Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
1. Półfinał el. do IMŚ w Vojens
1 Niels Kristian Iversen Niels Kristian Iversen 14
2 Michael Jepsen Jensen Michael Jepsen Jensen 12
3 Davey Watt Davey Watt 11+3
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 8 Niels Kristian Iversen N. Iversen Niels Kristian Iversen 3 3 3 2 3 14
2 11 Michael Jepsen Jensen M. Jepsen Jensen Michael Jepsen Jensen 1 3 2 3 3 12
3 1 Davey Watt D. Watt Davey Watt 3 0 3 3 2 11 +3
4 9 Grzegorz Walasek G. Walasek Grzegorz Walasek 3 3 1 3 1 11 +2
5 6 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński 1 3 1 2 3 10 +3
6 2 Mikkel Bech M. Bech Mikkel Bech 2 2 3 1 2 10 +2
7 7 Dennis Andersson D. Andersson Dennis Andersson 0 1 3 2 3 9
8 3 Tomas H. Jonasson T. Jonasson Tomas H. Jonasson 1 2 2 2 1 8
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 12 Renat Gafurow R. Gafurow Renat Gafurow 2 2 2 1 d 7
10 5 Przemysław Pawlicki P. Pawlicki Przemysław Pawlicki 2 2 1 w 2 7
11 13 Linus Sundstroem L. Sundstroem Linus Sundstroem 3 1 w 0 2 6
12 10 Kirił Cukanow K. Cukanow Kirił Cukanow 0 0 1 3 0 4
13 4 Ryan Fisher R. Fisher Ryan Fisher 0 0 2 1 1 4
14 14 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 2 1 0 0 0 3
15 15 Kevin Woelbert K. Woelbert Kevin Woelbert 1 0 0 0 1 2
16 16 Tero Aarnio T. Aarnio Tero Aarnio 0 1 0 1 0 2
17 R1 Simon Gustafsson S. Gustafsson Simon Gustafsson 0
Bieg 20
  • Przemysław Pawlicki 2
  • Timo Lahti 0
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Ryan Fisher 1
Bieg 18
  • Grzegorz Walasek 1
  • Mikkel Bech 2
  • Dennis Andersson 3
  • Tero Aarnio 0
Bieg 17
  • Davey Watt 2
  • Niels Kristian Iversen 3
  • Kevin Woelbert 1
  • Kirił Cukanow 0
Bieg 16
  • Grzegorz Walasek 3
  • Adrian Miedziński 2
  • Ryan Fisher 1
  • Kevin Woelbert 0
Bieg 14
  • Mikkel Bech 1
  • Linus Sundstroem 0
  • Niels Kristian Iversen 2
  • Michael Jepsen Jensen 3
Bieg 13
  • Dennis Andersson 2
  • Renat Gafurow 1
  • Timo Lahti 0
  • Davey Watt 3
Bieg 11
  • Niels Kristian Iversen 3
  • Grzegorz Walasek 1
  • Tomas H. Jonasson 2
  • Timo Lahti 0
Bieg 10
  • Renat Gafurow 2
  • Przemysław Pawlicki 1
  • Kevin Woelbert 0
  • Mikkel Bech 3
Bieg 9
  • Adrian Miedziński 1
  • Tero Aarnio 0
  • Davey Watt 3
  • Michael Jepsen Jensen 2
Bieg 8
  • Ryan Fisher 0
  • Niels Kristian Iversen 3
  • Renat Gafurow 2
  • Tero Aarnio 1
Bieg 7
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Kevin Woelbert 0
  • Dennis Andersson 1
  • Tomas H. Jonasson 2
Bieg 6
  • Timo Lahti 1
  • Kirił Cukanow 0
  • Mikkel Bech 2
  • Adrian Miedziński 3
Bieg 5
  • Linus Sundstroem 1
  • Davey Watt 0
  • Przemysław Pawlicki 2
  • Grzegorz Walasek 3
Bieg 4
  • Kevin Woelbert 1
  • Timo Lahti 2
  • Tero Aarnio 0
  • Linus Sundstroem 3
Bieg 3
  • Kirił Cukanow 0
  • Michael Jepsen Jensen 1
  • Grzegorz Walasek 3
  • Renat Gafurow 2
Bieg 2
  • Przemysław Pawlicki 2
  • Dennis Andersson 0
  • Adrian Miedziński 1
  • Niels Kristian Iversen 3
Bieg 1
  • Davey Watt 3
  • Mikkel Bech 2
  • Tomas H. Jonasson 1
  • Ryan Fisher 0
Relacja na podstawie speedway-forum.de.
Nadchodzące biegi
Bieg 12
  • Linus Sundstroem w
  • Ryan Fisher 2
  • Kirił Cukanow 1
  • Dennis Andersson 3
Bieg 15
  • Tero Aarnio 1
  • Tomas H. Jonasson 2
  • Kirił Cukanow 3
  • Przemysław Pawlicki w
Upadek Pawlickiego i Aarnio. Polak wykluczony z powtórki. Obu zawodnikom nic się nie stało.
Bieg 19
  • Tomas H. Jonasson 1
  • Renat Gafurow d
  • Linus Sundstroem 2
  • Adrian Miedziński 3
Bieg dodatkowy o 5. miejsce
  • Adrian Miedziński 3
  • Brak zawodnika
  • Mikkel Bech 2
  • Brak zawodnika
Bieg dodatkowy o 3. miejsce
  • Davey Watt 3
  • Brak zawodnika
  • Grzegorz Walasek 2
  • Brak zawodnika
Zobacz również