"Najdziwniejszy finał świata! Historyczny sukces!" - polskie media po wygranej Vive Tauronu Kielce w Lidze Mistrzów

Vive Tauron Kielce pokonało w finale Ligi Mistrzów MVM Veszprem i po raz pierwszy w historii zwyciężyło w tych prestiżowych rozgrywkach. Sukces kieleckiej drużyny nie przeszedł bez echa w polskich mediach.

Łukasz Witczyk

"Gazeta Wyborcza": Najdziwniejszy finał świata!

To był najbardziej niesamowity finał Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Vive Tauron Kielce przegrywało już z węgierskim MVM Veszprem 19:28, ale doprowadziło do dogrywki, a potem wygrało w rzutach karnych! Kielczanie są pierwszym polskim zespołem piłkarzy ręcznych, który wygrał Champions League!!!