Ile kosztuje komunia w lokalach Milika i Lewandowskiego? Znamy ceny

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Instagram / Robert Lewandowski i Instagram / Arkadiusz Milik
Instagram / Instagram / Robert Lewandowski i Instagram / Arkadiusz Milik
zdjęcie autora artykułu

Niewiele osób wie, że restauracje Roberta Lewandowskiego i Arkadiusza Milika oferują organizację przyjęć komunijnych. Ceny menu dla jednej osoby w obu lokalach mogą zaskakiwać.

Maj kojarzy się w naszym kraju przede wszystkim z okresem komunijnym. Sporo osób z niegdyś skromnych przyjęć robi obecnie wzniosłe uroczystości. To sprawia, że lokale na komunie należy rezerwować z przynajmniej dwuletnim wyprzedzeniem.

Okres ten wiąże się ze sporymi wydatkami dla rodziców dzieci, które przyjmują ten sakrament. Z drugiej strony maj jest jednym z najlepszych miesięcy dla właścicieli restauracji. Wszystko oczywiście przez spore zyski. Powoduje to pewną konkurencyjność, która wiąże się z przygotowaniem jak najlepszej i najkorzystniejszej finansowo wersji menu.

Jeżeli ktoś chciałby jak najlepiej pokazać się przed gośćmi, mógłby ich zaprosić do restauracji należących do gwiazd reprezentacji Polski. Mowa o "Nine's" Roberta Lewandowskiego w Warszawie i "Food&Ball" Arkadiusza Milika , która funkcjonuje w Katowicach. Co ciekawe oba lokale nie odstają pod względem finansowym od innych, oferujących organizację komunii.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: głośno o polskim bramkarzu. Zobacz, co wyrzucił w trybuny

Według ustaleń Interii koszt menu na to wydarzenie dla jednej osoby w innych restauracjach wynosi około 150-200 złotych. "Fakt" ustalił z kolei, jak wygląda sytuacja z cenami za "talerzyk" u naszych piłkarzy.

Okazuje się, że w "Food&Ball" Milika cena wynosi 290 złotych za osobę, a w przypadku dzieci w wieku 3-6 lat mowa o 140 zł. Oferowane menu zawiera tradycyjny bulion, wybrane danie główne, deser oraz oraz zimne przekąski. Goście mają również nieograniczony dostęp do wody, lemoniady i gorących napojów. Przyjęcie w tym lokalu może pomieścić maksymalnie 32 osoby.

Inaczej wygląda sytuacja w przypadku "Nine's" Lewandowskiego. Koszt oferty komunijnej rozpoczyna się tam od 125 złotych za osobę. W tej cenie oferuje się dwie wersje zupy, dania głównego oraz deseru. Droższe warianty wiążą się już z kosztem 155 i 205 zł za osobę, ale oferują większy wybór.

Jeżeli chodzi o dzieci, specjalne menu dla nich wynosi 75 złotych. Na przyjęciu komunijnym w restauracji kapitana reprezentacji Polski, która ma aż cztery kondygnacje, można ugościć łącznie 40 osób. Zorganizowanie przyjęcia w formie bufetowej sprawia, że zaproszonych może być nawet 150 ludzi.

Zobacz także: Ważna decyzja prokuratury. Przekazała telefony Lewandowskiego ekspertom Ancelotti chce nowego stopera. Gwiazda Premier League na radarze Realu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty