PAP / EPA/VALERIANO DI DOMENICO

Leo Messi bezlitosny. Odpowiedź mistrza.

Marek Wawrzynowski

Podczas meczu Pucharu Króla pomocnik Espanyolu Barcelona, Alvaro, prowokował Leo Messiego. Argentyńczyk nie miał dla rywala litości

Środkowy obrońca Espanyolu Barcelona, Alvaro Gonzalez, próbował podczas derbowego meczu z FC Barcelona o Puchar Króla, sprowokować Leo Messiego.

Według dziennika "El Mundo Deportivo", na 10 minut przed końcem spotkania, przy stanie 0:1, zawodnik gospodarzy zakpił sobie z Messiego. Podszedł do zdobywcy Złotej Piłki i powiedział: "Jesteś bardzo niziutki". Messi spojrzał i odpowiedział: "A ty bardzo słaby".

Kilka minut później Munir El Haddadi strzelił swoją drugą bramkę w meczu i FC Barcelona wygrała na wyjeździe 2:0.

W pierwszym meczu, na własnym stadionie, FC Barcelona pokonała Espanyol 4:1, a Messi strzelił dwa gole. Zespół argentyńskiego geniusza awansował do 1/4 finału pucharu.

Nie wszyscy na Maderze kochają CR7. Wandale "ozdobili" pomnik Ronaldo nazwiskiem Messiego

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)