LM: Besiktas JK Stambuł - Orlen Wisła Płock na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Wojtczak
30 min. 29:38. Koniec! Orlen Wisła Płock w meczu 8. kolejki Ligi Mistrzów pokonała turecki Besiktas JK Stambuł!
Skomentuj 0
59 min. 29:38. Kolejna świetna interwencja Rodrigo Corralesa, a kontrę zakończył Dan-Emil Racotea!
Skomentuj 0
59 min. 29:37. Tiago Rocha celnie.
Skomentuj 0
58 min. 29:36. Predrag Dacević wyprowadził kolejną kontrę. Szkoda tych straconych bramek Wisły.
Skomentuj 0
58 min. 28:36. Bartosz Konitz stracił piłkę, a Turcy przeprowadzili skuteczną kontrę.
Skomentuj 0
57 min. 27:36. Dobrze bronił Rodrigo Corrales, świetna kontra gości, Ivan Nikcević dograł do Michała Daszka i jest gol!
Skomentuj 0
  • 56 min. 26:35. Na boisku pojawił się Bartosz Konitz. Obie siódemki chyba wyczekują już na końcowy gwizdek.
    Skomentuj 0
    55 min. 25:35. Kolejny kontratak i jest bramka Michała Daszka. Ponownie Nafciarze mają przewagę 10 goli.
    Skomentuj 0
    54 min. 25:34. W końcu celnie rzucili gospodarze, ale w odpowiedzi płocczanie wywalczyli rzut karny. Czy znów Tiago Rocha? Nie, tym razem Michał Daszek i również się nie pomylił. Brawo!
    Skomentuj 0
    53 min. 24:33. Gospodarze notują długi przestój a ataku. Orlen Wisła Płock odzyskuje piłkę, ale jest faul. Rzut karny dla Nafciarzy i dwie minuty kary Ramazan Döne. Tym czasem gola rzuca Tiago Rocha, chyba na przełamanie.
    Skomentuj 0
    52 min. 24:32. Dobrze interweniował przed chwilą Rodrigo Corrales. Pod bramką rywali celnie rozpędzony Angel Montoro.
    Skomentuj 0
    52 min. 24:31. Kara dwóch minut dla Darko Djukicia za zagranie piłki nogą. Szansa dla Nafciarzy na dobicie przeciwnika.
    Skomentuj 0
    50 min. 24:31. Bardzo smutną minę na ławce rezerwowych ma Mateusz Piechowski, ale trudno się dziwić. Tym czasem kolejny karny dla Turków. Marcin Wichary broni świetnie rzut Ramazana Döne!
    Skomentuj 0
    49 min. 24:31. Faul w ataku Besiktasu. I znakomicie Dmitrij Żytnikow, to siódme trafienie Rosjanina. Ale nie mylą się też rywale.
    Skomentuj 0
    48 min. 23:30. Bierze na swoje barki ciężar gry Angel Montoro i Hiszpan ponownie trafia z 2 linii.
    Skomentuj 0
    48 min. 23:29. Dan-Emil Racotea na domiar złego otrzymuje karę dwóch minut. Małe zamieszanie na boisku. Będzie rzut karny dla Turków i celnie Ramazan Döne!
    Skomentuj 0
    47 min. 22:29. Gospodarze również przedzierają się przez obronę Nafciarzy, którzy chyba mają lekki kryzys.
    Skomentuj 0
    46 min. 21:29. Jak po wznowieniu zareaguje Orlen Wisła Płock? Reaguje Angel Montoro i mamy w końcu przełamanie.
    Skomentuj 0
    45 min. 21:28. Czas gra na korzyść Nafciarzy. Niestety podopieczni Manolo Cadenasa tracą kolejną piłkę. Za dużo błędów, a w roli głównej Marko Tarabochia. O czas poprosił szkoleniowiec polskiej drużyny.
    Skomentuj 0
    44 min. 20:28. Wydaje się, że przy takiej przewadze płocczanie mogą spokojnie kontrolować mecz. Wtedy odniosą pewne zwycięstwo. Jednak mamy drugiego gola z rzędu dla Turków. Oby goście nie stracili koncentracji!
