• Przemysław Pawlicki 1
  • Stanisław Burza 0
  • Kacper Gomólski 2
  • Maciej Janowski 3
Pawlicki miał problemy na pierwszym łuku, w konsekwencji czego spadł na czwartą lokatę. Później zdołał wyprzedzić jedynie Burzę. Gomólski do samej mety atakował Janowskiego. Czas: 65,17.

Nierówny start. Powtórka w pełnej obsadzie.
Bieg 18
  • Mariusz Puszakowski 1
  • Thomas Joergensen 3
  • Arkadiusz Pawlak 2
  • Paweł Staniszewski 0
Pawlak skutecznie odpierał ataki Puszakowskiego. Czas: 66,17.
  • Bartosz Zmarzlik 3
Wyborna postawa Bartosza Zmarzlika! Przegrał start, ale już na pierwszym łuku uporał się z rywalami i pewnie pomknął po trzy punkty. Czas: 64,31.
Bieg 12
  • Kacper Gomólski 3
  • Adrian Cyfer 2
  • Oliver Berntzon 1
  • Arkadiusz Pawlak 0
Gomólski niezagrożenie pognał do mety po trzy punkty. Berntzon nękał atakami Cyfera, ale nie zdołał go wyprzedzić. Czas: 65,38. Przerwa na kosmetykę nawierzchni.
Bieg 11
  • Grzegorz Walasek 0
  • Mikołaj Curyło 2
Pawlicki zwyciężył z ogromną przewagą nad resztą stawki. Czas: 64,87.

-> Piotr Świst wygranym biegiem zakończył karierę. Po dwóch startach wycofał się z turnieju
Bieg 10
  • Stanisław Burza 1
  • Daniel Jeleniewski 2
  • Kamil Pulczyński 0
Pewna wygrana Joergensena. Burza i Pulczyński stoczyli zaciętą walkę o jeden punkt. Czas: 65,38.
Bieg 7
  • Bartosz Zmarzlik 2
  • Kamil Pulczyński 1
Fenomenalna walka o pierwszą lokatę! Start wygrał Zmarzlik, ale na szczycie pierwszego łuku po zewnętrznej części toru minął go Pawlicki. Stały uczestnik cyklu Grand Prix przez cały wyścig atakował rywala, jednak bezskutecznie. Czas: 63,62.
Bieg 5
  • Piotr Świst 3
  • Mariusz Puszakowski 0
Nie najlepszy start Piotra Śwista, ale już na pierwszym łuku przedarł się na drugie miejsce. Później wyprzedził Gomólskiego i dowiózł do mety trzy punkty. Wielka radość na trybunach. Koledzy podrzucają Śwista. Czas: 65,46.
Bieg 4
Gomólski wygrał start, dzięki czemu założył się na rywali. Na pierwszym okrążeniu Curyło wyprzedził Pulczyńskiego i próbował atakować "Gingera", ale bezowocnie. Czas: 64,50. Przerwa na prace torowe.
Bieg 3
Atomowy start Zmarzlika, który pewnie zwyciężył. Przez cały wyścig trwała walka o trzecie miejsce. Czas: 63,00.
Bieg 2
Pawlak po nieudanym ataku na Jeleniewskiego musiał ratować się przed upadkiem. Bieg bez historii. Czas: 64,56.
Bieg 1
  • Piotr Świst 0
  • Thomas Joergensen 2
  • Adrian Cyfer 1
Świetny start Joergensena, który zamknął Śwista. Przemysław Pawlicki już na pierwszym łuku objął prowadzenie. Czas: 64,16.

17:17 - koniec prezentacji.

17:13 - teraz przemawia Piotr Świst.

17:09 - na stadionie jest już ok. 2 000 widzów. Aktualnie zgromadzona publiczność śpiewa Piotrowi Świstowi "sto lat". Wzruszające chwile. W oczach zawodnika pojawiły się łzy.

17:04 - głos zabrał Tomasz Soter, który przekazał Świstowi pamiątkowy plastron Polonii Piła. Podobny podarunek mają dla niego włodarze gorzowskiej Stali. Obecni są również prezydent Piły oraz starosta. Wszyscy dziękują doświadczonemu zawodnikowi.

16:59 - czas na prezentację. Na małym motorku zasiadł wnuk Piotra Śwista. "Twisty" przemierza tor na motocyklu żużlowym. Pozostali uczestnicy turnieju natomiast znajdują się na harleyach.

16:57 - rozpoczęły się przygotowania do prezentacji. Na trybunach zasiadło około 1500 osób.

16:15 - trwa sesja autografowa. Cieszy się ona bardzo dużym zainteresowaniem ze strony kibiców.

16:04 - w Pile nie pada, ale niebo jest mocno zachmurzone.

15:35 - obsada zawodów potwierdzona.
Nadchodzące biegi
Bieg 6
  • Mikołaj Curyło d
Na ostatnim miejscu defekt motocykla zanotował Curyło. Bieg bez historii. Czas: 64,43.
Bieg 8
  • Adrian Cyfer 3
  • Paweł Staniszewski u
Walasek wygrał start, ale na wejściu w pierwszy łuk popełnił błąd, co wykorzystał Cyfer. Doświadczony zawodnik szybko odpowiedział. Junior Stali do samego końca naciskał "Grega". Jego starania przyniosły efekt. Na ostatnim okrążeniu Cyfer popisał się śmiałym atakiem pod bandą, dzięki czemu wyszedł na czoło stawki i dowiózł do mety zwycięstwo. Czas: 65,84. Przerwa na kosmetykę toru.
Bieg 9
  • Maciej Janowski 2
  • Paweł Staniszewski 1
  • Piotr Świst
Maciej Janowski wygrał start, ale na dystansie lepiej zaprezentował się Bartosz Zmarzlik. Czas: 62,53.

Piotr Świst wycofał się z zawodów. Nierówny start, powtórka w komplecie.
Bieg 13
  • Arkadiusz Pawlak 3
Pomiędzy zawodnikami utworzyły się spore różnice. Czas: 65,88.
Bieg 16
  • Mariusz Puszakowski 2
  • Maciej Janowski 1
  • Kamil Pulczyński d
Pulczyński zanotował defekt na końcu stawki. Janowski dwoił się i troił, by wyprzedzić Puszakowskiego, ale bez rezultatu. Czas: 65,65. Przerwa na kosmetykę toru.
Bieg 17
  • Oliver Berntzon 3
Najsłabiej ze startu wyszedł Berntzon, ale na dystansie uporał się z przeciwnikami. Czas: 65,75.