3 : 3
30
Andreas Lyager Rezerwa zwykła za Andreas Jonsson
0

Ostatecznie obaj zawodnicy Włókniarza zostali dopuszczeni do biegu. Wygrał Karol Baran, który popisał się dobrym startem.

Ogromne zamieszanie. Doszło do nieporozumienia pomiędzy Karolem Baranem a arbitrem i zawodnik zawrócił do parku maszyn, z kolei na tor wyjechał Lyager. Po paru chwilach Baran zdecydował się wrócić na start, choć upłynął już czas dwóch minut.

Na pierwszym łuku upadł Andreas Lyager. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce Karol Baran ukradł start i bieg znów przerwano, natomiast Lyager nie zjawił się na starcie.

1

Goście bardzo dobrze wystartowali i wyjechali na dwie pierwsze pozycje, ale na dystansie wyprzedził ich Mikkel Michelsen.

Bieg 11
18
3 : 3
24

Leon Madsen atakiem po szerokiej na pierwszym łuku wyprzedził pozostałych zawodników i pewnie zwyciężył. Po biegu przejechał dodatkowe okrążenie, aby podziękować publiczności, więc najprawdopodobniej zakończył on swój udział w tym treningu punktowanym.

Bieg 10
15
3 : 3
21

Ponownie pewnie zwyciężył Andreas Jonsson. Za jego plecami drugi do mety przyjechał Czaja. Z kolei trzeci był Michelsen, ale Duńczyk musiał na dystansie uporać się z Michałem Gruchalskim. Przerwa.

Na pierwszym łuku upadł Artur Czaja, który najechał na koło Mikkela Michelsena. Powtórka w 4.

Bieg 9
12
2 : 4
18

Karol Baran na ostatnim łuku jadąc po zewnętrznej wyprzedził Artura Mroczkę.

Wyścig przerwany z powodu nierównego startu.

Bieg 8
10
5 : 1
14

Sebastian Ułamek atakował Patryka Rolnickiego, ale robił to na tyle nieumiejętnie, że tuż przed metą wyprzedził go też Andreas Lyager.

Bieg 7
5
2 : 4
13

Równo wystartowali Artur Mroczka i Andreas Jonsson, ale później szybszy był zawodnik Włókniarza i to on odniósł zwycięstwo w tym biegu. Peter Ljung do samej mety atakował Oskara Polisa. Przerwa.

Zanim jednak dojdzie do powtórki, trzy okrążenia indywidualnie pokona Bartosz Świącik.

Spore zamieszanie na torze. Najpierw sędzia uznał, że start ukradł Oskar Polis i przerwał bieg. W tym czasie na tor upadł Artur Mroczka. Ostatecznie powtórka w pełnej obsadzie.

Bieg 3
3
2 : 4
9

Podobnie jak w drugim biegu, o kolejności na mecie decydował start oraz rozegranie pierwszego łuku.

Bieg 2
1
1 : 5
5

Pewne podwójne zwycięstwo gości, którzy prowadzili od startu. Michał Nowiński miał kłopoty z płynną jazdą.

Bieg 1

Najlepiej ze startu Artur Mroczka, który założył całą stawkę. Ljung atakował Ułamka, ale popełnił błąd i spadł na koniec stawki. Finalnie zdecydował się nie ukończyć biegu.

15:14 - Na trybunach coraz więcej kibiców. W tej chwili jest ich obecnie około 2000.

15:01 - Doszło do korekt w składzie Włókniarza. Gościnnie z numerem 2 pojedzie Andreas Lyager, z "trójką" Leon Madsen, natomiast z czwartym numerem wystąpi Karol Baran. Nieobecny jest zatem Rune Holta.

14:57 - Trening punktowany rozpocznie się o godzinie 15:15.

14:56 - Na trybunach około 1500 widzów.

14:47 - Podczas próby toru na drugim łuku przewrócił się Michał Nowiński, ale na szczęście młodzieżowcowi gospodarzy nic poważnego się nie stało. Junior jest tylko lekko poobijany.

14:41 - Odbyła się już próba toru.

14:12 - W Tarnowie ciepło i słonecznie, podobnie zresztą jak w całej Polsce. Trening punktowany jest niezagrożony. Czekamy na potwierdzenie składów.

Bieg 4

Pewne zwycięstwo Andreasa Jonssona. Patryk Rolnicki jadąc na końcu stawki zrezygnował z jazdy, dlatego zapisujemy mu defekt motocykla. Przerwa.

Bieg 5

Kluczowy ponownie był moment startowy. Lyager zanotował defekt motocykla już na starcie.

Bieg 6
1

W powtórce prowadzącego Leona Madsena na wyjściu z drugiego łuku pierwszego okrążenia wyprzedził Jakub Jamróg. Konieczny nie liczył się w stawce.

Na pierwszym łuku przewrócił się Karol Baran i mimo że jest to tylko trening punktowany, zawodnik gości został wykluczony z powtórki.

Bieg 15

Znów pewna wygrana miejscowych. Baran do mety dojechał na połowie mocy swojego motocykla. Świącik w trakcie biegu zjechał z toru.