PAP/EPA / OLIVER WEIKEN

Arkadiusz Milik przerwał imponującą serię Irlandii Północnej!

Szymon Mierzyński

Trafienie Arkadiusza Milika przerwało znakomitą serię reprezentacji Irlandii Północnej. To jej pierwszy stracony gol od 322 minut!

Po raz ostatni nasi pierwsi rywale podczas Euro 2016 dali sobie wbić gola 24 marca w towarzyskiej potyczce z Walią (1:1). Wtedy - w 89. minucie - rzut karny skutecznie egzekwował Simon Church.

Później Irlandia Północna zaliczyła trzy spotkania z czystym kontem i kolejną bramkę (pierwszą w tym roku z gry) strzelił jej Arkadiusz Milik.

Przełamanie serii przeciwnika nastąpiło w 51. minucie, zatem w sumie kadra Michaela O'Neilla była niepokonana przez 322 minuty.