Tak boksuje kolejny rywal Tomasza Adamka (wideo)

3 sierpnia Tomasz Adamek zmierzy się z Tonym Grano, który ma na swoim koncie 24 walki, z których wygrał 20 (KO 16). Zobacz jak na ringu prezentuje się amerykański bokser.

Łukasz Czechowski

Walka z Travisem Kauffmanem odbyła się 18 września 2009 roku w Santa Ynez w Kalifornii. Grano zakończył ją przed czasem - pod koniec czwartej rundy po niezliczonych ciosach Kauffman padł na deski, a sędzia zdecydował o zakończeniu pojedynku. Początek decydującej akcji od 21:30.

Walka z Johnem Turlingtonem, która odbyła się  w 2007 roku w Mashantucket trwała zaledwie dwie i pół minuty - sędzia zmuszony był ją przerwać, by uchronić rywala Grano od ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Pojedynek z Brian Minto odbył się 28 stycznia ubiegłego roku. Grano również skończył go przed czasem - pod koniec trzeciej rundy. Decydująca akcja od 3:50.

Grano potrafi też wdać się w przepychankę jeszcze przed walką. Tak było na oficjalnym ważeniu przed pojedynkiem z Ericiem Moliną. Rywal Adamka to starcie przegrał na punkty po 12-rundowej walce.

Na koniec klip z najlepszymi akcjami Tonego Grano.