    Skomentuj 0
    42 min. 18:28. Wznowili grę Turcy. A my zerkamy na ławkę rezerwowych, a tam Mateusz Piechowski z okładem na barku - nie jest to dobry prognostyk. Orlen Wisła Płock ma już 10 goli przewagi.
    Skomentuj 0
    41 min. 18:27. O czas poprosił trener Besiktasu. Nic dziwnego, bo przewaga Nafciarzy jest już znacząca.
    Skomentuj 0
    40 min. 18:26. Zbigniew Kwiatkowski w kontrze i trafia obrotowy! to rzadki obrazek. Płocczanin sam wyłuskał piłkę rywalom.
    Skomentuj 0
    39 min. 18:25. Ibrahim Demir w bramce tym razem skutecznie. To niezwykle doświadczony golkiper, ma ponad 40 lat. W końcu celnie rzuca Marko Tarabochia!
    Skomentuj 0
    38 min. 18:24. Polski zespół ma sporą przewagę, którą utrzymuje, ale nadal nie gwarantuje ona dwóch punktów. Na szczęście sporo strat notują gospodarze w ataku pozycyjnym.
    Skomentuj 0
    37 min. 18:24. Orlen Wisła Płock odzyskała piłkę, trafia z dystansu Dan-Emil Racotea!
    Skomentuj 0
    36 min. 18:23. Besiktas rzuca gola w osłabieniu, a do tego strata płocczan w ataku. Świetnie interweniował Rodrigo Corrales!
    Skomentuj 0
    35 min. 17:23. Tempo wrócił do normy, znów jest spokojniej na boisku. Zmarnował 100 procentową okazję Angel Montoro! Szkoda tej sytuacji.
    Skomentuj 0
    35 min. 17:23. Obrotowy z Płocka musiał zajść z boisku z okładem na ręce. Wszedł do gry Zbigniew Kwiatkowski.
    Skomentuj 0
    34 min. 17:23. Początek drugiej połowy imponujący. Trafili Nafciarze, a karę dwóch minut otrzymał jeden z Turków. Niestety na boisku leży kontuzjowany Mateusz Piechowski.
    Skomentuj 0
    33 min. 17:22. Mamy też pierwszego gola dla Turków - tym razem Nemanja Pribak, a odpowiada Mateusz Piechowski. Rozwiązał się worek z bramkami.
    Skomentuj 0
    32 min. 15:21. Znakomicie otwiera wynik Dmitrij Żytnikow - ten który rozpoczął strzelanie w tym meczu i zakończył przed przerwą. A wszystko po interwencji Rodrigo Corralesa.
    Skomentuj 0
    31 min. 15:19. Zaczynamy drugą połowę.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    30 min. 15:19. Koniec pierwszej odsłony. Dmitrij Żytnikow postawił kropkę nad "i". Płocczanie prowadzą różnicą czterech bramek.
    Skomentuj 0
    30 min. 15:18. Dmitrij Żytnikow trafił w słupek, ale był faulowany. Na 30 sekund przed końcem o czas poprosił Manolo Cadenas.
    Skomentuj 0
    29 min. 15:18. Kolejny rzut karny po faulu na tureckim obrotowym. W bramce pojawia się Rodrigo Corrales. Ramazan Döne jednak lepszy!
    Skomentuj 0
    28 min. 14:18. Z lewego skrzydła fantastyczna przerzutka Ivana Nincevicia. Orlen Wisła Płock w osłabieniu. Na szczęście celnie Valentin Ghionea.
    Skomentuj 0
    27 min. 13:17. Ivan Nikcević również się nie myli i rośnie ponownie przewaga gości. Czyżby przełomowy monet pierwszej połowy?
    Skomentuj 0
    27 min. 13:16. Kontratak płocczan, Dan-Emil Racotea dobrze zakończył akcję!
    Skomentuj 0
    26 min. 13:15. Rzut karny dla Nafciarzy, wywalczył go Mateusz Piechowski. A z linii 7 metra celnie Michał Daszek.
    Skomentuj 0
    26 min. 13:14. Kto lepiej wykorzystał czas? Jako pierwsi z drugiej linii rzucili rywale. Efektowna bramka Ramazana Döne.
