39:29 Zakończony
A więc Rosja i Francja odnotowały pewne zwycięstwa. O 20.45 przed szansą na 2 punkty staną Biało-Czerwoni. Zapraszamy do śledzenia tego meczu na naszych łamach.
0
Rosjanie mogli po meczu przybić "piątki".
0
Ten turniej zaczął się od niesamowitych obron bramkarzy. W pierwszym meczu królowali bowiem Thierry Omeyer oraz Vincent Gerard.
0
Wejście Wadima Bogdanowa zrobiło swoje. Bramkarz KS Azotów Puławy pokazał prawdziwą klasę. 50 procent obron mówi samo za siebie. Notował efektowne interwencje, a koledzy uruchamiali kontry i stąd wynik błyskawicznie urósł. MVP meczu został wybrany jednak Pawieł Atman.
1
Koniec meczu w grupie A. Rosja lepsza od Japonii po szalonym spotkaniu.
Nie ma bramki dla Japonii, nie będzie także dla Sbornej.
1
30 sekund do końca rywalizacji.
2
39:29. Coraz bliżej czterdziestego trafienia Rosja. Trafił przez całe pole gry Azat Waliulin.
0
I odebrali piłkę swoim rywalom.
1
Japonia aktywna w defensywie.
0
38:29. Starają się jeszcze coś trafić rywale. Tym razem bramkę dopisał sobie Yuto Agarie.
0
38:28. Na pustą bramkę rzucał Siergiej Gorbok.
3
Ze skrzydła nie udało się Japonii, lepszy Bogdanow.
1
O czas poprosił trener Japonii.
1
37:28. Rosjanom chyba jeszcze mało. Pięknie z prawego rozegrania uderzył teraz 21-letni Aleksandr Szkurinskij.
4
Japonia już wie, że nic się w tym meczu nie uda już zrobić. W dodatku poprzeczka w kontrze ratuje jeszcze Rosjan.
2
36:28. Coraz wyższa przewaga naszych wschodnich sąsiadów.
2
35:28. Ale kiedy może, skutecznie trafia na bramkę rywali. Tym razem w roli głównej Siergiej Gorbok.
1
Sborna wyraźnie oszczędza siły.
0
Prosta strata piłki w przewadze Japończyków, ale mylą się także ich rywale.
1
Siergiej Szelmienko został wykluczony na 2 minuty.
1
34:28. Japonia nie pozostaje dłużna. Błyskawiczna akcja i bramka Hiroki Motoki.
0
34:27. Bramka! Trafił Michaił Czipurin.
2
33:27. Skutecznie rzut karny wykonywał Yuto Agarie. W końcu Japonia zmienia wynik meczu.
0
Znów lepszy Bogdanow, ale Rosjanie faulowali. Będzie rzut karny.
1
Faul ofensywny Rosjan. Piłka dla rywali.
1
Skuteczność stracił Shida.
1
33:26. Bramka! Trafił Timur Dibirow. Asystował mu Dmitrij Żytnikow. Tak wysokiego prowadzenia Rosja jeszcze nie miała.
3
O czas poprosił teraz trener Rosjań, Dmitrij Torgowanow.
1
Kolejna próba Agarie nieudana.
2
32:26. Bramka! Trafił Daniił Sziszkariew.
1
Nieskutecznie rzut karny wykonywał Atsushi Mekaru. Bramkarz został trafiony piłką.
1
Rzut karny dla Japonii. Za głowę złapał się niedowierzający Bogdanow.
0
31:26. Jednym zwodem nabrał rywala Daniił Sziszkariew. Rosja zdaje się kontrolować teraz to spotkanie.
0
To była naprawdę bardzo ważna interwencja Rosjanina.
2
Faul ofensywny Rosjan. Kontra Japonii, ale lepszy Wadim Bogdanow.
1
30:26. Czyżbyśmy mieli jeszcze emocje? Po raz trzeci trafił Kento Uegaki.
0
Pomylił się teraz Żytnikow. Lepszy Kimura.
0
30:25. Zmniejszył stratę lewoskrzydłowy Goki Koshio.
0
30:24. Chyba jest już po meczu. Obronił Bogdanow, a skończył akcję trafieniem Pawieł Atman.
2
29:24. Przejął podanie od Japończyka Timur Dibirow. Szybko pobiegł do bramki, wyczekał bramkarza i trafił.
2
28:24. Zdaje się, że Rosja złapała drugi oddech. Trafił Daniił Sziszkariew.
2
Dzieli i rządzi teraz Wadim Bogdanow!
1
0
Japończyk Kimura także lepszy między słupkami swojej bramki.
0
Obronił Bogdanow.
1

Japonia sprawi w tym meczu niespodziankę?

0
Chwila przerwy dla Japonii. Cóż to zrobił się nam za mecz. Tempo jest niesamowite.
0
27:24. Szybka kontra Sbornej. Trafił Siergiej Szelmienko. Wcześniej nieudane podanie Shidy do kolegi.
