Suzuki Boxing Night 25: ostatnia tegoroczna gala w Sandomierzu

W położonym na siedmiu wzgórzach Sandomierzu, w sobotę 2 grudnia odbędzie się wyjątkowa gala Suzuki Boxing Night 25. Gala transmitowana będzie na antenie TVP Sport od godz. 20:30

AM
Na zdjęciu prezentacja zawodników podczas Suzuki Boxing Night Materiały prasowe / Na zdjęciu prezentacja zawodników podczas Suzuki Boxing Night
W Sandomierzu, nazywanym czasem "małym Rzymem", będą rywalizować reprezentantki i reprezentanci Polski z zawodniczkami i zawodnikami z Węgier i Litwy.

Dla naszych pięściarek i pięściarzy to ważny międzynarodowy sprawdzian, a do tego tuż przed Mistrzostwami Polski Seniorek i Seniorów w Toruniu (4-10 grudnia).

Na sandomierskim ringu wystąpi dziewięcioro polskich bokserów – czterech zawodników i pięć zawodniczek.

W poszczególnych kategoriach wagowych, w walkach polsko-węgierskich, zmierzą się:, 60 kg Jarosław Iwanow z Istvanem Bundovicsem, 63,5 kg Kirill Globenko z Markiem Balogiem, 67 kg Michał Dawiec z Dominikiem Enekesem, 80 kg Sebastian Kusz z Istvanem Kreko.

W pojedynkach kobiet spotkają się: 50 kg Natalia Rok z Litwinką Rugile Cepaite, 57 kg Sandra Kociołek z Węgierką Rebeką Dobos, 60 kg Sandra Kruk z Węgierką Petrą Szabó, 60 kg Patrycha Borys z Węgierką Vivien Budai, 66 kg Aneta Rygielska z Litwinką Augustine Markelionyte.

Galę Suzuki Boxing Night będzie można oglądać na antenie TVP Sport. Początek sobotniej transmisji o godzinie 20:30.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×