    Skomentuj 0
    25 min. 12:14. Orlen Wisła nieco słabiej w ataku w ostatnich minutach. Turcy jakby łapali wiatr w żagle, ale nareszcie trafia Mateusz Piechowski! Znakomita asysta Marko Tarabochii. O czas poprosił trener Besiktasu.
    Skomentuj 0
    24 min. 12:13. Pomylili się płocczanie w ataku, kontra Turków i Darko Djukić po raz drugi z rzędu w roli głównej! Jest gol kontaktowy.
    Skomentuj 0
    24 min. 11:13. Znakomita akcja Darko Djukicia z prawego skrzydła.
    Skomentuj 0
    23 min. 10:13. Wykluczenie dla Miljana Pusicy, niestety to już druga kara podstawowego obrońcy Nafciarzy w tym meczu.
    Skomentuj 0
    22 min. 10:13. Mocnym punktem gospodarzy jest w tym meczu obrotowy, ale Tiago Rocha również się nie pomylił.
    Skomentuj 0
    22 min. 9:12. Michał Daszek w roli głównej, stracił piłkę, potem odzyskał i rzuca kolejnego gola dla wicemistrzów Polski!
    Skomentuj 0
    21 min. 8:11. W osłabieniu Turcy zdołali pokonać Marcina Wicharego. Na domiar złego w dobrej sytuacji pomylił się Tiago Rocha.
    Skomentuj 0
    20 min. 8:11. Dmitrij Żytnikow ma dzisiaj znakomity dzień. Rzuca kolejną bramkę.
    Skomentuj 0
    20 min. 8:10. Obie siódemki były w komplecie tylko przez moment, bo Ozan Arifoglu wędruje na ławkę kar.
    Skomentuj 0
    19 min. 8:10. W odpowiedzi obrona w kole i karny dla Turków. Spóźniony był Marko Tarabochia. Besiktas JK Stambuł rzuca swoją ósmą bramkę.
    Skomentuj 0
    18 min. 7:10. Polski zespół odzyskał piłkę mimo gry w osłabieniu i udało się wywalczyć rzut karny. Valentin Ghionea ustawił się z piłką na 7 metrze i celnie!
    Skomentuj 0
    16 min. 7:9. Tempo tego meczu wciąż raczej do zawrotnych nie należy. Mieliśmy przed chwilą sporo chaosu na boisku, straty z obu stron. W dodatku Miljan Pusica otrzymał zasłużoną karę dwóch minut za faul na rywalu.
    Skomentuj 0
    16 min. 7:9. Turcy już w komplecie. Predrag Dacević oszukał obronę płocczan i rzuca kolejnego gola. W dodatku Orlen Wisła traci piłkę a ataku.
    Skomentuj 0
    15 min. 6:9. W końcu przełamali się Turcy, efektowne podanie do kołowego. Ale Wisła odpowiada błyskawicznie, Dan-Emil Racotea tym razem idealnie.
    Skomentuj 0
    14 min. 5:8. Orlen Wisła Płock odzyskała piłkę w defensywie i szybko kończy akcję Dmitrij Żytnikow! Rosjanin czuje się dziś bardzo dobrze.
    Skomentuj 0
    13 min. 5:7. Kapitalnie interweniował Marcin Wichary. W dodatku Ivan Nincević siada na ławce kar. Teraz to Nafciarze w przewadze! Pomylił się w ataku Dan-Emil Racotea. Szkoda.
    Skomentuj 0
    12 min. 5:7. Broni golkiper gospodarzy rzut Dmitrija Żytnikowa. Na szczęście Orlen Wisła Płock już w komplecie. Udało się odzyskać piłkę i celnie Miljan Pusica! Znakomicie podał Marcin Wichary.
    Skomentuj 0
    11 min. 5:6. Fantastycznie Ivan Nikcević odnalazł się na 6 metrze! W osłabieniu Wisła rzuca bramkę, ale gospodarze również się nie pomylili.
