WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (7):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • RECON_1 0
  Za to trzeba podziękować super menago Baranów bo spartolil taktyczne sezon, a mecz w Toruniu spokojnie można było rozegrać tak że bonus byłby dla Unii.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • mixer80 0
  Brak utrzymania to niestety świadoma decyzja i celowe działanie prezesa rady nadzorczej tego klubu. Dołowanie klubu i spadek to niestety scenariusz założony już przed sezonem. Niestety scenariusz założony na kolejny sezon to brak awansu do EL. Brak nowego dużego sponsora to także świadome działanie gdyż wiązało by się to z wpuszczeniem jego przedstawiciela do rady nadzorczej co oczywiście zepsułoby układzik który niestety obecnie panuje. Za zdołowanie naszego klubu odpowiedzialny jest prezes rady nadzorczej Putowski a Sady to tylko pachołek na jego posyłki. Mam nadzieje że kibice pewnego dnia wywiozą owego pana na takach i to dosłownie . Zanim uśmierci całkiem nasz klub .
  MrAB0604 Jakub jest doświadczonym zawodnikiem, ma wiedzę o tej dyscyplinie. Pokazał to, występując w roli eksperta, nagrodzony. Pewnie wie gdzie tkwi szkopuł, zna powody spadku. Ponoć zmienia klub, niech się więc spełni, skoro tu tych możliwości brak. Na pewno frajersko spadliśmy, ale proponuję wszystkim znawcom żużla, kibicom Unii, zawodnikom i trenerom analizę całych rozgrywek, ale kompleksową i na spokojnie. Zimą można się w to zabawić. Twierdzę, że można było uzyskać dużo lepsze rezultaty, nawet zająć bezpieczną lokatę. Zawodnicy wiedzą kiedy i dlaczego zawalili, trenerzy prawie nie reagowali w meczu, do tego dziwne decyzje sędziów, okazuje się, że i Zarząd miał "tyły". I tak położono Unię i kibiców. To jest rodzaj świadczonej pracy, są umowy. Każda ze stron powinna wykonywać pracę rzetelnie, z sercem. Jeżeli nie czujemy się odpowiedzialni, jeżeli nie utożsamiamy się z pracodawcą/klubem to później dziać się mogą różne rzeczy. Podobnie sprawa ma się w odniesieniu do powinności klubu. Już za chwilę poznamy co nas czeka w nowym sezonie, poznamy nową drużynę, trenera, działaczy. Oby wszyscy, którzy decydować będą o wynikach byli w porządku, byśmy my kibice mogli im ufać, zaś Zarząd klubu, Rada Nadzorcza, pozostali sponsorzy pamiętali, że jest ktoś taki jak kibice.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Piotr Biega 0
  A już był w ogródku, już witał się z gąską. NZUL 17krotni Mistrzowie
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (7)
Pokaż więcej komentarzy (7)
Pokaż więcej komentarzy (7)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×