WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Kumla Indianerna 43
5 : 1
47 Eskilstuna Smederna
  • Chris Holder 3
  • Fredrik Lindgren 1
  • Vaclav Milik 2
  • Adrian Miedziński 0
Bieg 14
Kumla Indianerna 38
3 : 3
46 Eskilstuna Smederna
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Kenneth Bjerre 1
  • Andrzej Lebiediew 0
  • Anders Thomsen 2
Bieg 13
Kumla Indianerna 35
3 : 3
43 Eskilstuna Smederna
  • Vaclav Milik Rezerwa taktyczna za Anders Thomsen 0
  • Adrian Miedziński 1
  • Chris Holder 3
  • Michael Jepsen Jensen 2
Bieg 12
Kumla Indianerna 32
2 : 4
40 Eskilstuna Smederna
  • Fredrik Lindgren 3
  • Kenneth Bjerre 2
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Joel Andersson Rezerwa zwykła za Piotr Protasiewicz 0
Bieg 11
Kumla Indianerna 30
3 : 3
36 Eskilstuna Smederna
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Vaclav Milik 2
  • Fredrik Lindgren Zastępstwo zawodnika za Przemysław Pawlicki 0
  • Chris Holder 1
Bieg 10
Kumla Indianerna 27
1 : 5
33 Eskilstuna Smederna
  • Linus Ekloef 2
  • Joel Andersson 1
  • Adrian Miedziński 3
  • Anders Thomsen 0
Bieg 9
Kumla Indianerna 26
1 : 5
28 Eskilstuna Smederna
  • Chris Holder 1
  • Andrzej Lebiediew Zastępstwo zawodnika za Przemysław Pawlicki 3
  • Ludvig Lindgren 0
  • Fredrik Lindgren 2
Bieg 8
Kumla Indianerna 25
3 : 3
23 Eskilstuna Smederna
  • Vaclav Milik 3
  • Gleb Czugunow 1
  • Piotr Protasiewicz w
  • Adrian Miedziński 2
Bieg 7
Kumla Indianerna 22
3 : 3
20 Eskilstuna Smederna
  • Andrzej Lebiediew 0
  • Anders Thomsen 2
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Kenneth Bjerre 1
Bieg 6
Kumla Indianerna 19
5 : 1
17 Eskilstuna Smederna
  • Adrian Miedziński Zastępstwo zawodnika za Przemysław Pawlicki 1
  • Piotr Protasiewicz 3
  • Fredrik Lindgren w
  • Vaclav Milik 2

Oglądaj NA ŻYWO: Rospiggarna Hallstavik - Dackarna Malilla

Bieg 5
Kumla Indianerna 14
3 : 3
16 Eskilstuna Smederna
  • Joel Andersson w
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Kenneth Bjerre 3
  • Linus Ekloef 1
Bieg 4
Kumla Indianerna 11
4 : 2
13 Eskilstuna Smederna
  • Adrian Miedziński w
  • Chris Holder 3
  • Gleb Czugunow 2
  • Ludvig Lindgren 1
Bieg 3
Kumla Indianerna 7
3 : 3
11 Eskilstuna Smederna
  • Piotr Protasiewicz 1
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Vaclav Milik 2
  • Andrzej Lebiediew 0
Bieg 2
Kumla Indianerna 4
3 : 3
8 Eskilstuna Smederna
  • Gleb Czugunow 0
  • Ludvig Lindgren 2
  • Linus Ekloef 3
  • Joel Andersson 1
Bieg 1
Kumla Indianerna 1
1 : 5
5 Eskilstuna Smederna
  • Kenneth Bjerre 0
  • Fredrik Lindgren 3
  • Anders Thomsen 1
  • Michael Jepsen Jensen Zastępstwo zawodnika za Przemysław Pawlicki 2

Relacja na podstawie svemo.se.

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Kumla Indianerna Kumla Indianerna 43
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Anders Thomsen A. Thomsen Anders Thomsen 1 2 0 - 2 5
    10 Kenneth Bjerre K. Bjerre Kenneth Bjerre 0 3 1* 2 1* 7 +2
    11 Piotr Protasiewicz P. Protasiewicz Piotr Protasiewicz 1* 3 w - 4 +1
    12 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 2 2* 3 2 0 2* 11 +2
    13 Chris Holder C. Holder Chris Holder 3 1 1* 3 3 11 +1
    14 Ludvig Lindgren L. Lindgren Ludvig Lindgren 2 1 0 3
    15 Joel Andersson J. Andersson Joel Andersson 1* w 1 0 2 +1
    Eskilstuna Smederna Eskilstuna Smederna 47
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Fredrik Lindgren F. Lindgren Fredrik Lindgren 3 w 2* 0 3 1 9 +1
    2 Przemysław Pawlicki P. Pawlicki Przemysław Pawlicki 0
    3 Michael Jepsen Jensen M. Jepsen Jensen Michael Jepsen Jensen 2* 3 3 3 2 3 16 +1
    4 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 0 2 0 3 1 0 6
    5 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński w 1 2 3 1* 0 7 +1
    6 Linus Ekloef L. Ekloef Linus Ekloef 3 1* 2* 6 +2
    7 Gleb Czugunow G. Czugunow Gleb Czugunow 0 2 1* 3 +1