DMPJ: Grupa 1 (półfinał)
09 sie 2018 17:00
Zakończony
1. | ebut.pl Stal Gorzów | 22 | |
2. | Enea Falubaz Zielona Góra | 19 | |
3. | Innpro ROW Rybnik | 19 | |
4. | Ultrapur Start Gniezno | 18 | |
5. | Energa Wybrzeże Gdańsk | 18 | |
6. | Optibet Lokomotiv Daugavpils | 16 | |
7. | Orlen Oil Motor Lublin | 14 |
Analiza pomeczowa
Szczegółowe wyniki
ebut.pl Stal Gorzów
22
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | Rafał Karczmarz | 1 | 1 | 3 | 2* | 7+1 | |||
14 | Hubert Czerniawski | 2 | 2* | 0 | 2 | 6+1 | |||
15 | Mateusz Bartkowiak | 3 | 3 | w | 3 | 9 |
Enea Falubaz Zielona Góra
19
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | Sebastian Niedźwiedź | u/- | - | - | - | 0 | |||
17 | Nile Tufft | - | 0 | 0 | 1 | 1 | |||
18 | Damian Pawliczak | 1 | 1 | 2 | 2 | 6 | |||
27 | Mateusz Tonder | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 |
Innpro ROW Rybnik
19
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lars Skupień | 3 | u | 0 | 3 | 6 | |||
2 | Robert Chmiel | 1 | 2 | 3 | 1 | 7 | |||
3 | Mateusz Tudzież | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 |
Ultrapur Start Gniezno
18
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | Michał Lewandowski | d | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
11 | Maksymilian Bogdanowicz | 3 | d | 3 | 2 | 8 | |||
12 | Damian Stalkowski | 2 | 3 | 2* | 3 | 10+1 |
Energa Wybrzeże Gdańsk
18
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Dominik Kossakowski | 2 | 1 | 2 | 0 | 5 | |||
8 | Karol Żupiński | 1 | 3 | 0 | 1 | 5 | |||
9 | Marcin Turowski | 3 | 2* | 2 | 1 | 8+1 |
Optibet Lokomotiv Daugavpils
16
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | Davis Kurmis | 2 | 3 | 3 | 2 | 10 | |||
20 | Elvis Avgucevics | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | |||
21 | Ernest Matjuszonok | 2* | 1 | 0 | 0 | 3+1 |
Orlen Oil Motor Lublin
14
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Wiktor Lampart | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | |||
5 | Oskar Bober | 2 | 1 | 1 | 3 | 7 | |||
6 | Kacper Gosik | d | 1 | 0 | 0 | 1 |
Koniec zawodów
Bieg 21 68.03 sek.
Bieg 20 66.72 sek.
Bieg 19 67.13 sek.
Kosmetyka toru
Bieg 18 67.19 sek.
Bieg 17 67.81 sek.
Bieg 16 67.17 sek.
16
6
3
3
4
Kosmetyka toru
Bieg 15 67.10 sek.
Bieg 14 67.10 sek.
Bieg 13 66.83 sek.
5
2
4
2
2
Kosmetyka toru
Bieg 12 65.65 sek.
Bieg 11 66.30 sek.
8
5
6
8
5
Bieg 10 66.69 sek.
Kosmetyka toru
Bieg 9 67.33 sek.
Bieg 8 66.05 sek.
Bieg 7 67.58 sek.
Kosmetyka toru
Bieg 6 65.75 sek.
Bieg 5 66.63 sek.
Bieg 4 68.44 sek.
Kosmetyka toru
6
2
7
46
10
3
2
7
10
5
2
3
7
5
3
Bieg 3 67.49 sek.
3
3
6
21
9
Bieg 2 66.94 sek.
Bieg 1 67.11 sek.
Start
3
2
3
1
1
3
2
2
1
3