Eliminacje MŚ 2015: Polska - Ukraina na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Reprezentacja Polski pokonała Ukrainę i awansowała do Mistrzostw Świata 2015.
Skomentuj 0
59 min. - 30:22 - Agata Cebula ustala wynik spotkania.
Skomentuj 0
59 min. - 29:21 - Agnieszka Jochymek zaskoczyła obronę rywalek. Joanna Drabik ukarany wykluczeniem. Tracimy bramkę w osłabieniu.
Skomentuj 0
58 min. - 28:19 - Błąd Ukrainek w ataku i Joanna Drabik zdobywa bramkę po kontrataku. Kolejna kontra Biało-Czerwonych, tym razem trafia Katarzyna Kołodziejska!
Skomentuj 0
56 min. - 26:19 - Aleksandra Zych faulowana i mamy wykluczenie dla rywalek. Agata Cebula rzuca w poprzeczkę, brak szczęścia Polek.
Skomentuj 0
54 min. - 26:18 - Okres słabszej gry Polek. Agnieszka Jochymek ukarana wykluczeniem.
Skomentuj 0
  • 53 min. - 26:16 - Joanna Drabik ukarana wykluczeniem. Monika Maliczkiewicz nie zdołała uchronić Polek przed utratą bramki. Aleksandra Zych zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    51 min. - 25:15 - Małgorzata Stasiak wywalczyła rzut karny. Agata Cebula na linii siedmiu metrów i mamy bramkę.
    Skomentuj 0
    48 min. - 24:14 - Joanna Drabik wywalczyła rzut karny. Monika Stachowska trafia jednak w poprzeczkę.
    Skomentuj 0
    46 min. - 24:14 - Monika Kobylińska ponownie znakomicie rzuca z drugiej linii. Joanna Drabik wywalczyła rzut karny. Monika Kobylińska na linii siedmiu metrów, niestety nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    44 min. - 23:14 - Polki szybko tracą piłkę. Anna Wysokińska zatrzymuje kontratak rywalek, po szybkiej akcji ze skrzydła trafia Karolina Zalewska.
    Skomentuj 0
    42 min. - 22:13 - Monika Kobylińska popisuje się kolejnym znakomitym rzutem z drugiej linii. Rzut karny dla Ukrainy. Anna Wysokińska nie zdołała zatrzymać Ukrainki.
    Skomentuj 0
    40 min. - 21:12 - Izabela Prudzienica skutecznie w bramce. Monika Kobylińska faulowana i mamy wykluczenie dla rywalek. Strata Polek. Rzut karny dla Ukrainy, wykluczona została Kinga Byzdra. Tracimy bramkę.
    Skomentuj 0
    38 min. - 21:11 - Strata Polek i rywalki zdobywają bramkę z kontrataku. Małgorzata Stasiak łatwo oszukała obronę Ukrainy.
    Skomentuj 0
    36 min. - 20:10 - Rzut karny dla Biało-Czerwonych. Na linii siódmego metra skutecznie Monika Stachowska.
    Skomentuj 0
    34 min. - 19:9 - Wynik drugiej połowy otwiera Iwona Niedźwiedź. Błąd Ukrainek i kontratak Polki na bramkę zamienia Małgorzata Stasiak!
    Skomentuj 0
    32 min. - 17:9 - Ukrainki rozpoczęły od błędu w ataku. Polki w ataku pozycyjnym. Kinga Grzyb ze skrzydła trafia w poprzeczkę.
    Skomentuj 0
    Początek drugiej połowy.
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie Polska prowadzi z Ukrainą 17:9.
    Skomentuj 2
    • lela Zgłoś komentarz
      Wicemistrzynie Europy,Hiszpanki mimo remisu ze Słowacją awansowały.
      • pietro78 Zgłoś komentarz
        Nie rozumiem czemu Łysy nie daje szans Asi Drabik. Tożto Kulwińska nie 1est gwiadą w tej drużynie wiele jej brakuje do tego. Mam nadzieję że w II połowie będzie grac już tylko Aśka.
        29 min. - 17:9 - Polki przejmują piłkę i bramkę z kontrataku zdobywa Karolina Zalewska!
        Skomentuj 0
        29 min. - 16:9 - Karolina Zalewska nieskutecznie ze skrzydła. Niestety tracimy bramkę. Odpowiada trafieniem ze skrzydła Kinga Grzyb.
