2 Arsłan Fajzulin 2 d u d 2
3 Grzegorz Zengota 3 2 0 2 7
4 Marat Gatijatow 0 u 1 1 2
Bieg 16

Timo Lahti prowadził niemal przez cały czas trwania wyścigu. Grzegorz Zengota walczył o dwa punkty z Andrzejem Lebiediewem.

5
2
1
1
2
Bieg 15

Na drugim łuku upadek zanotował jadący na trzecim miejscu Ilja Czałow. Andriej Kudriaszow wygrał z ogromną przewagą.

1
1
1
4
1
Bieg 14

Igor Kononow zerwał taśmę. Wyścig został przerwany. Zawodnik STK został wykluczony.

2
1
Bieg 13

Renat Gafurow wyprzedził Arsłana Fajzulina i odniósł pewne zwycięstwo. Zawodnik STK Oktiabrskij na początku ostatniego okrążenia zanotował defekt motocykla. Był wtedy na drugim miejscu.

1
18:10

Przerwa na kosmetykę toru.

1
Bieg 12

Tuż po starcie Andrzej Lebiediew gestykulował w stronę wieżyczki sędziowskiej. Wyścig został kontynuowany, a emocjonujący pojedynek o zwycięstwo stoczyli Ilja Czałow i Igor Kononow.

3
1
1
Bieg 11

Timo Lahti z okrążenia na okrążenie powiększał swoją przewagę. Marat Gatiatow stoczył interesującą walkę z Pawłem Łagutą.

1
1
Bieg 10

Na drugim łuku upadek zanotował Arsłan Fajzulin. Roman Lachbaum zdołał go ominąć, choć kolizja była blisko. Hans Andersen bezskutecznie atakował Siergieja Łogaczowa.

1
1
Bieg 9

Andriej Kudriaszow odniósł pewne zwycięstwo. Na dystansie zacięty pojedynek stoczyli Władimir Borodulin i Grzegorz Zengota. Rosjanin był nieznacznie lepszy.

Bieg 8

Kolejny upadek na pierwszym łuku. Tym razem z nawierzchnią zapoznał się Marat Gatiatow. Zawodnik STK Oktiabrskij szybko się pozbierał i wyścig nie został przerwany. Mark Karion zwyciężył z dużą przewagą.

2
2
1
1
Bieg 7

Na pierwszym łuku zrobiło się bardzo ciasno, wskutek czego upadek zanotował Arsłan Fajzulin. Wyścig został przerwany. Powtórka odbędzie się w pełnym składzie.

W drugiej odsłonie wyścigu Andrzej Lebiediew zaciekle atakował Andrieja Kudriaszowa. Defekt na starcie zaliczył Fajzulin.

3
2
2
1
1
Bieg 6

Defekt na ostatniej pozycji, jeszcze na pierwszym okrążeniu, zanotował Siergiej Łogaczow. Timo Lahti dwoił się i troił, ale nie zdołał wyprzedzić Igora Kononowa.

1
2
2
Bieg 5

Na drugim łuku pierwszego okrążenia Roman Lachbaum wyprzedził Grzegorza Zengotę. Później stawka mocno się rozciągnęła.

1
1
4
1
17:20

Zawody cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony kibiców. Tych na trybunach zasiadło około 7-8 tysięcy.

3
1
17:18

Przerwa na kosmetykę toru, podczas której odbędzie się kolejny występ artystyczny.

2
2
1
2
2
Bieg 4

Na pierwszym łuku Andrzej Lebiediew wyprzedził po zewnętrznej Władimira Borodulina, a następnie zwyciężył z przewagą ponad pół prostej. Marat Gatiatow do końca starał się walczyć z Romanem Lachbaumem o jeden punkt.

2
1
Bieg 3

Grzegorz Zengota odniósł pewne zwycięstwo. Pomiędzy zawodnikami utworzyły się duże odległości.

3
3
1
1
2
Które miejsce zajmie Grzegorz Zengota w trzecim biegu?