Fajfera.

Bieg 2

Piękna walka Lindbaecka i Gustafssona. Zetterstroem nie liczył się w stawce i zanotował defekt na czwartej pozycji.