        Skomentuj 0
        28 min. - 15:8 - Błąd Ukrainek w ataku. Małgorzata Stasiak rzuca nieskutecznie. Dwie minuty kary dla rywalek. Biało-Czerwone do tej pory słabo radziły sobie w przewadze.
        Skomentuj 0
        27 min. - 15:8 - Tym razem ze skrzydła nie myli się Karolina Zalewska. Broni Izabela Prudzienica. Kinga Byzdra fauluje w ataku.
        Skomentuj 0
        26 min. - 14:8 - Ukrainki zdobywają bramkę ze skrzydła. Karolina Zalewska nie trafia ze skrzydła. Kim Rasmussen ukarany żółtą kartką. Ładna akcja Ukrainy i niestety tracimy kolejną bramkę. Czas dla Polski.
        Skomentuj 0
        24 min. - 14:6 - Kontratak Biało-Czerwonych i bramkę zdobywa Kinga Grzyb. Rzut karny dla Ukrainy i tracimy bramkę. Monika Kobylińska ostro potraktowana i mamy wykluczenie dla rywalek. Ze skrzydła trafia Karolina Zalewska.
        Skomentuj 0
        22 min. - 12:5 - Kolejny znakomity rzut Małgorzaty Stasiak. Świetna gra Polek.
        Skomentuj 0
        21 min. - 11:5 - Kinga Grzyb faulowana w kontrataku i mamy wykluczenie dla Ukrainy. Polki tracą piłkę i skuteczna kontra rywalek. Kinga Grzyb odpowiada skutecznym rzutem ze skrzydła.
        Skomentuj 0
        19 min. - 10:4 - Polki miały szansę na kolejną bramkę z kontrataku, błąd popełniła jednak Kinga Grzyb. Ukrainki zdobywają bramkę. Ponownie znakomicie rzuca Monika Kobylińska.
        Skomentuj 0
        17 min. - 9:3 - Polki nadal dyktują warunki. Z koła bramkę zdobywa Patrycja Kulwińska, z drugiej linii trafia natomiast Monika Kobylińska. Natomiast w kontrataku nie byli się Agnieszka Jochymek.
        Skomentuj 0
        13 min. - 6:3 - Katarzyna Kołodziejska ukarana dwuminutowym wykluczeniem. Rzut karny dla Ukrainy. Niestety Izabela Prudzienica pokonana.
        Skomentuj 1
        12 min. - 6:2 - Błąd Ukrainek w ataku i ponownie w natarciu Biało-Czerwone. Małgorzata Stasiak znakomicie rzuca z drugiej linii i rośnie przewaga Polek.
        Skomentuj 0
        10 min. - 5:2 - Polki znakomicie dziś współpracują z kołem, to niezwykle skuteczna broń. Mamy pierwszy w tym meczu rzut karny dla Biało-Czerwonych. Bramkę zdobywa Kinga Byzdra.
        Skomentuj 0
        8 min. - 4:1 - Prowadzenie Polski podwyższa Monika Stachowska. Znakomity początek Biało-Czerwonych. Czas dla Ukrainy.
        Skomentuj 0
        8 min. - 3:1 - Polki obijają dziś słupki i poprzeczkę bramki Ukrainy. Tym razem w poprzeczkę trafiła Kinga Byzdra. Chwilę później rozgrywająca była już skuteczna.
        Skomentuj 0
        6 min. - 2:1 - Biało-Czerwone obejmują prowadzenie. Z koła bramkę zdobywa Patrycja Kulwińska. Mamy przerwę w grze spowodowaną awarią zegara.
        Skomentuj 0
        5 min. - 1:1 - Nikołajenko trafiła z dystansu zaskakując naszą bramkarkę. Natychmiast odpowiadają Polski, bramkę zdobywa Małgorzata Stasiak.
        Skomentuj 0
        4 min. - 0:0 - Iwona Niedźwiedź po indywidualnej akcji trafia w słupek.
        Skomentuj 0
        2 min. - 0:0 - Rzut karny dla Ukrainy. Znakomicie w bramce broni Izabela Prudzienica i nadal mamy remis.
        Skomentuj 0
        Początek spotkania.
        Skomentuj 0
        Stawką dzisiejszego spotkanie będzie awans do MŚ 2015.
        Skomentuj 0
        Witamy kibiców piłki ręcznej. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Polska  - Ukraina.