WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Turniej MIMO w Zielonej Górze
1 Mateusz Tonder Mateusz Tonder 15
2 Damian Pawliczak Damian Pawliczak 13
3 Kamil Nowacki Kamil Nowacki 11+3
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 12 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 3 3 3 3 3 15
2 9 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 2 2 3 3 3 13
3 13 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 3 3 3 u 2 11 +3
4 5 Mateusz Bartkowiak M. Bartkowiak Mateusz Bartkowiak 3 d 2 3 3 11 +2
5 15 Alan Szczotka A. Szczotka Alan Szczotka 2 3 0 2 3 10
6 11 Kacper Pludra K. Pludra Kacper Pludra 1 2 3 2 1 9
7 6 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 2 3 2 1 1 9
8 2 Sebastian Szostak S. Szostak Sebastian Szostak 3 1 1 3 t 8
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 14 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch 1 2 2 1 2 8
10 3 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka 2 1 1 2 0 6
11 7 Kamil Pytlewski K. Pytlewski Kamil Pytlewski 1 0 2 2 w 5
12 1 Damian Boduch D. Boduch Damian Boduch 1 1 1 0 2 5
13 10 Sebastian Helwig S. Helwig Sebastian Helwig 0 0 1 1 1 3
14 16 Tymoteusz Picz T. Picz Tymoteusz Picz 0 2 0 w ns 2
15 4 Nile Tufft N. Tufft Nile Tufft 0 1 0 0 0 1
16 8 Monika Nietyksza M. Nietyksza Monika Nietyksza w 0 0 1 t 1

Zostanie rozegrany bieg dodatkowy o 3. miejsce między Nowackim a Bartkowiakiem.

Bieg 20
  • Mateusz Bartkowiak 3
  • Nikodem Bartoch 2
  • Kacper Pludra 1
  • Nile Tufft 0
Bieg 19
  • Jakub Osyczka 0
  • Mateusz Tonder 3
  • Kamil Nowacki 2
  • Mateusz Świdnicki 1
Bieg 18
  • Damian Pawliczak 3
  • Sebastian Szostak t
  • Kamil Pytlewski w
  • Tymoteusz Picz ns

Pytlewski niegroźnie upadł na drugim łuku i został wykluczony. W powtórce w taśmę wjechał Szostak.

Tymoteusz Picz wycofał się z zawodów.

Bieg 17
  • Damian Boduch 2
  • Monika Nietyksza t
  • Alan Szczotka 3
  • Sebastian Helwig 1

Nietyksza zerwała taśmę i została wykluczona.

Turniej w klasie 250 ccm:

Bieg 9: Ragus, Gusts, Lill

Bieg 10: Hjerrild, Pedersen, Trześniewski, Lewandowski

Bieg 16
  • Damian Pawliczak 3
  • Mateusz Świdnicki 1
  • Nile Tufft 0
  • Alan Szczotka 2
Bieg 15
  • Tymoteusz Picz w
  • Jakub Osyczka 2
  • Sebastian Helwig 1
  • Mateusz Bartkowiak 3

Jadący na ostatnim miejscu Picz, przy próbie ataku na Helwiga, upadł na tor. Zawodnik Fogo Unii wstał o własnych siłach, został wykluczony z biegu.

Bieg 14
  • Sebastian Szostak 3
  • Kamil Nowacki u
  • Monika Nietyksza 1
  • Kacper Pludra 2

Niegroźny upadek Nowackiego na drugiej pozycji.

Bieg 13
  • Kamil Pytlewski 2
  • Mateusz Tonder 3
  • Nikodem Bartoch 1
  • Damian Boduch 0

Turniej w klasie 250 ccm:

Bieg 7: Lill, Trześniewski, Lewandowski, Gusts

Bieg 8: Hjerrild, Pedersen, Łobodziński, Makowski

Bieg 12
  • Kamil Nowacki 3
  • Nile Tufft 0
  • Sebastian Helwig 1
  • Kamil Pytlewski 2
Bieg 11
  • Monika Nietyksza 0
  • Damian Pawliczak 3
  • Jakub Osyczka 1
  • Nikodem Bartoch 2
Bieg 10
  • Mateusz Tonder 3
  • Mateusz Bartkowiak 2
  • Alan Szczotka 0
  • Sebastian Szostak 1
Bieg 9
  • Mateusz Świdnicki 2
  • Tymoteusz Picz 0
  • Damian Boduch 1
  • Kacper Pludra 3

