Getty Images / Gonzalo Arroyo - UEFA/UEFA / Na zdjęciu: radość piłkarzy reprezentacji Polski

Co tam się wydarzyło?! Widzowie nie zobaczyli pierwszego gola Polaków na Euro 2020!

Krzysztof Kaczmarczyk

Doskonale dla reprezentacji Polski rozpoczęła się druga połowa meczu ze Słowacją. Już w pierwszej akcji gola zdobył Karol Linetty. Nie wszyscy jednak widzieli tę akcję.

Wielka wpadka! Fani, którzy mecz Polska - Słowacja zdecydowali się oglądać na internetowej stronie sport.tvp.pl, mogą być wściekli.

Po pierwszej połowie Biało-Czerwoni przegrywali 0:1, ale na drugie 45 minut wyszli z wielkim animuszem, a straty zdołali odrobić tuż po wznowieniu gry.

"Jest 1:1 w 33 sekundzie drugiej połowy!" - krzyczał komentujący w TVP mecz Mateusz Borek. Mateusz Klich zagrał do Macieja Rybusa, ten odegrał do Karol Linettego, a ten ostatni skierował piłkę do bramki rywala.

W internetowym serwisie sport.tvp.pl tej akcji fani jednak nie zobaczyli! Transmisja ruszyła bowiem dopiero w 48. minucie, zatem dwie minuty po tym, jak Polacy doprowadzili do remisu!

Później mecz nie toczył się już jednak po myśli podopiecznych Paulo Sousy. W 62. minucie czerwoną kartką (w konsekwencji drugiej żółtej) ukarany został Grzegorz Krychowiak, a w 69. minucie Słowaków na prowadzenie wyprowadził Milan Skriniar.