86'

Mapou Yanga-Mbiwa oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Limy z rzutu wolnego.

81'

Gol! Strzelił Nabil Fekir. Asystował mu Sergi Darder.

Niebywałe! Po prostopadłym podaniu Dardera, Fekir uciekł Vizcarrondo, minął Riou i trafił do pustej bramki z ostrego kąta.

79'

Kibice Kanarków opuszczają stadion, a ich drużyna nieporadnie walczy o gola honorowego.

75'

Gol! Strzelił Mouctar Diakhaby. Asystował mu Mathieu Valbuena.

0:5! Z rzutu rożnego dośrodkował Valbuena, perfekcyjnie przy słupku główkował Diakhaby i Riou bez szans.

74'

Z ostrego kąta soczyście strzelił Corentin Tolisso i gospodarzy uratował instynktowną interwencją Riou.

72'

Teraz potężna bomba Stępińskiego z ostrego kąta, ale piłka nie poleciała w światło bramki.

71'

Nantes. Schodzi: Guillaume Gillet. Wchodzi: Wilfried Moimbe.

wchodzi Wchodzi
Wilfried Moimbe #13
schodzi Schodzi
Guillaume Gillet #27
70'

Sala stanął oko w oko z Lopesem, ale górą bramkarz gości!

69'

Darder miał kolejną okazję, ale uderzył niecelnie z 15 metrów.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Maxime Gonalons.

Olympique Lyon
66'

Darder znakomicie podał prostopadle do Ghezzala, ten jednak zwlekał ze strzałem z ostrego kąta, dał się wygonić pod linię końcową i tam już nic nie wskórał.

60'

Gol! Strzelił Mathieu Valbuena. Asystował mu Sergi Darder.

Już 0:4! Po kontrataku Darder wyłożył piłkę Valbuenie i ten trafił do siatki precyzyjnym uderzeniem przy bliższym słupku.

58'

Nantes. Schodzi: Nicolaj Thomsen. Wchodzi: Emiliano Sala.

Emiliano Sala #9
Nicolaj Thomsen #23
56'

W sporym tłoku w polu karnym do piłki doszedł Mariusz Stępiński, jednak uderzył bardzo niecelnie.

55'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

54'

Słabo zaczęły drugą część Kanarki i nic nie wskazuje na nagły przełom.

53'

Nantes. Schodzi: Alex Kacaniklić. Wchodzi: Jules Iloki.

Jules Iloki #7
52'

Teraz Carlos zastopował uderzenie Ghezzala z ostrego kąta.

49'

Zablokowany mocny strzał z dystansu Rybusa. Polak powinien tę akcję rozegrać.

46'

Mariusz Stępiński padł w polu karnym gości po kontakcie z jednym z obrońców, ale o jedenastce nie było mowy.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

43'

Riou z kłopotami obronił kąśliwy strzał z dystansu Ghezzala.

41'

Gol! Strzelił Maxime Gonalons.

0:3! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Riou wypuścił piłkę z rąk i ten błąd natychmiast wykorzystał Gonalons.

41'

Zablokowany strzał Tolisso sprzed pola karnego i piłka wyszła na rzut rożny. Goście rządzą i dzielą na boisku.

39'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette.

2:0 dla Olympique! Lacazette oddał bardzo precyzyjny płaski strzał w prawy róg i mimo że Riou wyczuł jego intencje, to nie sięgnął piłki.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Oswaldo Vizcarrondo.

Oswaldo Vizcarrondo #4
FC Nantes
38'

Rzut karny dla Olympique! Vizcarrondo sfaulował Diakhaby'ego.

36'

Vizcarrondo oddalił zagrożenie po płaskiej centrze aktywnego Rybusa z lewej strony pola karnego.

34'

Z rzutu wolnego z 24 metrów strzał w mur obrońców oddał Rachid Ghezzal.

32'

Po akcji Rybusa Lacazette odegrał w polu karnym do Ghezzala, a ten uderzył w poprzeczkę!

30'

Z dystansu niecelnie uderzył Alex Kacaniklić.

29'

Les Gones o krok od drugiego gola! Po dośrodkowaniu Rafaela strzał głową oddał Mathieu Valbuena, ale na szczęście dla gospodarzy piłka odbiła się od Vizcarrondo i wyszła na rzut rożny!

27'

Po akcji oskrzydlającej bezpańską piłkę w polu karnym przejął Alex Kacaniklić, ale fatalnie spudłował z ostrego kąta.

26'

Dubois skutecznie przeszkadzał na lewym skrzydle Rybusowi i Polak dośrodkował poza boisko.

22'

Nikt nie zamknął dośrodkowania Duboisa z prawego skrzydła. Po chwili centrował jeszcze Lima, z trudnej pozycji główkował Mariusz Stępiński i piłka poleciała nad bramką.

21'

Olympique objął prowadzenie i złapał wiatr w żagle, gospodarze mają teraz spore kłopoty.

18'

Mogło być 0:2, ale Riou końcami palców odbił piłkę po próbie strzału Ghezzala i rykoszecie od Carlosa!

16'

Gol! Strzelił Corentin Tolisso. Asystował mu Rafael da Silva.

1:0 dla Olympique! Ghezzal wykonał kapitalne otwierające podanie do Rafaela, ten wyłożył piłkę na 4. metr do Tolisso i pozostało tylko dostawić nogę.

14'

Alexandre Lacazette bardzo dobrze wypatrzył w polu karnym Valbuenę, ten jednak nie przyłożył się do technicznego strzału z ostrego kąta i chybił celu.

13'

Z rzutu wolnego z 22 metrów bardzo groźnie uderzył Mathieu Valbuena, ale Riou był znakomicie ustawiony i pewnie złapał piłkę.

10'

Zakotłowało się w polu karnym Les Gones, w końcu niecelnie z ostrego kąta huknął Thomsen.

8'

Thomsen zagrał na czystą pozycję do Stępińskiego, ale zrobił to z niewielkiego spalonego i gra przerwana.

6'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska zbyt głęboko dośrodkował Rachid Ghezzal i piłka w rękach Riou.

3'

Na razie gra toczy się wyłącznie w środku pola, bez emocji na obiekcie Kanarków.

18:47

Mariusz Stępiński (FC Nantes) i Maciej Rybus (Olympique Lyon) zagrają od 1. minuty.