ME w futsalu. Efektowna bramka Polaków w meczu z Rosją (wideo)

Porażka 1:5 z Rosją sprawiła, że Polacy nie wyszli z grupy podczas EURO 2022 rozgrywanego w Holandii. Niestety tylko jedno trafienie w ostatnim starciu nie wystarczyło.

Dominika Pawlik
bramka z meczu Polska - Rosja YouTube / Na zdjęciu: bramka z meczu Polska - Rosja
Biało-Czerwoni potrzebowali cudu, żeby wyjść z grupy i awansować do kolejnej fazy. Nie było nawet pewne czy pokonanie Rosji sprawiłoby, że Polacy pozostaliby w grze, zajmując drugie miejsce w grupie.

Jedynym momentem nadziei było zdarzenie sprzed przerwy. Sebastian Leszczak wykorzystał w efektowny sposób przedłużony rzut karny.

Polacy przegrywali w tamtym momencie 1:2, ale na niewiele się to zdało, bowiem po przerwie Rosjanie wypunktowali naszą kadrę i ostatecznie zwyciężyli 5:1.

Taki wynik sprawił, że Rosjanie wyszli z kompletem zwycięstw, natomiast drugie miejsce w grupie zajęli Słowacy. Z jednym punktem na koncie Biało-Czerwoni pożegnali się z dalszą częścią udziału w EURO 2022.

Czytaj też: Bramkarz Chorwacji będzie się śnił Polakom. Niedosyt po inauguracji Euro 2022 Trudno było zasnąć po inauguracji Euro. "Nie byliśmy gorsi" ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Kapitalny gol w wykonaniu piłkarki! Trafiła idealnie

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)