Turniej w klasie 250 ccm:

Bieg 5: Hjerrild, Lill, Gusts, Pedersen

Bieg 6: Łobodziński, Ragus, Makowski

Bieg 8
  • Nile Tufft 1
  • Monika Nietyksza 0
  • Mateusz Tonder 3
  • Tymoteusz Picz 2
Bieg 7
  • Kacper Pludra 2
  • Alan Szczotka 3
  • Kamil Pytlewski 0
  • Jakub Osyczka 1
Bieg 6
  • Nikodem Bartoch 2
  • Sebastian Helwig 0
  • Sebastian Szostak 1
  • Mateusz Świdnicki 3
Bieg 5
  • Kamil Nowacki 3
  • Damian Boduch 1
  • Mateusz Bartkowiak d
  • Damian Pawliczak 2

Turniej w klasie 250 ccm:

Bieg 3: Hjerrild, Pedersen, Ragus

Bieg 4: Trześniewski, Lewandowski, Makowski, Łobodziński (d1)

Bieg 4
  • Alan Szczotka 2
  • Nikodem Bartoch 1
  • Tymoteusz Picz 0
  • Kamil Nowacki 3
Bieg 3
  • Sebastian Helwig 0
  • Kacper Pludra 1
  • Damian Pawliczak 2
  • Mateusz Tonder 3
Bieg 2
  • Mateusz Bartkowiak 3
  • Kamil Pytlewski 1
  • Mateusz Świdnicki 2
  • Monika Nietyksza w

Upadek Nietykszy. Zawodniczka wykluczona z biegu.

Bieg 1
  • Damian Boduch 1
  • Sebastian Szostak 3
  • Jakub Osyczka 2
  • Nile Tufft 0

Turniej w klasie 250 ccm

Bieg 1: Trześniewski, Lewandowski, Ragus (d), Krawczyk (d)

Bieg 2: Gusts, Lill, Łobodziński, Makowski (t)

 

Lista startowa turnieju par w klasie 250cc: 1. Fabian Ragus (Zielona Góra) 2. Jakub Krawczyk (Ostrów Wlkp.) 3. Krzysztof Lewandowski (Gniezno) 4. Paweł Trześniewski (Rybnik) 5. Kacper Makowski (Toruń) 6. Kacper Łobodziński (Grudziądz) 7. Francis Gusts (Łotwa) 8. Markus Lill (Estonia) 9. Rasmus Pedersen (Dania) 10. Esbern Hjerrild (Dania)

 

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwo Okręgu w klasach 500ccm oraz 250 ccm. Relacja na podstawie serwisu falubaz.com.

Nadchodzące biegi

Zwycięstwem Mateusza Tondera zakończyły się Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwo Okręgu, które w niedzielę odbyły się na torze w Zielonej Górze. Podium głównego turnieju uzupełnili Damian Pawliczak i Kamil Nowacki.

Bieg dodatkowy o 3. miejsce
  • Mateusz Bartkowiak 2
  • Kamil Nowacki 3
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 12 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 3 3 3 3 3 15
    2 9 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 2 2 3 3 3 13
    3 13 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 3 3 3 u 2 11 +3
    4 5 Mateusz Bartkowiak M. Bartkowiak Mateusz Bartkowiak 3 d 2 3 3 11 +2
    5 15 Alan Szczotka A. Szczotka Alan Szczotka 2 3 0 2 3 10
    6 11 Kacper Pludra K. Pludra Kacper Pludra 1 2 3 2 1 9
    7 6 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 2 3 2 1 1 9
    8 2 Sebastian Szostak S. Szostak Sebastian Szostak 3 1 1 3 t 8
    9 14 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch 1 2 2 1 2 8
    10 3 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka 2 1 1 2 0 6
    11 7 Kamil Pytlewski K. Pytlewski Kamil Pytlewski 1 0 2 2 w 5
    12 1 Damian Boduch D. Boduch Damian Boduch 1 1 1 0 2 5
    13 10 Sebastian Helwig S. Helwig Sebastian Helwig 0 0 1 1 1 3
    14 16 Tymoteusz Picz T. Picz Tymoteusz Picz 0 2 0 w ns 2
    15 4 Nile Tufft N. Tufft Nile Tufft 0 1 0 0 0 1
    16 8 Monika Nietyksza M. Nietyksza Monika Nietyksza w 0 0 1 t 1