2
26:24. Od lewego słupka, ale skutecznie rzut karny wykonywał Dmitrij Kowaliew.
0
Rzut karny dla Rosjan.
1
25:24. Wciąż tylko bramkę więcej mają Rosjanie. Bramka! Trafił Hiroki Motoki.
1
25:23. Bramka! Trafił Michaił Czipurin. Gramy bez obrony.
1
24:23. Bramka! Trafił Daichi Komuro. Podawał nie kto inny, jak Shida.
0
24:22. Zdenerwował się grą kolegów Siergiej Szelmienko i sam zakończył tę akcję.
0
23:22. Cuda dzieją się w hali w Nantes. Bramka kontaktowa, gol Goki Koshio.
1
23:21. Dobitka w jego wykonaniu była już jednak skuteczna.
0
Nieskutecznie rzut karny wykonywał Remi Anri Doi.
4
Karny dla Japonii.
1
Pawieł Atman został wykluczony na 2 minuty. Bardzo brzydko zachował się ten gracz. Zatrzymał kontrę Japonii.
1
23:20. Bogdanow znów pokonany. Rzut zapisał sobie Shinnosuke Tokuda.
0
Bez kompleksów grają Japończycy.
0
23:19. Bramka! Trafił Pawieł Atman.
1
22:19. Nie ma obrony, są za to skuteczne ataki. Bramka! Trafił Remi Anri Doi.
0
22:18. Ależ nam się rozkręca ten mecz. Bramka! Trafił Siergiej Szelmienko.
2
21:18. Przejęli piłkę Japończycy. Podanie otrzymał i trafił Remi Anri Doi.
0
21:17. Jeszcze szybsza odpowiedź graczy z Kraju Kwitnącej Wiśni. Trafił Shinnosuke Tokuda.
0
21:16. Kontra i bramka. Trafił Timur Dibirow.
1
20:16. Bramka! Trafił Aleksander Czernoiwanow. Szybka odpowiedź Sbornej.
0
19:16. Niesamowite. Jak on to zrobił? Miał przed sobą dwuosobowy wysoki blok Rosjan, ale znalazł miejsce, oczywiście Hiroki Shida.
0
19:15. Bardzo wysoko w obronie stanęli Japończycy, ale Rosjanie nie mieli z taką defensywą problemu. Ze skrzydła trafił bowiem Timur Dibirow.
1
Rozpoczynamy drugą część meczu. Przy piłce Rosjanie.
0
Biało-Czerwoni ani z Rosją, ani z Japonią nie będą mieli lekkiej przeprawy. Za kilka minut druga połowa meczu.
0
Mało kto się spodziewał, że Sborna będzie miała tylko 3 gole więcej po pierwszej połowie.
0
Ten mecz jest nieporównanie bardziej wyrównany niż spotkanie otwarcia. Wydawało się jednak, że będzie inaczej. Rosjanie zdominowali rywali we wstępnej fazie meczu. Potem włączył się jednak Shida i kilkoma efektownymi zagraniami wzbudził u przeciwników niepokój. Ten mecz wcale nie jest jednostronnym widowiskiem.
0
Zapraszamy na kilka minut przerwy.
18:15. Coś pięknego. Najpierw blisko straty był Shinnosuke Tokuda. Wrócił się jednak po piłkę, kiedy do końca zostało kilka sekund. Podał do kolegi, a ten odegrał właśnie do niego i mamy efektowne trafienie na koniec pierwszej połowy.
2
Shida dostał chwilę przerwy. Trener posadził go na ławce.
1
Minuta do końca pierwszej połowy.
3
18:14. Bramka! Trafił Hiroki Shida. Ten gracz naprawdę dziś imponuje.
2
18:13. Pawieł Atman błyskawicznie po raz drugi z rzędu.
1
17:13. Bramka! Trafił Pawieł Atman.
0
16:13. Wciąz nie mogą być pewni swego Rosjanie. Z koła pozycję znalazł dla siebie Atsushi Mekaru.
1
Zmiana obrony Rosjan, stanęli z jednym wysuniętym obrońcą.
2
16:12. 8 sekund na akcję? Dlaczego nie. W roli głównej Shinnosuke Tokuda.
1
16:11. Znakomicie, z zerowego kąta bramkę zdobył Timur Dibirow.
0
Zablokowany rzut Japończyków. Rosjanie jednak nie wykorzystali swojej akcji. Zatrzymany Atman.
0
Nieskutecznie rzut karny wykonywał Jin Watanabe. Lepszy golkiper.
3
Żółtą kartkę otrzymał Azat Waliulin.
0
Po raz drugi rzut karny dla Japonii.
0
Rosjanie popełniają prosty błąd. Niecelny rzut.
0
15:11. Skutecznie rzut karny wykonywał Jin Watanabe.
1
2
15:10. Wcześniej się pomylił, ale tym razem zakończył akcję dobrym rzutem Pawieł Atman.
