Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Piotr Protasiewicz bohaterem Kumla Indianerny. Gospodarze wygrali 46:44 i zdobyli dodatkowo punkt bonusowy.

Bieg 15
66.7 sek.
Kumla Indianerna 46
3 : 3
44 Lejonen Gislaved
  • Piotr Protasiewicz 3
  • Rohan Tungate 1
  • Anders Thomsen 0
  • Chris Holder 2

Kumla Indianerna zapewniła sobie punkt bonusowy.

Bieg 14
65.9 sek.
Kumla Indianerna 43
3 : 3
41 Lejonen Gislaved
  • Timo Lahti 0
  • Vaclav Milik 1
  • Jarosław Hampel 3
  • Tai Woffinden 2
Bieg 13
66.8 sek.
Kumla Indianerna 40
4 : 2
38 Lejonen Gislaved
  • Vaclav Milik 1
  • Chris Holder 2
  • Anders Thomsen 3
  • Piotr Pawlicki 0
Bieg 12
66.5 sek.
Kumla Indianerna 36
3 : 3
36 Lejonen Gislaved
  • Jarosław Hampel 2
  • Tai Woffinden 3
  • Rohan Tungate 1
  • Piotr Protasiewicz 0
Bieg 11
67.4 sek.
Kumla Indianerna 33
1 : 5
33 Lejonen Gislaved
  • Piotr Pawlicki 2
  • Kacper Gomólski 0
  • Timo Lahti Rezerwa zwykła za Kacper Woryna 3
  • Anders Thomsen 1

Rezerwa zwykła: Lahti za Worynę.

Bieg 10
67 sek.
Kumla Indianerna 32
2 : 4
28 Lejonen Gislaved
  • Viktor Bergstroem 1
  • Ludvig Lindgren 0
  • Chris Holder 3
  • Vaclav Milik 2
Bieg 9
66.7 sek.
Kumla Indianerna 30
3 : 3
24 Lejonen Gislaved
  • Anders Thomsen 3
  • Kacper Woryna 1
  • Jonathan Grahn 0
  • Jarosław Hampel 2
Bieg 8
66.5 sek.
Kumla Indianerna 27
3 : 3
21 Lejonen Gislaved
  • Kacper Gomólski 0
  • Timo Lahti 2
  • Piotr Protasiewicz 3
  • Chris Holder 1
Bieg 7
66 sek.
Kumla Indianerna 24
4 : 2
18 Lejonen Gislaved
  • Rohan Tungate 2
  • Vaclav Milik 1
  • Piotr Pawlicki 0
  • Tai Woffinden 3
Bieg 6
66.2 sek.
Kumla Indianerna 20
3 : 3
16 Lejonen Gislaved
  • Kacper Woryna 1
  • Piotr Protasiewicz 3
  • Jarosław Hampel 2
  • Kacper Gomólski 0
Bieg 5
66 sek.
Kumla Indianerna 17
4 : 2
13 Lejonen Gislaved
  • Ludvig Lindgren 1
  • Rohan Tungate 2
  • Tai Woffinden 3
  • Viktor Bergstroem 0
Bieg 4
66.6 sek.
Kumla Indianerna 13
2 : 4
11 Lejonen Gislaved
  • Chris Holder 1
  • Anders Thomsen 2
  • Timo Lahti 3
  • Jonathan Grahn 0
Bieg 3
68 sek.
Kumla Indianerna 11
5 : 1
7 Lejonen Gislaved
  • Piotr Protasiewicz 2
  • Piotr Pawlicki u
  • Kacper Gomólski 3
  • Rohan Tungate 1

Pawlicki upadł na pierwszym łuku, ale szybko zszedł z toru.

Bieg 2
66.2 sek.
Kumla Indianerna 6
2 : 4
6 Lejonen Gislaved
  • Timo Lahti 3
  • Jonathan Grahn 0
  • Viktor Bergstroem 1
  • Ludvig Lindgren 2
Bieg 1
66.6 sek.
Kumla Indianerna 4
4 : 2
2 Lejonen Gislaved
  • Tai Woffinden 1
  • Jarosław Hampel 2
  • Vaclav Milik 3
  • Kacper Woryna 0

 

Składy potwierdzone.

Relacja na podstawie svemo.se.

Zobacz również
    Kumla Indianerna Kumla Indianerna 46
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 3 1 2 1 1* 8 +1
    10 Tai Woffinden T. Woffinden Tai Woffinden 1 3 3 3 2 12
    11 Piotr Protasiewicz P. Protasiewicz Piotr Protasiewicz 2* 3 3 0 3 11 +1
    12 Kacper Gomólski K. Gomólski Kacper Gomólski 3 0 0 0 3
    13 Anders Thomsen A. Thomsen Anders Thomsen 2 3 1 3 0 9
    14 Jonathan Grahn J. Grahn Jonathan Grahn 0 0 0 0
    15 Ludvig Lindgren L. Lindgren Ludvig Lindgren 2 1 0 3
    Lejonen Gislaved Lejonen Gislaved 44
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Jarosław Hampel J. Hampel Jarosław Hampel 2 2 2 2 3 11
    2 Kacper Woryna K. Woryna Kacper Woryna 0 1* 1* - 2 +2
    3 Piotr Pawlicki P. Pawlicki Piotr Pawlicki u 0 2* 0 2 +1
    4 Rohan Tungate R. Tungate Rohan Tungate 1 2 2 1* 1* 7 +2
    5 Chris Holder C. Holder Chris Holder 1 1* 3 2 2 9 +1
    6 Viktor Bergstroem V. Bergstroem Viktor Bergstroem 1 0 1 2
    7 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 3 3 2 3 0 11