Media po meczu Wisła - Barcelona: Rodrigo Corrales jak wicher, popis weteranów

Rodrigo Corrales był jak wicher i zagrał świetny mecz, ale nie zdołał powstrzymać wielkiej Barcelony. Katalończycy, dzięki sile doświadczenia oraz skuteczności weteranów, wygrali w Lidze Mistrzów z Orlen Wisłą Płock 28:23.

Kamil Kołsut

"Marca": Wielkie otwarcie w Polsce

Dziennikarz "Marki" o pierwszym w tym sezonie meczu Barcelony w LM pisze z dużym entuzjazmem. Kluczem do zwycięstwa była szczelna obrona, dobre interwencje Gonzalo Pereza de Vargasa oraz wysoka dyspozycja Waela Jallouza i Valero Rivery. Wszystko skończyło się dla Barcelony dobrze, choć początek był kiepski, bo Hiszpanie przegrywali w Płocku 0:3. Po przerwie straty udało się jednak odrobić. W ostatnich minutach goście w pełni kontrolowali mecz. Wiśle zabrakło siły, którą pokazała w pierwszej połowie.