21 Brak zawodnika B. zawodnika Brak zawodnika 0
  • Jason Doyle 0
  • Przemysław Pawlicki 3
  • Grigorij Łaguta 1
  • Bartosz Zmarzlik 2
Jasona Doyle'a zarzuciło na pierwszym łuku, co wykorzystał Bartosz Zmarzlik, który wyjechał na drugie miejsce. Od startu prowadził Przemysław Pawlicki. Łaguta później jeszcze atakował Zmarzlika, ale bezskutecznie.
Bieg 22
  • Bartosz Zmarzlik 3
  • Szymon Woźniak 1
  • Przemysław Pawlicki 2
  • Andrzej Lebiediew 0
Zmarzlik prowadził od startu, natomiast Przemysław Pawlicki po szerokiej objechał parę Eko-Dir Speedway Teamu.
Bieg 19
  • Chris Holder 1
  • Przemysław Pawlicki Rezerwa zwykła za Piotr Pawlicki 2
  • Paweł Przedpełski 0
Para Polaków z Fogo Power zwyciężyła podwójnie z olbrzymią przewagą nad Chridem Holderem i Pawłem Przedpełskim.
Bieg 17
  • Szymon Woźniak 2
  • Chris Holder 0
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Paweł Przedpełski 3
Świetnie napędził się po szerokiej na pierwszym łuku Paweł Przedpełski, który wysunął się na prowadzenie. Za jego plecami Woźniak i Lebiediew uporali się z Chrisem Holderem. Na Przedpełskiego nie mieli już sposobu.
Bieg 16
  • Antonio Lindbaeck 0
  • Adrian Miedziński 1
Na wyjściu z pierwszego łuku Zmarzlik i Pawlicki wzięli w kleszcze Miedzińskiego i obaj go wyprzedzili. Pewne 5:1 Fogo Power.
Bieg 15
  • Kai Huckenbeck 0
  • Martin Smolinski 1
  • Erik Riss 3
  • Leon Madsen 2
Od startu prowadził Erik Riss, który na dystansie powiększał przewagę nad resztą stawki. Smolinski dał sobie radę z Huckenbeckiem.
Bieg 14
  • Max Fricke Rezerwa zwykła za Jason Doyle 1
  • Paweł Przedpełski 2
  • Grigorij Łaguta 3
Monster Energy prowadzili podwójnie przez blisko całe okrążenie. Już na drugim wirażu Holdera wyprzedził Łaguta. Kilka chwil później Rosjanin minął również prowadzącego Przedpełskiego. Z kolei Fricke uporał się z Holderem. Przerwa.
Bieg 13
  • Szymon Woźniak 3
  • Antonio Lindbaeck 1
  • Adrian Miedziński 2
Na początku biegu Miedziński jechał szerzej i próbował w ten sposób dogonić Szymona Woźniaka. Ten jednak nic sobie nie robił z szarż "Miedziaka" i odniósł pewne zwycięstwo. Pod koniec biegu natomiast Lebiediew atakował Lindbaecka.
Bieg 12
  • Martin Smolinski 0
  • Przemysław Pawlicki Rezerwa zwykła za Piotr Pawlicki 1
  • Leon Madsen 3
Leon Madsen wyjechał szybciej od rywali spod taśmy i można było spodziewać się przerwania biegu. Arbiter jednak tego nie uczynił i w efekcie oglądaliśmy pasjonujący pościg Zmarzlika za Madsenem. Duńczyk jednak nie popełniał błędów, jechał przy krawężniku i obronił pierwszą lokatę.
Bieg 10
  • Chris Holder 2
Chris Holder założył Leona Madsena i wydawało się, że para Monstera wyjedzie na podwójne prowadzenie. Tymczasem na pierwszym łuku Duńczyk wcisnął się pod Australijczyka, który odpowiedział na drugim wirażu. Madsen pojechał jednak szeroko i wysunął się na prowadzenie. Później Holder jednocześnie atakował Madsena i bronił się przed Smolinskim. Zupełnie w walce nie liczył się Przedpełski. Przerwa.
Bieg 9
  • Jason Doyle 2
  • Przemysław Pawlicki Rezerwa zwykła za Bartosz Zmarzlik 3
  • Piotr Pawlicki 0
Przemysław Pawlicki założył Jasona Doyle'a i objął prowadzenie na pierwszym łuku. Jego młodszy brat miał przed sobą ścianę postawioną przez zawodników Boll Teamu.
Bieg 7
  • Antonio Lindbaeck 2
  • Adrian Miedziński 3
Adrian Miedziński założył całą stawkę, natomiast Antonio Lindbaeck przy krawężniku na pierwszym łuku wyprzedził Pawła Przedpełskiego. Przerwa.
Bieg 6
  • Jason Doyle 3
  • Grigorij Łaguta 2
  • Leon Madsen 0
Pewne zwycięstwo Doyle'a i kapitalna jazda Łaguty. Rosjanin na wejściu w drugi łuk pierwszego okrążenia spadł na czwarte miejsce, ale później kąsał atakami najpierw Madsena, następnie Smolinskiego i odzyskał drugą pozycję. Bardzo ciekawy wyścig.
Bieg 5
  • Bartosz Zmarzlik 1
  • Andrzej Lebiediew 3
Piękna jazda parą i pewne zwycięstwo pary Lebiediew - Woźniak. Zmarzlik zbliżał się do rywali, ale nie na tyle, aby przeprowadzić atak.
Bieg 4
  • Kai Huckenbeck 3
  • Erik Riss 1
Pewne zwycięstwo Kaia Huckenbecka. Paweł Przedpełski popełniał błędy i dał się na dystansie wyprzedzić Erikowi Rissowi.
Bieg 3
  • Martin Smolinski 2
  • Antonio Lindbaeck 3
  • Leon Madsen 1
  • Adrian Miedziński 0
W powtórce pewnie podwójnie prowadzili zawodnicy Nice Racing. Tymczasem na wyjściu z ostatniego łuku zdefektowała maszyna jadącego na czele stawki Adrianowi Miedzińskiemu. Siłą rozpędu Polak dojechał do mety. Po tym biegu zarządzono równanie toru.