1
14:10. Rośnie nam bohater meczu. Piąta udana próba Hiroki Shidy.
1
Skuteczny blok Japończyków. Pierwszy tak efektowny. W roli głównej Shida.
1
Tymczasem Azjaci znów stanęli nam w ataku.
0
14:9. Rosja chyba się przebudziła. Niepilnowany był na lewym skrzydle Daniił Sziszkariew. Otrzymał bardzo dokładne podanie.
0
13:9. Wolno, ale skutecznie skończył akcję Daniił Sziszkariew.
0
12:9. Właśnie o tym mowa. Świetnie na skrzydle znalazł się Remi Anri Doi. Japonia goni.
0
Tamta przewaga to już jednak przeszłość, a za chwilę mogą być już tylko 3 bramki!
0
0
12:8. Udanie w obronie i niezwykle szybko skończyli swoją akcję Japończycy. Autorem gola Shinnosuke Tokuda.
0
12:7. Ależ nam się rozkręcił Hiroki Shida. 4 rzuty i 4 bramki tego rozgrywającego.
0
12:6. Skutecznie rzut karny wykonywał Dmitrij Kowaliew.
0
Kolejny karny Sbornej.
1
11:6. Zdenerwował się poprzedną akcją Hiroki Shida. Bierze ciężar na siebie i jest skuteczny.
0
11:5. Ostatecznie błąd miał jednak miejsce. Trafił z kontry Pawieł Atman.
1
Blisko błędu Japończycy. To efekt agresywnej i dobrej obrony rywali.
0
10:5. Nie maleje nam jednak przewaga Sbornej. Trafił Siergiej Szelmienko.
0
9:5. Po raz drugi trafił do siatki Kento Uegaki. To mogło się podobać.
0
9:4. Znów kontrolę nad spotkaniem odzyskali faworyzowani Rosjanie. Skutecznie rzut karny wykonywał Dmitrij Kowaliew.
1
2
8:4. Szybka odpowiedź. Bramka! Trafił Siergiej Gorbok.
1
7:4. Efektownie Shida. Japonia goni rywali.
0
Prosty błąd Rosjan. To pierwsza taka sytuacja w tym meczu.
1
7:3. Powoli rozkręca się nam Japonia. Bramka! Trafił Hiroki Shida.
1
7:2. Rywale nic sobie jednak z tego nie robią. Z koła przymierzył Michaił Czipurin.
0
6:2. Ze skrzydła spróbował Remi Anri Doi. Miał sporo miejsca.
2
Czas dla trener Japonii.
1
6:1. Iście szybko rośnie dystans. Rosjan. Podawał Atman, a szybką akcję na bramkę zamienił Daniił Sziszkariew.
1
Błąd podania i przechwyt Rosjan.
1
Aleksander Czernoiwanow został wykluczony na 2 minuty.
1
Wciąż z problemami zmagają się zawodnicy z Kraju Kwitnącej Wiśni.
1
5:1. Skutecznie rzut karny wykonywał Dmitrij Kowaliew.
1
Żółtą kartkę otrzymał Hiroki Shida.
1
4:1. Otwierają wynik Azjaci. Bramka! Trafił Kento Uegaki.
0
4:0. Rośnie nam dystans faworyzowanych graczy Sbornej. Tym razem do siatki celnie przymierzył Aleksander Czernoiwanow.
1
Broni Kirijew. Kolejna akcja Rosjan.
2
3:0. Przypomina się wczorajszy mecz Francji z Brazylią. Mimo asysty na rzut zdecydował się Siergiej Gorbok
1
Tymczasem Japonia ma problem w ataku pozycyjnym. Rosjanie z kolei przekroczyli linię pola bramkowego i szybka akcja niezakończona trafieniem.
1
2:0. No i proszę. Już dwie bramki więcej Sbornej. Trafił Siergiej Gorbok.
0
1:0. Próbowali uśpić rywali Rosjanie. W końcu ze skrzydła bramkę zdobył Timur Dibirow.
0
Nieudana akcja Japończyków. Piłkę przejęli Rosjanie.
2
A więc zaczynamy. Przy piłce Japonia.
Jeszcze chwila i pierwszy gwizdek.
0
Słuchamy hymnów państwowych.
0
Tymczasem trwa już prezentacja obu drużyn.
1
Ten mecz powinien zwrócić uwagę ekipy Tałanta Dujszebajewa. Z Japonią Polska musi wygrać, a ze Sborną ma dobrą statystykę. Dwa zwycięstwa mogą dać nam upragniony awans z grupy A (wchodzą 4 drużyny).
0
0

Rosja zdecydowanie pokona w swoim pierwszym meczu MŚ Japonię?

0
Bukmacherzy, ale i obserwatorzy właśnie w Rosjanach widzą faworytów otwierającego dla nich meczu podczas tegorocznych mistrzostw świata rozgrywanych we Francji.
0
Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji live z drugiego meczu "polskiej" grupy. Reprezentacja Rosji zmierzy się z drużyną narodową Japonii.