Gdzie obejrzeć GI Malepszy Arth Soft Leszno - Piast Gliwice? Czy będzie stream online?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / GI Malepszy Arth Soft Leszno
Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / GI Malepszy Arth Soft Leszno
zdjęcie autora artykułu

Czas rozpocząć rywalizację w ramach spotkań, które zadecydują o tym, które drużyny zakończą sezon Fogo Futsal Ekstraklasy z medalami. O brąz powalczą GI Malepszy Arth Soft Leszno i Piast Gliwice. Oglądaj w Pilot WP.

18 maja 2024 roku odbędzie się pierwszy mecz o brązowy medal w rozgrywkach Fogo Futsal Ekstraklasy 2023/2024. O trzecie miejsce rywalizować będą futsaliści GI Malepszy Arth Soft Leszno oraz Piasta Gliwice. Trzeba przyznać, że zanosi się na bardzo duże emocje. Warto wygospodarować trochę czasu, by zobaczyć konfrontację w Lesznie! W sezonie zasadniczym lepiej sprawował się Piast Gliwice. Ten zespół uzbierał 77 punktów i tym samym zakończył zmagania na trzeciej lokacie. GI Malepszy Arth Soft Leszno znalazł się natomiast na czwartej pozycji, z dorobkiem 58 "oczek". Co ciekawe, w zeszłym sezonie o brązowe medale również walczyły zespoły z Gliwic oraz Leszna. Ostatecznie górą był Piast. Wydaje się, że tym razem rywalizacja może być bardziej wyrównana. Wszystko dlatego, że leszczynianie mogą się pochwalić mocniejszym składem niż w poprzednim roku. Zobaczymy, czy zdołają to wykorzystać.

GI Malepszy Arth Soft Leszno - Piast Gliwice transmisja. Kiedy, gdzie i o której oglądać mecz?

Premierowy mecz o trzecie miejsce w rozgrywkach Fogo Futsal Ekstraklasy GI Malepszy Arth Soft Leszno - Piast Gliwice odbędzie się 18 maja 2024 roku. Sobotnie zmagania w Wielkopolsce wystartują o godz 19:00. Rewanż planowany jest natomiast na 25 maja. Pierwszy pojedynek o brąz transmitowany będzie na platformie Pilot WP (link sponsorowany). Dzięki niej mecz obejrzysz z poziomu takich urządzeń jak między innymi telewizory, komputery, smartfony, ale i tablety. Możliwości jest sporo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Na tym etapie rozgrywek tak naprawdę nie liczy się to, co było w poprzednich spotkaniach. Obie ekipy mają czystą kartę i teoretycznie mają też identyczne szanse na wywalczenie trzeciego miejsca. W praktyce faworytem jest oczywiście Piast Gliwice, ale zespołu z Leszna nikt nie powinien skreślać. Podopieczni trenera Tomasza Trznadla zdążyli już pokazać, że potrafią skutecznie rywalizować z wyżej notowanymi przeciwnikami. W półfinale Fogo Futsal Ekstraklasy ambitnie walczyli z drużyną Constractu Lubawa. Pierwszy mecz zakończył się sensacyjnym zwycięstwem leszczynian 2:1. W premierowym rewanżu Constract pokonał ekipę z Leszna 6:3, zaś w trzecim spotkaniu lubawianie wygrali 4:1. Piast Gliwice z walki o złoto wypisał się po dwóch spotkaniach półfinałowych. Najpierw przegrał z Rekordem Bielsko-Biała 2:4, a następnie został pokonany przez tę ekipę 3:7. Dla gliwiczan nawet wywalczenie trzeciego miejsca nie będzie satysfakcjonującym wynikiem. Ten zespół celował przecież w wywalczenie mistrzostwa Polski. Jeżeli zaś leszczynianie zdobędą brązowe medale, to zapewne będą bardzo szczęśliwi. Trzecie miejsce byłoby wielkim sukcesem dla tej drużyny. Czas pokaże, czy leszczynianie wykorzystają atut domowej nawierzchni, by dobrze wejść w zmagania o III miejsce.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: głośno o polskim bramkarzu. Zobacz, co wyrzucił w trybuny

Czytaj także: > Azja wspiera wniosek o zawieszenie Izraela  > Kosmos, ile zarobił przez rok spędzony w Arabii Saudyjskiej

Źródło artykułu: WP SportoweFakty