Masternak wyciągnął rękę. Zobacz, co zrobił jego rywal

Już w niedzielę najważniejszą walkę w bokserskiej karierze stoczy Mateusz Masternak. W sobotę odbyła się ceremonia ważenia. Jak zachował się mistrz w stosunku do polskiego pretendenta?

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Mateusz Masternak i Chris Billam-Smith podczas ważenia Twitter / ringpolska / Na zdjęciu: Mateusz Masternak i Chris Billam-Smith podczas ważenia
Na tę walkę Mateusz Masternak pracował latami. Jego promotor, Andrzej Wasilewski, dogadał się z brytyjskim obozem. Przeciwnikiem Polaka będzie Chris Billam-Smith, a stawką pas WBO wagi junior ciężkiej.

Polak zmierzy się z reprezentantem Wielkiej Brytanii w niedzielny wieczór (10 grudnia) na gali bokserskiej w angielskim Bournemouth. Dzień przed tym wydarzeniem odbyła się ceremonia ważenia.

Po jej zakończeniu obrońca mistrzowskiego pasa oraz pretendent stanęli ze sobą twarzą w twarz. "Master" wyciągnął rękę do przeciwnika, ale ten nie odwzajemnił tego gestu i szybko się odwrócił.

Zachowanie Billama-Smitha było dosyć zaskakujące, bowiem wcześniej z szacunkiem wypowiadał się o Masternaku. Trzeba jednak pamiętać, że dla obu sportowców najważniejsze będzie ich niedzielne spotkanie w ringu. To wówczas przemówią rękawice i okaże się, który z nich jest lepszy.

Transmisję z Bournemouth przeprowadzi telewizja TVP Sport. Początek gali o godz. 19:00. Jak przekazał dziennikarz Piotr Jagiełło, Polak i Brytyjczyk wyjdą do ringu między godziną 21:55 a 22:20.

Czytaj także:
Nick Kyrgios ogłosił decyzję ws. Australian Open
Rywale Polaków zaimponowali. To tutaj chcą zagrać z Hubertem Hurkaczem

ZOBACZ WIDEO: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora
Czy Mateusz Masternak zostanie mistrzem świata?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×