Bieg 15
45
5 : 1
39

Para Birmingham dobrze wyjechała sprzed taśmy. Bezskutecznie atakował Kenni Larsen.

Bieg 14
40
4 : 2
38
Martin Smolinski Rezerwa zwykła za Nicolas Covatti
1

Ben Barker jednym atakiem przedarł się z trzeciej pozycji na pierwszą. Gospodarze są już o krok od meczowego zwycięstwa.

3

Edward Kennett wyjechał na prowadzenie po ataku po szerokiej na drugim łuku pierwszego okrążenia.

2

Ponownie wyścig przerwany. Tym razem na pierwszym łuku upadła trójka zawodników - Ułamek, Summers i Henry, którzy równo wyjechali sprzed taśmy. Jeśli wszyscy będą zdolni do dalszej jazdy to powtórka odbędzie się w pełnej obsadzie. Wstał Aaron Summers, natomiast na torze wciąż leży Ułamek i Henry. Na szczęście w końcu wszyscy się pozbierali i udali do parku maszyn. Sebastian Ułamek i Christian Henry postanowili wycofać się z zawodów.

23

Wyścig przerwany. Nierówny start. Powtórka w pełnej obsadzie. Para Coventry dobrze wystartowała. Dzielnie walczył Josh Auty, ale nie poradził sobie z Aaronem Summersem.

Bieg 7
22
1 : 5
20

Dobry start Sebastiana Ułamka, jednak Polak popełnił błąd na drugim łuku pierwszego okrążenia, kiedy to wyniósł się za szeroko. Natychmiast wykorzystała to para gości.

Bieg 6
21
4 : 2
15
Michał Szczepaniak Zastępstwo zawodnika za Scott Nicholls
2

Bjarne Pedersen dobrze wystartował i nie miał sobie równych w tym biegu. Z kolei wręcz przeciwnie uczynił Josh Auty, który Rohana Tungate'a wyprzedził dopiero na drugim łuku drugiego okrążenia.

Bieg 5
17
5 : 1
13

Walka Daniela Kinga z Aaronem Summersem. Reprezentant gospodarzy rozstrzygnął ją na swoją korzyść na drugim łuku drugiego okrążenia, kiedy to jego rywal wyjechał bardzo szeroko pod bandę.

Bieg 4
12
1 : 5
12
Aaron Summers Zastępstwo zawodnika za Scott Nicholls
2

Michał Szczepaniak wygrał start i objął prowadzenie, którego nie oddał do mety. Z kolei Aaron Summers po szerokiej na początku wyścigu wyprzedził Sebastiana Ułamka. Łatwe podwójne zwycięstwo Pszczół.

6

Ponownie dobry start Coventry. Szybko do odrabiania strat zabrał się debiutujący Covatti, który wyprzedził Rohana Tungate'a na drugim łuku pierwszego okrążenia. Niedługo potem podobnie uczynił Martin Smolinski.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Relacja na podstawie Speedway Updates. Składy potwierdzone. W zespole Coventry Bees w miejsce Scotta Nichollsa stosowane będzie zastępstwo zawodnika. W Birmingham pochmurno, ale tor w bardzo dobrym stanie. Dobrze sprzed taśmy wyjechali goście, ale gospodarze zdołali ich rozdzielić.

Bieg 10

Wyścig przerwany. Prowadzący Edward Kennett na drugim łuku drugiego okrążenia zablokował Josha Auty'ego, który upadł. Z powtórki został wykluczony zawodnik Coventry. Do tego momentu goście prowadzili 4:2. W powtórce problemy sprzętowe miał Auty, który dobiegł z motocyklem po jedno "oczko" przy aplauzie publiczności.