PAP/EPA / BERND THISSEN

Borussia - Legia. Twitter: To "Wesele" Smarzowskiego. Artyści grali z TVN

Kamil Kołsut

Legia Warszawa przegrała z Borussią Dortmund 4:8. Twitter w trakcie meczu oszalał. To było spotkanie przyjaciół Jakuba Rzeźniczaka z kumplami Marco Reusa, a Aleksandar Prijović będzie miał po tym meczu wszystko gratis w Paros.

[nextpage]

Legia prowadziła w Dortmundzie 1:0, a piękną bramkę w dziesiątej minucie zdobył Aleksandar Prijović.

Otrzeźwienie przyszło szybko, Borussia na harce warszawiaków odpowiedziała brutalnie, strzelając trzy gole w cztery minuty.

[nextpage]

Mecz się jednak dopiero rozkręcał. Na 2:3 trafił Prijović. Kilka chwil później napastnik Legii obił poprzeczkę, a rywale ukarali mistrza Polski skutecznym kontratakiem.

A na tym szaleństwa wcale się nie skończyły.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.