Getty Images / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

"Lewy" powalczy o kolejne gole? Są składy na mecz FC Porto - FC Barcelona

Mateusz Byczkowski

FC Barcelona w środę powalczy o drugie zwycięstwo w tej edycji Ligi Mistrzów. Rywalem podopiecznych Xaviego będzie FC Porto. Wiadomo już, że od pierwszej minuty spotkania wystąpi Robert Lewandowski.

We wrześniu FC Barcelona rozpoczęła rozgrywki Ligi Mistrzów. Inauguracja była dla niej fantastyczna, ponieważ mistrzowie Hiszpanii wygrali z Royal Antwerp aż 5:0. Bramkę i asystę zanotował wówczas Robert Lewandowski.

Druga kolejka będzie już znacznie trudniejsza, ponieważ mistrzowie Hiszpanii zagrają na wyjeździe z FC Porto. Portugalska ekipa, podobnie jak Duma Katalonii, ma trzy punkty w tabeli po zwycięstwie nad Szachtarem Donieck (3:1).

Robert Lewandowski będzie miał okazję na kolejne bramki w Lidze Mistrzów. Xavi desygnował bowiem reprezentanta Polski do gry już od pierwszej minuty w środowym starciu na Estadio do Dragao.