    Skomentuj 0
    11 min. 4:5. Trafiają również Turcy, po prostej "krzyżówce", ale wydaje się, że to goście kontrolują póki co mecz. Niestety tracimy piłkę w ataku, a Besiktas zarobił kolejnego karnego. Dwie minuty dla Mateusza Piechowskiego. Mamy gola kontaktowego dla Turków.
    Skomentuj 0
    9 min. 2:5. Kolejny kontratak po błędzie gospodarzy, znakomicie to wykończył Valentin Ghionea ! Rośnie przewaga polskiego zepsołu.
    Skomentuj 0
    8 min. 2:4. Długa akcja Nafciarzy i kapitalnie zakończył Ivan Nikcević!
    Skomentuj 0
    7 min. 2:3. Nieźle radzą sobie płocczanie w obronie, ale mamy rzut karny dla Besiktas JK Stambuł i nie myli się zawodnik gospodarzy. Gol kontaktowy.
    Skomentuj 0
    6 min. 1:3. W defensywie Nafciarze ustawieni klasycznym 6-0. Odzyskujemy piłkę, kontra i Miljan Pusica podwyższa prowadzenie gości!
    Skomentuj 0
    5 min. 1:2. Tempo meczu nie jest zawrotne póki co. Dmitrij Żytnikow próbował po raz trzeci, ale tym razem niecelnie.
    Skomentuj 0
    4 min. 1:2. Nemanja Pribak rzuca pierwszego gola dla zespołu gospodarzy.
    Skomentuj 0
    3 min. 0:2. Płocczanie odzyskali piłkę w obronie, jest szansa na podwyższenie wyniku. Zablokowany Michał Daszek, ale drugiego gola rzuca Dmitrij Żytnikow!
    Skomentuj 0
    1 min. 0:1. Gramy! Znakomite otwarcie, gola zdobył Ivan Nikcević !
    Skomentuj 0
    Płocczanie wystąpią dziś w swoich tradycyjnych niebieskich strojach. Besiktas JK Stambuł na czarno-szaro. Mecz poprowadzą sędziowie z Francji. Pojedynek rozpoczną Polacy.
    Skomentuj 0
    Obie drużyny wychodzą już na boisko, trwa prezentacja. Za chwilę hymn Ligi Mistrzów i zaczynamy!
    Skomentuj 0
    - Besiktas chociażby zwycięstwem z Zagrzebiem pokazał, że u siebie jest bardzo groźny. Turcy nie mają w tym momencie nic do stracenia, to może mieć pozytywny wpływ na ich postawę na boisku. Na nas będzie ciążyła presja, ale musimy się z nią oswoić i przekuć ją na naszą korzyść - mówi przed dzisiejszym rewanżem trener Orlen Wisły Płock, Manolo Cadenas. Jego zawodników czeka trudne zadanie. Trzeba będzie m.in. poradzić sobie z fanatycznymi kibicami gospodarzy.
    Skomentuj 0
    Orlen Wisła Płock w zgodnej opinii uchodzi za faworyta tego pojedynku. Przed tygodniem najlepszymi strzelcami wśród gospodarzy byli Mateusz Piechowski, Dan-Emil Racotea i Dmitrij Żytnikow. Wszyscy zdobyli po pięć bramek. W ekipie rywali prym w ataku wiódł z kolei Darko Djukić - autor aż dziewięciu goli, wybrany do najlepszej siódemki poprzedniej serii Ligi Mistrzów. Jak będzie tym razem, czy Waszym zdaniem Nafciarze dadzą radę?
    Skomentuj 0
    Witam na relacji LIVE z meczu 8. kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Besiktasem JK Stambuł a Orlen Wisłą Płock. Jest to rewanżowy pojedynek obu zespołów. Po raz pierwszy wicemistrzowie Polski stanęli na przeciw Turków zaledwie przed tygodniem. W Orlen Arenie Nafciarze wygrali 32:26. Dzisiejszy mecz może mieć kluczowe znaczenie w kontekście awansu podopiecznych Manolo Cadenasa na następnej fazy rozgrywek. Wisła z pięcioma punktami zajmuje aktualnie szóstą lokatę, z kolei Besiktas, który jak dotąd wygrał tylko raz, zamyka tabelę grupy A.