Za coś takiego powinien zostać zwolniony. "Co ty wyprawiasz?!" [WIDEO]

Aż trudno uwierzyć w to, co działo się podczas transmisji z meczu Serie A Hellas Werona - ACF Fiorentina (0:3). Realizator zaliczył kompromitującą wpadkę. Komentatorzy byli totalnie zdezorientowani

Mateusz Domański
Kuriozalna sytuacja podczas transmisji z meczu Serie A Twitter / Eleven Sports / Kuriozalna sytuacja podczas transmisji z meczu Serie A
W spotkaniu Hellas Werona - ACF Fiorentina padł niezwykły gol. W 89. minucie Cristiano Biraghi przelobował bramkarza gospodarzy Lorenzo Montipo strzałem z blisko... 60 metrów.

Tego trafienia "na żywo" nie pokazała telewizja. Wszystko przez realizatora, który po prostu się zagapił. Najpierw zdecydował, że widzowie obejrzą cierpiącego zawodnika, a potem pokazał poprzednią akcję, zwieńczoną strzałem w słupek.

Gdy powtórka dobiegła końca, oczom widzów ukazała się radość piłkarzy Fiorentiny. - Co tu się dzieje? Co tu się wydarzyło? Gol? Nie no, gol chyba? Realizator nam pokazywał co innego. Czy ja oszalałem? - zastanawiał się komentator Eleven Sports.

- No 3:0. Co się wydarzyło, drodzy państwo, co się właśnie stało? Czy my spoglądaliśmy gdzie indziej? Nie no, patrzyliśmy w monitor - usłyszeliśmy później z ust komentatorów. - Przedziwna sytuacja... Gol z połowy boiska. No, to trzeba krzyknąć. Szkoda, że państwo i my tego nie widzieliśmy! - padło potem.

Realizator dostał też burę od komentatorów. - Co ty wyprawiasz?! - grzmiał jeden z nich.

Chwilę później widzowie obejrzeli powtórkę niecodziennej bramki. Było to ostatnie trafienie w tym spotkaniu. Fiorentina po końcowym gwizdku cieszyła się z wygranej 3:0.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)