Instagram / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez

Aż huczy od plotek o związku Ronaldo. "Piłkarz ma jej dość"

DF

Mogłoby się wydawać, że Cristiano Ronaldo ma poukładane życie prywatne. Według informacji, które pojawiły się w programie "Noite das Estrelas", jego związek z Georginią Rodriguez się rozpada.

Na początku tego roku Cristiano Ronaldo przeniósł się do saudyjskiego Al-Nassr. Okazało się, że Portugalczyk zarobi wielkie pieniądze (200 mln euro za sezon), ale jednocześnie psuje się jego związek z Georginą Rodriguez. Piłkarz tworzy z modelką parę od 2016 roku. Hiszpanka urodziła troje dzieci (jedno zmarło przy porodzie) oraz pomaga wychowywać pozostałe dzieci Ronaldo.

Do dziś jednak piłkarz się jej nie oświadczył. Wygląda na to, że do ślubu szybko nie dojdzie, a możliwy jest nawet scenariusz, w którym dojdzie do rozstania. 

I to właśnie przenosiny do Arabii Saudyjskiej sprawiły, że pomiędzy Ronaldo i Rodriguez dochodzi do napięć. Hiszpankę bowiem pociągają sklepy w Rijadzie. Często przesiaduje tam na zakupach, co nie podoba się zawodnikowi Al-Nassr.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: podnosiła sztangę i nagle upadła. Przerażające wideo 

- Georgina spędza dzień w centrum handlowym w Rijadzie i to niezbyt podoba się Ronaldo. Ona nic nie robi, tylko wydaje pieniądze - podkreślił dziennikarz Daniel Nascimento w programie "Noite das Estrelas".

- Mówię to od miesięcy. Nie czują się ze sobą dobrze i prawdopodobnie się rozstaną. Rzeczywistość jest taka, że Ronaldo ma jej dość. Ślubu nie będzie - podkreślił z kolei inny dziennikarz - Leo Caeiro.

Portugalczyk według ekspertów "Noite das Estrelas" nie jest szczęśliwy. Jego stan psychiczny nie jest najlepszy również ze względu na brak stałego kontaktu z matką.

Czytaj także:
Przerażenie na twarzy Erika tan Haga. To był moment

< Przejdź na wp.pl