Bieg przerwany. Na tor na wejściu w pierwszy łuk upadł Antonio Lindbaeck. Zawodnik po chwili samodzielnie wstał i udał się do parku maszyn. Wydaje się, że zanim doszło do tej sytuacji, Lindbaeck mógł dotknąć taśmy. Najwidoczniej jednak umknęło to sędziemu, ponieważ zarządził on powtórkę w 4.
Bieg 2
  • Jason Doyle 1
Grigorij Łaguta na wejściu w drugi łuk wyprzedził po zewnętrznej prowadzącego do tej pory Szymona Woźniaka. Później Polak walczył o drugie miejsce z Jasonem Doyle'm. Australijczyk słabł jednak z każdym metrem i pod koniec biegu musiał mieć się na baczności, by nie wyprzedził go Lebiediew.
Bieg 1
  • Kai Huckenbeck 1
  • Erik Riss 0
Kai Huckenbeck prowadził po starcie, ale na pierwszym łuku w kleszcze wzięli go reprezentanci Fogo Power. Przemysław Pawlicki pojechał szerzej, natomiast Bartosz Zmarzlik wcisnął się przy krawężniku.

18:04 - Uczestnicy pierwszego biegu wyjechali na tor.
Nadchodzące biegi
Bieg 8
  • Kai Huckenbeck w
Powtórka wyglądała podobnie jak pierwsza odsłona tego biegu. Para Woźniak - Lebiediew zdecydowanie wygrała podwójnie.

Najlepiej ze startu para Eko-Dir Speedway Team. Kłopoty ze sprzętem miał po starcie Kai Huckenbeck. Jego motocykl zaczął jednak pracować i Niemiec kontynuował jazdę. Tylko do pewnego momentu, bo Huckenbeck przewrócił się na drugim łuku drugiego okrążenia. Wyścig został przerwany. Zawodnik pozbierał się samodzielnie.
Bieg 11
  • Tobias Kroner Rezerwa zwykła za Kai Huckenbeck 1
  • Adrian Miedziński u
  • Erik Riss 2
W powtórce para Nice Racing po raz trzeci tego dnia wystartowała bardzo dobrze i zajęła dwie pierwsze lokaty. Lindbaeck i Miedziński prowadzili w sposób niezagrożony, ale Polak na przedostatnim wirażu przewrócił się.

Bieg przerwany z powodu nierównego startu.
Bieg 18
  • Erik Riss u
Pewna wygrana Boll Teamu. Na wyjściu z pierwszego łuku podniosło Jasona Doyle'a, ale na szczęście nie doszło do kraksy. Pod koniec biegu upadł trzeci Erik Riss. Przerwa.
Bieg 20
  • Martin Smolinski t
  • Andrzej Lebiediew 2
Start wygrał Leon Madsen, który nie pozwolił, by założył się na niego Szymon Woźniak. Duńczyk uciekł rywalom i pewnie zwyciężył.

Smolinski wjechał w taśmę.
Bieg 21
  • Grigorij Łaguta d
Od startu prowadził Jason Doyle. Z tyłu podążał Grigorij Łaguta, który podczas drugiego okrążenia zrezygnował z jazdy. Wyścig bez większej historii.