Radwańska - Stephens na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
1:6, 1:6 - Gem, set i mecz Sloane Stephens! Amerykanka wymusza błąd Polki i jest w III rundzie US Open 2013!
Skomentuj 0
Dziękujemy serdecznie Państwu za śledzenie naszej relacji na żywo ze spotkania z udziałem Urszuli Radwańskiej. W czwartek wystąpią wszyscy nasi reprezentanci zgłoszeni do turnieju debla. W piątek z kolei znów będziemy trzymać kciuki za Agnieszkę Radwańską, a my zapraszamy na naszą relację!
Skomentuj 0
Mecz Polki z Amerykanką zwieńczył trzeci dzień zmagań na kortach Flushing Meadows. W czwartek dokończona zostanie II runda singla pań oraz rozegrane zostaną pierwsze pojedynki II rundy turnieju panów.
Skomentuj 0
Statystyki wyraźnie dzwierciedlają przewagę tenisistki gospodarzy: Urszula Radwańska miała jeden podwójny błąd, pięć winnerów oraz 15 błędów własnych. Sloane Stephens z kolei zanotowała dwa asy, 24 kończące uderzenia, a pomyliła się 11 razy. W całym spotkaniu Amerykanka zapisała na swoje konto 54 z 79 rozegranych punktów!
Skomentuj 0
Zaledwie 57 minut trwał nocny bój Polki z Amerykanką. Stephens zwyciężyła zasłużenie i to ona zagra w III rundzie z Jamie Hampton.
Skomentuj 0
1:6, 1:5* - I jeszcze wypad do przodu! Trzy piłki meczowe!
Skomentuj 1
  • 1:6, 1:5* - Pewny wypad do siatki, 30-0.
    Skomentuj 1
    1:6, 1:5* - Ula wyrzuca forhend w aut i traci serwis! Sloane Stephens podaje na mecz!
    Skomentuj 1
    *1:6, 1:4 - Cudowna akcja i świetny smecz Stephens. Kolejny break point.
    Skomentuj 0
    *1:6, 1:4 - Polka zaczęła od wygranej pięknej wymiany, ale potem inicjatywę przejęła Amerykanka. Winner z forhendu daje Sloane Stephens dwa break pointy. Przy pierwszym Ula zdobywa punkt przy siatce, a przy drugim pomaga jej rywalka. Równowaga.
    Skomentuj 0
    *1:6, 1:4 - Wielka szkoda. Ula ze stanu 0-30 doprowadziła do remisu po 30, ale dwie kolejne bardzo długie wymiany przegrała po błędach własnych.
    Skomentuj 3
    • stanzuk Zgłoś komentarz
      Dewaluacja nazwiska Radwańska.Współczucie dla Agnieszki że musi to znosić.
      • RvR Zgłoś komentarz
        Ehh, spaliła się kiedyś z Sereną na AO, spali się teraz ze Sloane na Ashe'u.
        • Alk Zgłoś komentarz
          Druga wymiana dla której warto zarywać noc! Tym razem punkt Ulki. Nice..
          1:6, 1:3* - Jest gem na koncie krakowianki i owacja ze strony publiczności! Polka obroniła jednego break pointa, zanim Stephens wpakowała piłkę w siatkę, dając Uli drugiego gema w meczu. Przydałoby się jednak przełamanie...
          Skomentuj 2
          *1:6, 0:3 - Drugi w tym meczu gem wygrany "na sucho" przez Amerykankę! Stephens wieńczy gema pewnym uderzeniem z forhendu. Krakowianka wygląda na zrezygnowaną...
          Skomentuj 2
          1:6, 0:2* - Radwańska straciła serwis! Sloane Stephens znakomicie gra przy siatce, szybko wyszła na 40-15 i pewnie wykorzystała pierwszego break pointa!
          Skomentuj 2
          Na zwyciężczynię tego spotkania czeka już w III rundzie Jamie Hampton. Rozstawiona z numerem 23. Amerykanka pokonała w środę 7:5, 6:4 Francuzkę Kristinę Mladenović.
