WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
X runda DMPJ w Toruniu
Get Well Toruń Get Well Toruń Get Well Toruń 25
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Marcin Kościelski M. Kościelski Marcin Kościelski 2 - - 1 3
2 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 3 - 3 - 6
3 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 2 1 2 2 7
22 Daniel Kaczmarek D. Kaczmarek Daniel Kaczmarek 1 2 3 3 9
Orzeł Łódź Orzeł Łódź Orzeł Łódź 21
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Michał Piosicki M. Piosicki Michał Piosicki w 2 3 3 8
5 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski 1 0 0 1 2
6 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 3 2 3 3 11
Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 20
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Marek Lutowicz M. Lutowicz Marek Lutowicz 1 1 2 1 5
8 Bartosz Smektała B. Smektała Bartosz Smektała 2 3 3 3 11
9 Szymon Szlauderbach S. Szlauderbach Szymon Szlauderbach 0 0 1 3 4
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 17
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Sebastian Niedźwiedź S. Niedźwiedź Sebastian Niedźwiedź 3 1 2 3 9
11 Arkadiusz Potoniec A. Potoniec Arkadiusz Potoniec u d w w 0
12 Alex Zgardziński A. Zgardziński Alex Zgardziński 2 1 3 2 8
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa Włókniarz Częstochowa Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa 15
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Michał Gruchalski M. Gruchalski Michał Gruchalski 3 3 2 2 10
14 Bartosz Świącik B. Świącik Bartosz Świącik 0 3 1 1 5
15 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki ns ns ns ns 0
Grupa Azoty Unia Tarnów Grupa Azoty Unia Tarnów Grupa Azoty Unia Tarnów 13
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Patryk Rolnicki P. Rolnicki Patryk Rolnicki 2 1 2 2 7
17 Michał Nowiński M. Nowiński Michał Nowiński 1 2 0 1 4
18 Kacper Konieczny K. Konieczny Kacper Konieczny 1 0 1 d 2
ROW Rybnik ROW Rybnik ROW Rybnik 11
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
19 Robert Chmiel R. Chmiel Robert Chmiel 3 3 d 2 8
20 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 0 w 1 0 1
21 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież w w 2 w 2

Get Well Toruń wygrał X runda półfinałowa DMPJ grupy czwartej.

Bieg 21
  • Kacper Konieczny d
  • Alex Zgardziński 2
  • Michał Nowiński 1
  • Sebastian Niedźwiedź 3

Defekt Koniecznego

Bieg 20
  • Mateusz Świdnicki ns
  • Bartosz Smektała 3
  • Michał Gruchalski 2
  • Marek Lutowicz 1
Bieg 19
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Przemysław Giera 0
  • Mateusz Błażykowski 1
  • Robert Chmiel 2
Bieg 18
  • Arkadiusz Potoniec w
  • Daniel Kaczmarek Rezerwa zwykła za Norbert Krakowiak 3
  • Sebastian Niedźwiedź 2
  • Marcin Kościelski 1

Kaczmarek za Krakowiaka.

Potoniec nie wyjechał do biegu i został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.

Kościelski przewrócił się podczas trzeciego okrążenia, ale wstał i dojechał do mety.

Bieg 17
  • Szymon Szlauderbach 3
  • Robert Chmiel d
  • Marek Lutowicz 2
  • Mateusz Tudzież w

Tudzież wykluczony po upadku.

Defekt Chmiela na starcie.

 

Bieg 16
  • Patryk Rolnicki 2
  • Mateusz Błażykowski 0
  • Kacper Konieczny 1
  • Jakub Miśkowiak 3
Bieg 15
  • Norbert Krakowiak 3
  • Mateusz Świdnicki ns
  • Igor Kopeć-Sobczyński 2
  • Bartosz Świącik 1
Bieg 14
  • Przemysław Giera 1
  • Arkadiusz Potoniec w
  • Mateusz Tudzież 2
  • Alex Zgardziński 3

Potoniec nie wyjechał do biegu i został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.

Bieg 13
  • Bartosz Smektała 3
  • Kacper Konieczny 0
  • Szymon Szlauderbach 1
  • Patryk Rolnicki 2

 

Bieg 12
  • Mateusz Błażykowski 0
  • Bartosz Świącik 1
  • Michał Piosicki 3
  • Michał Gruchalski 2
Bieg 11
  • Michał Nowiński 0
  • Igor Kopeć-Sobczyński 2
  • Patryk Rolnicki 1
  • Daniel Kaczmarek Rezerwa zwykła za Norbert Krakowiak 3

Kaczmarek za Krakowiaka.

