WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Walka Gołota - Saleta: Znana cena za PPV

Gala Polsat Boxing Night będzie dostępna jedynie w systemie pay-per-view. Organizatorzy podali już za jaką kwotę dostępna będzie transmisja z tego wydarzenia.
Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

Koszt to 40 zł. Transmisja dostępna będzie na platformie Cyfrowy Polsat oraz w telewizji internetowej ipla. Przekaz z trójmiejskiej Ergo Areny będzie nadawany w dwóch formatach – tradycyjnym (SD) oraz w wysokiej rozdzielczości (HD).

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (7):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • anglik 0
  pogoda dla bogaczy.........
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • arasek 1
  powinni jeszcze być wdzięczni ze ktoś ich ogląda!
  40 zeta to śmiech na sali
  sie uśmiałem heeh :)
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Bodiczek 1
  Nie chodzi o to czy to walka bokserska, czy show innego rodzaju. Zasadniczo przedsięwzięcie ma sens wtedy, gdy to PPV się dobrze sprzeda. A w przypadku walki Gołota - Saleta sukces jest po prostu murowany. I nie obrażaj ich, bo jakby nie patrzeć zarówno jeden jak i drugi dostarczali kiedyś dużo emocji, zwłaszcza Gołota. A jak widzę tego rodzaju wpisy, to kojarzą mi się one ze śmiesznymi nastolatkami, którzy kojarzą Gołotę z walki z Adamkiem, łomotu z Brewsterem i szybkiej porażki z Austinem. A pojęcia o jego faktycznej karierze nie mają żadnego. Wracając jeszcze do PPV, najgorsze jest to, że ten system zaczyna na dobre wchodzić na polski rynek. Nie ma innego wyjścia jak tylko konsekwentnie go bojkotować. Choć tak jak mówię, w fiasko PPV w przypadku walki Gołota - Saleta najzwyczajniej nie wierzę. To są za duże emocje i na pewno znajdzie się wielu gotowych za nie zapłacić.
  razorback Panowie, ale to już nie chodzi o wydanie 40zł. Przecież ta "walka bokserska" nie ma jakiegokolwiek prestiżu. Bardzo kibicowałem Gołocie, ale ile to lat temu było. O "osiągnięciach" Salety już nie wspomnę. Przypomina mi to spotkanie dwóch pawianów, ale przecież bilety do zoo są tańsze.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (7)
Pokaż więcej komentarzy (7)
Pokaż więcej komentarzy (7)