Getty Images / Stu Forster / Na zdjęciu: mecz Arsenal - Swansea. Giroud strzela na bramkę strzeżoną przez Fabiańskiego

Arsene Wenger poinformował o kontuzji Oliviera Giroud

Karol Borawski

Po wygranym 4:0 spotkaniu ze Swansea City Arsene Wenger zdradził, że kontuzji doznał Olivier Giroud. Na razie nie wiadomo, jak poważnego urazu nabawił się reprezentant Francji.

Giroud otworzył wynik sobotniego meczu na Liberty Stadium. Piłkarz, który w tym tygodniu przedłużył umowę z Arsenalem, po godzinie gry zszedł z boiska.

- Giroud spisał się dobrze, był naszym ważnym piłkarzem. W okolicach 30-35 minuty doznał kontuzji kostki. Nie wiem, na ile jest poważna i nie wiem, co widzieli lekarze - powiedział menedżer.

- Pierwsza połowa była bardzo fizyczna, rywale wiele z siebie dali. Później mieliśmy więcej z gry, mogliśmy kreować sytuacje - dodał.

Po rozegraniu 21 spotkań Arsenal ma 44 punkty i zajmuje trzecie miejsce w Premier League. Zespół prowadzony przez Wengera może spaść na piątą pozycję, jeśli punkty zdobędą Liverpool i Manchester City.

Hit weekendu: Real Madryt, lider LaLiga Santander, w starciu z wiceliderem, Sevilla FC! Zobacz to 15 stycznia o 20:40 w kanale Eleven na elevensports.pl lub u takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Toya czy Netia.