Bieg 10
  • Bartosz Świącik 3
  • Mateusz Tudzież w
  • Mateusz Świdnicki ns
  • Przemysław Giera w

Tudzież i Giera wykluczeni po upadkach.

Bieg 9
  • Alex Zgardziński 1
  • Jakub Miśkowiak 2
  • Arkadiusz Potoniec d
  • Michał Piosicki 3

Defekt Potońca.

 

Bieg 8
  • Igor Kopeć-Sobczyński 1
  • Szymon Szlauderbach 0
  • Daniel Kaczmarek Rezerwa zwykła za Marcin Kościelski 2
  • Bartosz Smektała 3

Kaczmarek za Kościelskiego.

Bieg 7
  • Mateusz Tudzież w
  • Michał Nowiński 2
  • Robert Chmiel 3
  • Kacper Konieczny 1

Tudzież wykluczony po upadku.

Bieg 6
  • Sebastian Niedźwiedź 1
  • Michał Gruchalski 3
  • Alex Zgardziński 2
  • Mateusz Świdnicki ns
Bieg 5
  • Michał Piosicki 2
  • Marek Lutowicz 1
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Szymon Szlauderbach 0

Kosmetyka toru.

Bieg 4
  • Robert Chmiel 3
  • Daniel Kaczmarek Rezerwa zwykła za Marcin Kościelski 1
  • Przemysław Giera 0
  • Igor Kopeć-Sobczyński 2

Kaczmarek za Kościelskiego.

Bieg 3
  • Michał Gruchalski 3
  • Patryk Rolnicki 2
  • Bartosz Świącik 0
  • Michał Nowiński 1
Bieg 2
  • Marek Lutowicz 1
  • Sebastian Niedźwiedź 3
  • Bartosz Smektała 2
  • Arkadiusz Potoniec u

Upadek Potońca podczas ostatniego okrążenia, wynik zaliczony. Zawodnik Ekantor.pl Falubazu wrócił do parku maszyn o własnych siłach.

Bieg 1
  • Marcin Kościelski 2
  • Michał Piosicki w
  • Norbert Krakowiak 3
  • Mateusz Błażykowski 1

Piosicki upadł na drugim łuku i został wykluczony.

W Toruniu świeci słońce, które czasem chowa się za chmury. Składy potwierdzone.

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Get Well Toruń Get Well Toruń 25
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Marcin Kościelski M. Kościelski Marcin Kościelski 2 - - 1 3
    2 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 3 - 3 - 6
    3 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 2 1 2 2 7
    22 Daniel Kaczmarek D. Kaczmarek Daniel Kaczmarek 1 2 3 3 9
    Orzeł Łódź Orzeł Łódź 21
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Michał Piosicki M. Piosicki Michał Piosicki w 2 3 3 8
    5 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski 1 0 0 1 2
    6 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 3 2 3 3 11
    Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 20
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Marek Lutowicz M. Lutowicz Marek Lutowicz 1 1 2 1 5
    8 Bartosz Smektała B. Smektała Bartosz Smektała 2 3 3 3 11
    9 Szymon Szlauderbach S. Szlauderbach Szymon Szlauderbach 0 0 1 3 4
    Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 17
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Sebastian Niedźwiedź S. Niedźwiedź Sebastian Niedźwiedź 3 1 2 3 9
    11 Arkadiusz Potoniec A. Potoniec Arkadiusz Potoniec u d w w 0
    12 Alex Zgardziński A. Zgardziński Alex Zgardziński 2 1 3 2 8
    Włókniarz Częstochowa Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa 15
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Michał Gruchalski M. Gruchalski Michał Gruchalski 3 3 2 2 10
    14 Bartosz Świącik B. Świącik Bartosz Świącik 0 3 1 1 5
    15 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki ns ns ns ns 0
    Grupa Azoty Unia Tarnów Grupa Azoty Unia Tarnów 13
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Patryk Rolnicki P. Rolnicki Patryk Rolnicki 2 1 2 2 7
    17 Michał Nowiński M. Nowiński Michał Nowiński 1 2 0 1 4
    18 Kacper Konieczny K. Konieczny Kacper Konieczny 1 0 1 d 2
    ROW Rybnik ROW Rybnik 11
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    19 Robert Chmiel R. Chmiel Robert Chmiel 3 3 d 2 8
    20 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 0 w 1 0 1
    21 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież w w 2 w 2
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki DMPJ
    Lokalizacja Toruń
    Grupa Grupa 4 (półfinał)
    Stadion Motoarena Toruń im. Mariana Rosego
    Data i godzina 17 Sierpnia 2017, 16:30

    Zobacz również