Getty Images / Matthew Lewis / Na zdjęciu: Mohamed Salah

Mohamed Salah złamał magiczną barierę. "To szaleństwo"

Rafał Szymański

Mohamed Salah może pochwalić się 100 trafieniami na poziomie Premier League. Juergen Klopp zdradził, że Egipcjanin mimo wszystko nie był z siebie zadowolony po meczu z Leeds United (3:0)

Piłkarze gości szybko przeszli do konkretów. W 20. minucie niedzielnej rywalizacji Trent Alexander-Arnold wystawił piłkę Mohamedowi Salahowi, a ten z niewielkiej odległości trafił do siatki.

Po przerwie bramkarz Leeds United skapitulował jeszcze dwa razy, swój dorobek strzelecki poprawili Fabinho oraz Sadio Mane. Liverpool FC wygrał 3:0 i zameldował się na najniższym stopniu Premier League.

To był szczególny mecz dla reprezentanta Egiptu. Salah strzelił swojego 100. gola na angielskich boiskach.

Juergen Klopp nie mógł wyjść z podziwu po występie napastnika. - To szaleństwo. Nie wiem, jakie bariery może jeszcze złamać. Widziałem go w szatni i wciąż nie był zadowolony. Żałował, bo chciał zdobyć dzisiaj więcej bramek - stwierdził menadżer w wywiadzie dla "Sky Sports".

18-letni Harvey Elliott okupił mecz z Leeds poważną kontuzją (więcej TUTAJ). - Bardzo dobrze widziałem tę sytuację. Harvey zwichnął kostkę i jest już w szpitalu. Musimy grać dalej, ale będziemy na niego czekać - zapewnił Klopp.