MotoGP: Poranny trening na torze Sepang dla Jorge Lorenzo

Łukasz Kuczera

Jorge Lorenzo wygrał trzeci trening przed wyścigiem o Grand Prix Malezji. Zaraz za Hiszpanem sklasyfikowani zostali Marc Marquez oraz Dani Pedrosa.

Podczas porannego treningu przed wyścigiem o Grand Prix Malezji Jorge Lorenzo potwierdził dobrą dyspozycję i ustanowił nowy rekord toru Sepang. Do tej pory wynosił on 1:59.791, a "Por Fuera" na pokonanie jednego okrążenia potrzebował tylko 1:59.544.

Drugie miejsce podczas porannej sesji treningowej zajął Marc Marquez, który stracił do Lorenzo 0.111 s. Trzeci w klasyfikacji Dani Pedrosa był już znacznie wolniejszy, gdyż jego strata do zwycięzcy wyniosła 0.439 s.

Na czwartej pozycji poranną rywalizację zakończył Valentino Rossi. Włoch nie może być jednak zadowolony ze swojego tempa, gdyż przegrał z Lorenzo o 0.709 s.