          Skomentuj 0
          *1:6, 0:1 - Potężny serwis Stephens wyprowadza ją na 40-15, ale w kolejnej akcji Amerykanka pakuje forhend w siatkę. Ula zagrywa skrót, lecz rywalka dobiega do piłki i pewnie zdobywa punkt uderzeniem z forhendu.
          Skomentuj 0
          Polka wróciła już na kort, drugą odsłonę rozpocznie podaniem Amerykanka.
          Skomentuj 0
          Pierwsza partia trwała zaledwie 24 minuty! Ula zanotowała jeden podwójny błąd, dwa winnery i sześć błędów własnych. Stephens z kolei posłała jednego asa, skończyła 13 piłek, a pomyliła się siedmiokrotnie.
          Skomentuj 0
          Nasza zawodniczka korzysta z przerwy toaletowej. Może to pozwoli jej opanować nerwy.
          Skomentuj 0
          1:6* - Przy pierwszym rywalka myli się, ale przy drugim Sloane Stephens jest już bezbłędna i zagrywa kończące uderzenie z forhendu. Premierowy set szybko pada łupem Amerykanki!
          Skomentuj 0
          *1:5 - Stephens pewnie kończy piłkę przy siatce i ma trzy setbole!
          Skomentuj 0
          *1:5 - Polka kłóciła się z panią arbiter, uznała, że piłka powinna zostać powtórzona. Stephens nie ma żadnych problemów z utrzymaniem serwisu i jest o jeden gem od zwycięstwa w pierwszej partii.
          Skomentuj 0
          1:4* - Sloane Stephens zdobyła drugiego breaka! Amerykanka wypracowała dwa break pointy, przy drugim Ula wyrzuciła w aut forhend.
          Skomentuj 0
          *1:3 - Gem bez historii, wygrany "na sucho" przez Amerykankę.
          Skomentuj 0
          1:2* - Jest pierwszy gem na koncie naszej reprezentantki. Pewnie wygrane własne podanie do 15.
          Skomentuj 1
          *0:2 - Stephens odrobiła ze stanu 0-30 stratę do krakowianki i utrzymała serwis do 30.
          Skomentuj 0
          Obie panie już przeszły do historii! W chwili rozpoczęcia spotkania w Nowym Jorku była godz. 23:53, zatem mecz Polki i Amerykanki jest drugim najpóźniej rozpoczętym pojedynkiem w historii US Open. Ponadto, jest także najpóźniej rozpoczętym w historii meczem na Arthur Ashe Stadium.
          Skomentuj 0
          0:1* - Fatalny początek naszej zawodniczki. Ula wyrzuca forhend w aut, po czym popełnia podwójny błąd i Sloane Stephens ma trzy break pointy! Amerykanka zagrywa winnera z bekhendu i ma przełamanie!
          Skomentuj 1
          Zaczynamy! Podaje Ula!
          Skomentuj 1
          Prawy bark Polki mocno oklejony plastrami, miejmy nadzieję, że naszej zawodniczce nic nie dolega.
          Skomentuj 1
          Na Flushing Meadows późna pora, ale fani nie opuścili jeszcze trybun. Tenisistka gospodarzy może zatem liczyć na wsparcie publiczności.
          Skomentuj 0
          Panie rozpoczęły właśnie rozgrzewkę.
          Skomentuj 0
          Polka i Amerykanka są już na korcie! Mamy jeszcze kilka minut zanim na dobre zacznie się ich pojedynek, zatem zapraszamy Państwa do lektury naszej zapowiedzi tego meczu!
          Skomentuj 2
          W Nowym Jorku dochodzi północ, a na Arthur Ashe Stadium zakończyło się właśnie spotkanie Andy'ego Murraya z Michaelem Llodrą. Broniący tytułu Brytyjczyk wygrał 6:2, 6:4, 6:3. Już wkrótce na główną arenę powinna wkroczyć nasza reprezentantka.
          Skomentuj 0
          Od godz. 5:45 zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy wielkoszlemowego US Open pomiędzy Urszulą Radwańską a Sloane Stephens.