Southampton. Schodzi: Jay Rodriguez. Wchodzi: Shane Long.

Teraz Fraser Forster obronił strzał z dystansu Cooka.

Zablokowane mocne uderzenie Ibe'a sprzed pola karnego.

88'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Cedric Soares.

85'

Gol! Strzelił Jay Rodriguez.

Cudowny gol! Po akcji Redmonda piłkę przejął przed polem karnym Rodriguez i huknął w samo okienko. Boruc bezradny.

Southampton FC
84'

Bardzo czujnie grają w tyłach Święci i ekipa Bournemouth za nic w świecie nie znajduje sposobu, by ich czymś zaskoczyć.

80'

Technicznie z dystansu uderzył Nathan Redmond i piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Steven Davis.

78'

Zarysowała się przewaga w polu Wiśni, z której jednak niewiele wynika.

76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jordy Clasie.

72'

AFC Bournemouth. Schodzi: Joshua King. Wchodzi: Jordon Ibe.

71'

Gospodarze muszą się zmobilizować, bo na razie nie są w stanie oddać groźnego strzału.

67'

Potężnie z ostrego kąta uderzył Pierre-Emile Hoejbjerg i piłkę sprzed bramki wybił Nathan Ake. Boruc by jej nie sięgnął.

64'

AFC Bournemouth. Schodzi: Callum Wilson. Wchodzi: Benik Afobe.

61'

Gospodarze nie mogą się otrząsnąć z przewagi Świętych i nie stwarzają zagrożenia pod bramką Forstera.

57'

Artur Boruc kapitalnie obronił strzał Rodrigueza z ostrego kąta!

55'

AFC Bournemouth. Schodzi: Marc Pugh. Wchodzi: Ryan Fraser.

53'

Z 15 metrów nad bramką uderzył Callum Wilson.

52'

Southampton znakomicie zaczął drugą połowę i nadal atakuje.

48'

Gol! Strzelił Jay Rodriguez. Asystował mu Steven Davis.

Kapitalna akcja Świętych i 1:2! Boufal podał prostopadle do Davisa, rezerwowy podciął piłkę nad Borucem, zagrywając ją przed bramkę do Rodrigueza i ten dopełnił formalności z bliska.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Nathan Redmond wpadł w pole karne Wiśni, ale został przyblokowany przy próbie strzału z ostrego kąta i to ułatwiło interwencję Borucowi.

46'
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

41'

Tempo trochę spadło, gra toczy się w środku pola.

36'

Święci w ataku pozycyjnym, gospodarze nastawieni na kontry.

34'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu wolnego otrzymał Sofiane Boufal.

30'

Nathan Redmond fatalnie skiksował przy próbie strzału z 8 metrów, a okazja była wyborna!

29'

Dość wyrównane spotkanie. Gospodarze mają momentami optyczną przewagę, ale konkretniejsi w ataku są Święci.

25'

Zakotłowało się teraz w polu karnym Wiśni. Nathan Redmond zacentrował przed bramkę do Rodrigueza, ale gospodarzy uratowała interwencja Francisa.

22'

Po błędzie gości w pole karne wbiegał Callum Wilson, ale nie zdołał oddać strzału.

18'

Cedric Soares zablokował groźny strzał Pugha z 17 metrów. Duże emocje na Dean Court.

17'

Artur Boruc pewnie złapał piłkę po uderzeniu Boufala sprzed pola karnego.

14'

Gol! Strzelił Ryan Bertrand.

Gospodarze swoją okazję zmarnowali i już mamy 1:1! Bertrand zbiegł ze skrzydła w pole karne, minął dwóch rywali i bardzo precyzyjnym strzałem z ostrego kąta przy dalszym słupku skierował piłkę do siatki.

12'

Joshua King miał kapitalną okazję na podwyższenie wyniku, ale z 13 metrów trafił wprost w Forstera!

10'

Charlie Daniels minął na lewym skrzydle Soaresa, ale nie oddał strzału, bo w porę zatrzymał go Maya Yoshida.

6'

Gol! Strzelił Nathan Ake. Asystował mu Jack Wilshere.

1:0 dla Wiśni! Wilshere dośrodkował z prawego skrzydła, w pobliżu Ake znajdowało się kilku zawodników Southampton, mimo to udało mu się ich zgubić i strzałem głową z kilku metrów pokonał Forstera.

AFC Bournemouth
5'

Sprytnie rzut rożny wykonał Ryan Bertrand. Oddał bezpośredni strzał przy bliższym słupku i Artur Boruc musiał się szybko cofnąć, by odbić piłkę.